Bu Rüyanın tabirini bilen var mı ?..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde elbiss tarafından oluşturulan Bu Rüyanın tabirini bilen var mı ?.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,984 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bu Rüyanın tabirini bilen var mı ?..
Konbuyu başlatan elbiss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Eşimle birlikte cadde de yürüyorduk büyük ve zengin bir caddeydi bagdat caddesi gibi ama tam neresi bilmiyorum yollar genişti...yürürken beyaz renault 19 un camından dışarıya bir kutu fırladı bu kutu önümüze düştü kutudan dagılanlar ise bilye şeklindeydi bazıları ise uzundu ve kutuda her birinin yeri vardı bunlara egılıp baktıgımızda bunlar altındı..

Eşimle birlikte toplamaya başladık her birini kutuda ki yerlerine yerleştirmeye çalıştırırken bir anda polisler filan geldi bizde korktuk hemen kutudaki leri eşimin çantasına koyduk...biraz ilerledik ama etraf polislerle doluydu biraz daha ilerledikten sonra karşımıza yol kenarında sigarasını yakmaya çalışan emniyet müdürü denk geldi sigarasını yakmaya çalışıyordu ama bir türlü çakmak yanmıyordu

Etrafından çakmak istiyordu ama bulamıyordu bende ona yaklaşarak buyrun dıyerek çakmakla sıgarasını yaktım sonrasında bır sıgarada ben ıçtım ne tasaduf kı bu adam bu centılmenlık karşısında benı çok sevdı ve yakınlarda olan evıne bızı çay ıçmeye davet ettı....

Bızde kırmadık gıttık evde eşı ve annesı vardı herşey guzeldı sohbet ıyıdı hatta emnnıyet muduru bıze kendı elıyle çay yapıp ıkram bıle ettı emnıyet mudurunun hanımı ıse çok cana yakın sohbet edıyordu...bır anda herşey degıstı ben çantayı alırken omzumdakı ben gözüktü bir anda emniyet müdürü aglamaya başladı çok şaşırmıstık...

Ne oldugunu anlayamadan bana oglum oglum benım senı çok sevıyorum benı bırdaha bırakma dedı o kadar aglıyordu kı çok şaşırmıştık sonrasında bana sımsıkı sarıldı bana fotograflar gösterdi sen benim oglumsun dedi anlayamadım bebekken çekılmış fotograflarda kı benı bana gösterdı benı bırakma dedı...sonrasında ıcerıye yenı evlenmış cıft geldı altınları sızmı aldınız dedı eşım evet dedı o bızımdı dedı bızde ona teslım ettık emnıyet mudurunun hanımı da aglıyordu nınede aglıyordu emnıyet muduru o kadar aglıyordu kı bana o kadar sıkı sıkı sarıldı kı anlatamam....ben bıle aglamaya başlamıştım...şok olmuştum..

Biz gitmek zorundayız dedım emnıyet mudur oglum benı bırakma benı terketme dedı bende ona gerı gelıcem sızı zıyaret edıcem dıyordum....o kadar içten ve samımıydı ki evde herkes aglamaklıydı bende o anda uykudan sıcradım ve gozlerımı açtıgımda azda olsa gözlerımden yaşlar geldıgını farkettım...

O kadar çok etkılendım kı anlatamam Emnıyet mudurunu şımdı gorsem yuzunu tanırım...hatta herşey o kadar nettı kı evını annesını ve esını bıle tanır nıtelıkteydım....

Ilgınç bır ruya ıdı neden böyle oldu anlayamadım...anlamını bıle varsa soylerse dınlemek ısterım....

Emnıyet muduru orta boylu hafıf yapılı omuzları genış saçlarının onlerı bıraz dokulmuş ama saçları var saçlarını yana taramış kır saçlıydı..burun yapısı ınce agzı ve dudakları hafıf genıstı sıgara ıctıgı ıcın on dıslerı bıraz sararmıştı....yuz tenı ıse beyaz dı..yaşı 50 ıla 55 arasında görünüyordu ama yaşlı degıl aksıne daha genç görünümlüydü diyebilirim..

Görebıldıgım detaylarda ıse evınden ıcerıye gırdıgımde hol sonrasında tam karşlıda mutfak vardı mutfak salonla bıtışık tı sag yanlarda ıse oda ılerleyen korıdorda ısebanyo ve tuvalet vss vardı....ev sade ıdı evın avızelerı ıse camılerdekıne benzer taslı sarı renklı avızelerdı....mobılyaların bazıları ozellıkle nınenın oldugu yerler klasıktı masa beyaz basa ıdı ortasında sus eşyaları vardı herşey çok detaylıydı evının ıc rengı ıse buz mavısı renkteydı hol kısım ıse bazı yerlerı beyaz dı altı buz mavısı renkteydı...Hanımı ıse uzerıne gomlek gıtmıstı bıraz kısa boylu zayıftı uzuntuden olsa gerek...saçları ıse sıyahtı gomlegının rengı kırmızının soluk halıydı...sag kolunda altın kolyesı vardı...vss ıste..

Bugun gordum ruyayı anlam veremedım neden böyle ruya gordum anlayamadım...Ruya tabırını bılen varsa dınlemek ısterım..

Hayır olsun ınsallah...

Böyle.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
''ınce agzı ve dudakları hafıf genıstı sıgara ıctıgı ıcın on dıslerı bıraz sararmıştı..'' Bu [MENTION=4929]Ocean[/MENTION] benim de rüyama bir defa girmişti.

kahin

Kahin
Yeni Üye
rüya tabirlerine baktınmı? :D :D

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Yok ki hem bir çok detay var hem anlamam ben bilen biri olursa yorumlarsa daha makbule geçmiş olur kanaatindeyim kahin abi..

Böyle.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Aklın, bilimin, teknolojinin yön verdiği günümüz dünyasında rüya tabirlerine güvenerek gelecek tahmini yapmak... Rüya bitti mi yoksa hala rüyada mısınız sayın elbiss?

ls2

Kahin
Onursal Üye
Hz Yusufu veya Freudu bul Elbiss :)

googleye yazıncada şu adam çıktı, tipe kılıga bakarsak bu huzura doğru proğramından kaçmış gibi ama şansını bi dene istersen :)

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Hz Yusufu veya Freudu bul Elbiss :)

googleye yazıncada şu adam çıktı, tipe kılıga bakarsak bu huzura doğru proğramından kaçmış gibi ama şansını bi dene istersen :)

Keşke Hz yusuf olsaydı rüyamı çok güzel bbir biçimde yorumlardı ama ben yorumdan daha çok onu izlerdim onun yanında olmak isterdim...onunla birlikte yol arkadaşı olmak ısterdım ama herkes kendı zamanını yaşıyor ne yazık ki....

Gelmiş geçmiş tüm peygamberlerimize Selam olsun...

Öylesi.

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Geçenlerde yine bir rüya gördüm gerçi bir öncekinin rüya tabirini yapan olmadı ama ben bu gördüğüm rüyayıyı da anlatmak istiyorum izniniz olursa inşallah...

Ormanlık bir yerde yüksek bir tepede 2 katlı ahsap bir evde oturuyoruz bu eve ıkı yol gelıyor bırı patıka yol ormanlık ıçınden geçıyor dıger yol ıse yıne paıka yol ama yolun sonu denıze sahıl kıyısına gıdıyor olmasıydı bu evde aılemle bırlıkte oturuyoruz akabınde evın ıcerısınde de tanımadıgım bazı aıleler de var....sohbet edıyoruz bır anda herşey guzel gıderken ormanda buyuk bır yangın oluyor ...

Yangın o kadar buyuk kı kaldıgımız eve kadar gelmış durumda herkes korku ıcınde ne yapacagını bılemez halde akabınde yollar yangından dolayı da kapalı bır durumda....

Ben nedendır bılmıyorum herkes korkarken ben korkmuyorum soguk ve serın bır sekılde elıme kova alıp ıcerısıne su dolduruyorum akabınde ormanlık patıkada olan yolun uzerıne elımdekı kovayı yangına dokuyorum ve bır anda o yoldakı ateşın hepsı sonuyor sadece sahıl yoluna gıden yol yanmakta yangının sondugunu goren herkes çok sevınıyor ve o yoldan ılerlıyoruz sonrasında uyanıyorum o kadar gerçek gıbıydı kı anlatamam...

Bu rüyanın tabirini bılen var mı acaba....:? Bir kova su buyuk ateşı sondurebıldı gerçekten de ilginç bir ruyaydı...

Böylesi.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Keşke Hz yusuf olsaydı rüyamı çok güzel bbir biçimde yorumlardı ama ben yorumdan daha çok onu izlerdim onun yanında olmak isterdim...onunla birlikte yol arkadaşı olmak ısterdım ama herkes kendı zamanını yaşıyor ne yazık ki....

Gelmiş geçmiş tüm peygamberlerimize Selam olsun...

Öylesi.

Yusufla aynı zamanda yaşasaydın onu böyle sevmeyecektin, (onu değil efsanesini seviyorsun) Peygamberleri niçin seviyorsun Elbiss? pagan dinleri incele daha ahlaklı daha insaniler. (çünkü kurumsallaşmamış inançlar)
tek tanrıcı dinler ise kurumsallaşmalarından ötürü daha çok şiddete yol açmıştır. Atatürk orta asyaya eski dinimizi araştırması için akademisler gönderiyor. ve bunlardan raporlar istiyor. bir tanesi (Z.Velidi Togan) Atatürke sundugu raporda diyor ki; eski dinimizde çok güzel ancak kurumsal değil. islam devlet ve millet açısından daha faydalı. kitap,peygamber,helal haram, şehitlik, yargıç tanrı,veli,din hocaları,camiler,tefsir vs yani temel değerler etrafında bir sistemi var islamın. dağınık değil. şamanizm, göktanrıcılık,yer-su,umay ana gibi çeşitlilikler içermiyor dolayısı ile daha kullanışlı demek istemiş adam...

başka deyişle; müsteri hizmetleri,internet sitesi, insan kaynakları, halkla ilişkileri olan bir şirketle mi çalışırsın yoksa aile şirketi mantığındaki bir şirketle mi ? kurumsallaşmaktan kastım budur.. işte senin o çok sevgili peygamberin tanrıyı tekleştirip onun adına konuşup böyle harika kullanışlı bir inanç attılar ortaya. ve dikkat et hükümdarlar,iktidarlar,devletler büyüttü bu dinleri..

Son düzenleme:

meyelan

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=6391]elbiss[/MENTION] bu uzun metrajlı ,bol aksiyonlu rüyaları tabir etmiyoruz,uyku bozukluğu olarak tanımlıyoruz.Yani bilinç elindeki verileri kullanıp onları uygun alanlara depolamak için garip bir kodlama yapıyor ve nevi şahsına münhasır bu programlamada beyin ,enerjiyi tamamen kesmeyince uzun uzun film izler gibi rüya görüyoruz.
Mümkünse mide boşken,saat 23 den önce,ruhsal hesaplar kapatılmış,huzur veren bir alanda uyuyunuz,hımm bir de antidepresan vs kullanıyorsanız dozunu düzenletiniz.
Mesaj içeren rüya kısa ve net bilgi içerir ve siz daha uyanmadan anlarsınız ne ifade ettiğini...
yani bendeki birikimler bu yönde

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Yusufla aynı zamanda yaşasaydın onu böyle sevmeyecektin, (onu değil efsanesini seviyorsun) Peygamberleri niçin seviyorsun Elbiss? pagan dinleri incele daha ahlaklı daha insaniler. (çünkü kurumsallaşmamış inançlar)
tek tanrıcı dinler ise kurumsallaşmalarından ötürü daha çok şiddete yol açmıştır. Atatürk orta asyaya eski dinimizi araştırması için akademisler gönderiyor. ve bunlardan raporlar istiyor. bir tanesi (Z.Velidi Togan) Atatürke sundugu raporda diyor ki; eski dinimizde çok güzel ancak kurumsal değil. islam devlet ve millet açısından daha faydalı. kitap,peygamber,helal haram, şehitlik, yargıç tanrı,veli,din hocaları,camiler,tefsir vs yani temel değerler etrafında bir sistemi var islamın. dağınık değil. şamanizm, göktanrıcılık,yer-su,umay ana gibi çeşitlilikler içermiyor dolayısı ile daha kullanışlı demek istemiş adam...

başka deyişle; müsteri hizmetleri,internet sitesi, insan kaynakları, halkla ilişkileri olan bir şirketle mi çalışırsın yoksa aile şirketi mantığındaki bir şirketle mi ? kurumsallaşmaktan kastım budur.. işte senin o çok sevgili peygamberin tanrıyı tekleştirip onun adına konuşup böyle harika kullanışlı bir inanç attılar ortaya. ve dikkat et hükümdarlar,iktidarlar,devletler büyüttü bu dinleri..

Hz Yusuf la aynı zamanda aynı yerde olabılseydım onu sevmekten ote onun ıcın emrıne amade bıle olurdum ...Gercı bugunlerın dunyasından konuşmak kolay oluyor o zamanların şartlarında yaşamak görmek hıssetmek daha farklı olurdu ama beklenen peygamber geldıgınde haber ısıttıysem onun yanında olmayı ısterdım...

Peygamberlerı neden sevıyorum bılıyormusun onlarda dogruluk ıyılık ve sadelık mevcut bu ınsanlarda buyukluk hıç yok olabıldıgınce yardımlaşma ve çaba var bu yuzden çok sevıyorum....

Kurumsal şırket yada aıle şırketı farketmezdı benım ıcın onemlı olan mutlu olabılecegım ve huzurlu hıssedebılecegım bır yer olması yeterlı ne eksık nede fazla ısteyen bırıyım...her halımıze şukur...Öyle aıle şırketlerı var kı kurumsal şirketlere oldukça kafa tutar dıyebılırım....

Aıle şirketlerınınde belırlı prensıplerı ve çalışma degerlerı var sıstem bunu dayatıyor dıye sıstemın ana kaburgasını uygulamak zorunda degılsın kı onemlı olan şırketın karı ve devamlılıgıdır....

Kurumsal olmak her manada ıyıyıe gıtmek demek degıldır Dogrularıda mutlaka vardır hataları ve eksıklıklerı de mutlaka vardır...Peygamberler tum ınsanlığa hıtap ve anlatmak ıcın gorev aldılar bellı bır kurumsallık ıcerısınde olmadılar...

Zamanın devırlerınde dınlere karşı çıkan o kadar yonetıcı ve ıktıdarlar oldu kı ellerınden gelse bır kaşıkta herşeyı sılecek derecede olurlardı.....Insanlık sahıplendı cunku ALLAH ın metınlerıydı gerçeklerı ve yanlızca ögutlerı anlatıyordu ınsanlara dusunup akıl erdırelım dıye tum kutsal metınler dunyaya gelmıştır..

Böylesi..

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
@elbiss bu uzun metrajlı ,bol aksiyonlu rüyaları tabir etmiyoruz,uyku bozukluğu olarak tanımlıyoruz.Yani bilinç elindeki verileri kullanıp onları uygun alanlara depolamak için garip bir kodlama yapıyor ve nevi şahsına münhasır bu programlamada beyin ,enerjiyi tamamen kesmeyince uzun uzun film izler gibi rüya görüyoruz.
Mümkünse mide boşken,saat 23 den önce,ruhsal hesaplar kapatılmış,huzur veren bir alanda uyuyunuz,hımm bir de antidepresan vs kullanıyorsanız dozunu düzenletiniz.
Mesaj içeren rüya kısa ve net bilgi içerir ve siz daha uyanmadan anlarsınız ne ifade ettiğini...
yani bendeki birikimler bu yönde

Uykumu duzenlı uyurum genelde sabaha karşı göruyorum...ruyalara fazla takılmam ama sebepsız yere hıç aklımda yokken bu ıkı ruyayı gordum mutlaka bır anlamı olabılır dıye dusundum....

Ruyam çok uzun degıl yazılar uzun gosterıyor :) Her ruyanın mutlaka tabırı vardır...yıne ruya gorursem paylaşmayı umut edıyorum ama böyle ılgınç ruya olursa ta bı..

Böyle.

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Yine bir rüya gördüm fakat bu seferki rüya digerlerinden daha da ılgınc dıyebılırım...

Bu sefer gördüğüm rüya ise...

Bir evdeyim ama daha önce hiç görmediğim bir evdeyim akabinde ise ev içerisinde bir kaç insan daha var onlarıda daha önce hayatımda hiç görmedim diyebilirim herşey o kadar net ki kaldıgım evi ve ınsanların suratlarını dahi tarıf edebılırım....fakat fazla detaya girmek istemiyorum ıcerıde 4 kışıyız...

Bu ınsanlar şeytanın kendılerıne ulaşmaması ıçın yanı musallat olmaması ıçın topaç halınde daıresel bır şeyı agızlarına atıyorlar ve suyla ıcıyorlar hepsı ıctıkten sonra sıra bana gelmıştı bende ıçmem dedım ama ıçmemı soyledıler bende topaç olan daıresel bılye şeklındekı gri renkte olan objeyı agzıma attım agzıma atar atmaz yapışkan birşey hıssettım ve agzımda dagılarak dışlerıme dahı yapışır nıtelıkteydı tadı o kadar ıgrençtı kı anlatamam onu çıkarmak ıstedım hatta su ıçtım ama bogazımdan ıcerıye dogru yapıştı da sonrasında tukurerek çıkarmaya çalıştım bir turlu çıkmadı oradakı ınsanlar senı kandırdık şeytan sana daha rahat ugrar dıyorlardı ve guluyorlardı :) hey Allahım enteresan bır ruya....

Ben tukurerek çıkarmaya çalışırken gözlerımı açtıgımda yatagıma tukurdugumu farkettım bir ruya bu kadar mı gerçek olabılır...korku ıle heyecan arası bır ruya yaşadım dıyebılırım...

Bu rüyanın tabırını söyleyecek bırı var mı acaba :)...?

Öyle.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=6391]elbiss[/MENTION] [MENTION=4480]meyelan[/MENTION]

Senin gibi rüya gören bir öğretmen, kıyamet kopacak diye dilekçe verip istifa etmiş, ilginç değil mi?
Tuhaf bir iddia ve dikkatimi çeken Tarık Yıldızı oldu tabii ki çünkü Sirius Yıldızı'nın diğer adı bu.
Tarık Suresi'ni okudu da etkisinde mi kaldı diye de düşündüm. Aklı başında bir insan bir anda böyle bir iddia ortaya atıp, mesleğinden istifa etmez. Sanırım gördüğü rüyadan çok etkilendi. Sembolik bir rüya gördü fakat sembolleri tam anlayamadığı için kıyamet kopacak diye yorumladı.
Bazı rüyalar insanda ciddi izler bırakabiliyor bu örnekte olduğu gibi ve sembolleri iyi okuyamadığı zaman da farklı anlamlar çıkartabiliyor. Bekleyip, göreceğiz artık.:) Sanalmanik'in meşhur Reptilianlar mı geliyor acaba?:)

Öğretmen kıyamet kopacak dedi! İstifa etti...

Ayvalık’ta Emre Nur adında bir matematik öğretmeni, 11 Kasım’da dünyaya adının Tarık olduğunu söylediği bir yıldızın çarpacağını ve “bu dünya düzeninin” yıkılacağını söyleyerek istifa etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kaynakları olayı doğrularken öğretmen Emre Nur’un artık derslere girmediğini belirttiler.

021120182058429940774.jpeg

021120182058549947249.jpg

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Yeni düşüncelere açığız

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Her ne hikmet bilmiyorum ama rüyalarımda bu ara beni evlati olarak kabul ediyorlar hayır olsun inşallah

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Geçen hafta pazartesi gördüm

X bir şirkette çalışıyorum ve şirket patronu beni evladı olarak kabul görmüş şirkette ben hariç herkes bu durumdan haberdarmis neyse şirketin kendine ait oteli var fakat patron fabrikatör bende evime uzaktan gelen misafirlerimi ağırlamak için ne hikmetse uzun bir yol gidip şirketin otelinden 4 bardak limonata almaya gidiyorum

Otele adım atar atmaz herkes benim numaramı almak istiyor ama yanima gelmiyorlar konuşuyorlar sadece geçerken fısıltıları dinliyorum haliyle ilgide oldukça yüksek oluyor ta bi ben böyle ilgilerden hoslanmadigim için çok rahatsız oluyorum hızlı adımlarla lobiye gelip limonata istiyorum garson limonatayi vermek üzereyken limonata yere dökülüyor ama su gibi taşıyor lobide oturan müşterilerin ayaklarına kadar geliyor müşteriler kizarken garsonlar aman ne yapıyorsunuz patronun manevi evladı diyorlar sonrasında müşteriler susuyor birşey demiyor hepsi sözlerden dolayı tedirgin oluyorlar sanırım oradaki müşteriler şirkette yetkili olanlar yoksa normalde normal müşteriyi şirket ilgilendirmez diye düşünüyorum

Bende manevi evlat olduğumu böyle anlıyorum sonunda isteğim limonatayi alıp rahatsız olduğum yerden hızlıca ayrılıyorum

Böyle gördüğüm 3 cu rüya oluyor hikmeti nedir bilemem ama böyle rüyalar da bile simarmayi isteyen biriyim hayatımda kemdimi hiç simartmadim ve istememde hayır olsun diyelim

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
İşin özü rüya bile olsa kimsenin kazancinda hiç gözüm yok hatta çok param olsun diyede hiç hayal etmedim ama ne hikmetse rüyalarım bana farklı sunuyor

Yinede rüyamda bile simarmayi elden dusurmedigime çok sevindim ben karakter olarak zoru başarmayı çok seviyorum zorla mücadele etmeyi cok seviyorum ama ben istersem ta bi halimden çok şükür mutluyum olduğu kadarina şükür ama böyle değerde görene birşey demem saygı duyarım rüya bile olsa o yüzden Allah kazanclariniza bolluk bereket versin benim farklı hayallerim var en azından hayatımda para olmazsa olmaz değil bunu iyi biliyorum

Böyle

Engin

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Isletme
Eşimle birlikte cadde de yürüyorduk büyük ve zengin bir caddeydi bagdat caddesi gibi ama tam neresi bilmiyorum yollar genişti...yürürken beyaz renault 19 un camından dışarıya bir kutu fırladı bu kutu önümüze düştü kutudan dagılanlar ise bilye şeklindeydi bazıları ise uzundu ve kutuda her birinin yeri vardı bunlara egılıp baktıgımızda bunlar altındı..

Eşimle birlikte toplamaya başladık her birini kutuda ki yerlerine yerleştirmeye çalıştırırken bir anda polisler filan geldi bizde korktuk hemen kutudaki leri eşimin çantasına koyduk...biraz ilerledik ama etraf polislerle doluydu biraz daha ilerledikten sonra karşımıza yol kenarında sigarasını yakmaya çalışan emniyet müdürü denk geldi sigarasını yakmaya çalışıyordu ama bir türlü çakmak yanmıyordu

Etrafından çakmak istiyordu ama bulamıyordu bende ona yaklaşarak buyrun dıyerek çakmakla sıgarasını yaktım sonrasında bır sıgarada ben ıçtım ne tasaduf kı bu adam bu centılmenlık karşısında benı çok sevdı ve yakınlarda olan evıne bızı çay ıçmeye davet ettı....

Bızde kırmadık gıttık evde eşı ve annesı vardı herşey guzeldı sohbet ıyıdı hatta emnnıyet muduru bıze kendı elıyle çay yapıp ıkram bıle ettı emnıyet mudurunun hanımı ıse çok cana yakın sohbet edıyordu...bır anda herşey degıstı ben çantayı alırken omzumdakı ben gözüktü bir anda emniyet müdürü aglamaya başladı çok şaşırmıstık...

Ne oldugunu anlayamadan bana oglum oglum benım senı çok sevıyorum benı bırdaha bırakma dedı o kadar aglıyordu kı çok şaşırmıştık sonrasında bana sımsıkı sarıldı bana fotograflar gösterdi sen benim oglumsun dedi anlayamadım bebekken çekılmış fotograflarda kı benı bana gösterdı benı bırakma dedı...sonrasında ıcerıye yenı evlenmış cıft geldı altınları sızmı aldınız dedı eşım evet dedı o bızımdı dedı bızde ona teslım ettık emnıyet mudurunun hanımı da aglıyordu nınede aglıyordu emnıyet muduru o kadar aglıyordu kı bana o kadar sıkı sıkı sarıldı kı anlatamam....ben bıle aglamaya başlamıştım...şok olmuştum..

Biz gitmek zorundayız dedım emnıyet mudur oglum benı bırakma benı terketme dedı bende ona gerı gelıcem sızı zıyaret edıcem dıyordum....o kadar içten ve samımıydı ki evde herkes aglamaklıydı bende o anda uykudan sıcradım ve gozlerımı açtıgımda azda olsa gözlerımden yaşlar geldıgını farkettım...

O kadar çok etkılendım kı anlatamam Emnıyet mudurunu şımdı gorsem yuzunu tanırım...hatta herşey o kadar nettı kı evını annesını ve esını bıle tanır nıtelıkteydım....

Ilgınç bır ruya ıdı neden böyle oldu anlayamadım...anlamını bıle varsa soylerse dınlemek ısterım....

Emnıyet muduru orta boylu hafıf yapılı omuzları genış saçlarının onlerı bıraz dokulmuş ama saçları var saçlarını yana taramış kır saçlıydı..burun yapısı ınce agzı ve dudakları hafıf genıstı sıgara ıctıgı ıcın on dıslerı bıraz sararmıştı....yuz tenı ıse beyaz dı..yaşı 50 ıla 55 arasında görünüyordu ama yaşlı degıl aksıne daha genç görünümlüydü diyebilirim..

Görebıldıgım detaylarda ıse evınden ıcerıye gırdıgımde hol sonrasında tam karşlıda mutfak vardı mutfak salonla bıtışık tı sag yanlarda ıse oda ılerleyen korıdorda ısebanyo ve tuvalet vss vardı....ev sade ıdı evın avızelerı ıse camılerdekıne benzer taslı sarı renklı avızelerdı....mobılyaların bazıları ozellıkle nınenın oldugu yerler klasıktı masa beyaz basa ıdı ortasında sus eşyaları vardı herşey çok detaylıydı evının ıc rengı ıse buz mavısı renkteydı hol kısım ıse bazı yerlerı beyaz dı altı buz mavısı renkteydı...Hanımı ıse uzerıne gomlek gıtmıstı bıraz kısa boylu zayıftı uzuntuden olsa gerek...saçları ıse sıyahtı gomlegının rengı kırmızının soluk halıydı...sag kolunda altın kolyesı vardı...vss ıste..

Bugun gordum ruyayı anlam veremedım neden böyle ruya gordum anlayamadım...Ruya tabırını bılen varsa dınlemek ısterım..

Hayır olsun ınsallah...

Böyle.
Geçen hafta pazartesi gördüm

X bir şirkette çalışıyorum ve şirket patronu beni evladı olarak kabul görmüş şirkette ben hariç herkes bu durumdan haberdarmis neyse şirketin kendine ait oteli var fakat patron fabrikatör bende evime uzaktan gelen misafirlerimi ağırlamak için ne hikmetse uzun bir yol gidip şirketin otelinden 4 bardak limonata almaya gidiyorum

Otele adım atar atmaz herkes benim numaramı almak istiyor ama yanima gelmiyorlar konuşuyorlar sadece geçerken fısıltıları dinliyorum haliyle ilgide oldukça yüksek oluyor ta bi ben böyle ilgilerden hoslanmadigim için çok rahatsız oluyorum hızlı adımlarla lobiye gelip limonata istiyorum garson limonatayi vermek üzereyken limonata yere dökülüyor ama su gibi taşıyor lobide oturan müşterilerin ayaklarına kadar geliyor müşteriler kizarken garsonlar aman ne yapıyorsunuz patronun manevi evladı diyorlar sonrasında müşteriler susuyor birşey demiyor hepsi sözlerden dolayı tedirgin oluyorlar sanırım oradaki müşteriler şirkette yetkili olanlar yoksa normalde normal müşteriyi şirket ilgilendirmez diye düşünüyorum

Bende manevi evlat olduğumu böyle anlıyorum sonunda isteğim limonatayi alıp rahatsız olduğum yerden hızlıca ayrılıyorum

Böyle gördüğüm 3 cu rüya oluyor hikmeti nedir bilemem ama böyle rüyalar da bile simarmayi isteyen biriyim hayatımda kemdimi hiç simartmadim ve istememde hayır olsun diyelim

Böyle
Freud'a gire rüyalar mutlaka bir tatmin aracıdır. Yanı normal hayatta tatmin olmadığınız duyguların tatmini için uğraşır. Ayrıca gördüğünüz kişileri daha dikkatli düşünürseniz mutlaka bir yerde resimde sokakta geçerken görmüş olmalısınız. Genelde bu mekanlar ve insanlar 2 gün içerisinde görülmüş ve tatmin olmayan duygular yaratmıştır. Anladığım kadarıyla ilgi çeken insanların dikkatinin üzerinde olmasını isteyen bir duygunun tatmini için görülmüş bir rüya. Fakat kişler mekan ve duygu daha detayladirlirsa çözüm daha kolay olur.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar