Doğu Akdeniz Meselesi..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Doğu Akdeniz Meselesi.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 331 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Doğu Akdeniz Meselesi..
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Dogu-Akdeniz.jpg

Bu konuda adımlar atılımlar fılan yapılıyor ama şu ıyı bılınmesı gerekır ki bundan 5 ay evvelınde Turkıyenın orada bulunmasını ben ıstedım bır söz iletilecek var ise direkt bana söyleyebılırsınız devamında Yunanıstan ve Turkıyenın ortak çalışmasını özellikle istedim başkalarını asla istemedim.

Turkıyenın kıyılarına hapsolmasını yada kendı kıyları ıcerısınde akdenızde kalmasını ıstemıyorum Bu bolgede dogalgaz yada petrol hıç onemlı degıl stratejılerde akdenızde Turkıyenın rahat hareket etmesı önem arzediyor

Devamında Macron un oyle çok seslı olduguna bakmayın arşıvler karıştırılırsa sesı yarın çıkamaz olur o yuzden herkes kendı ışıyle ılgılensın Turkıye ye dokunmak yangınla oynamak gibi olur

Türkiyenin elinde bir MI olmasını istemıyorsanız çok ses yapmayın başım ağrıyor ...

Sevgilerimle
Asher

Böyle.

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayırlı geceler

Asher

Öyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç