Bu Rüyanın tabirini bilen var mı ?..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde elbiss tarafından oluşturulan Bu Rüyanın tabirini bilen var mı ?.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,985 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bu Rüyanın tabirini bilen var mı ?..
Konbuyu başlatan elbiss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Freud'a gire rüyalar mutlaka bir tatmin aracıdır. Yanı normal hayatta tatmin olmadığınız duyguların tatmini için uğraşır. Ayrıca gördüğünüz kişileri daha dikkatli düşünürseniz mutlaka bir yerde resimde sokakta geçerken görmüş olmalısınız. Genelde bu mekanlar ve insanlar 2 gün içerisinde görülmüş ve tatmin olmayan duygular yaratmıştır. Anladığım kadarıyla ilgi çeken insanların dikkatinin üzerinde olmasını isteyen bir duygunun tatmini için görülmüş bir rüya. Fakat kişler mekan ve duygu daha detayladirlirsa çözüm daha kolay olur.
Aslında ilgi çekici olsun yada tatmin olmak için böyle bir yanım bende yok diyebilirim sadece farklı olmayı seven bir yapım var

Kişileri bır yerde gördüm mü bilemiyorum ama birşeyi gördüm mü hafizam kolay kayitliyor dediğin gibi olabilir

Birde hayal gücüm o kadar fazla ki gözlerim açıkken bile hayal gücümu kullanabiliyorum bazen puzzle parçası gibi parçaları birlestirebiliyorum bazen diyorum çünkü hayal gücünü kendim kontrol etmeyi öğrendiğim günden bu yana demek isterim hayal gücümu surekli yeni faydalı şeyler ile yenilemeye çalışıyorum sık sık antrenman yapıyorum😁 güldüm ama gerçek böyle

Hayatta farklı olmayı ve farklı olan şeyleri çok seviyorum belkide buda beni tuhaf biri yapıyor nerede ne yapacağım kestirilemeyen biriyim diyebilirim

Mekanları detay detay sunarım ama o zaman çok uzun oluyor sonrasında insanları çok sikmis olurum boyle iyi bence az ve öz

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yeni bir rüya daha gördüm bu ruyayida geçen cuma yani 19 Şubat'ta gördüm izninizle anlatmak istiyorum

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu rüyada şöyle oldu

Arkadaşımla birlikte kendimize fabrika kurmak istiyoruz işte bunun icin ben arabamı satıyorum ve ortaya 170 bin TL koyuyorum arkadaşımda birkimini toplayıp ortaya 150 bin koyuyor işte bu iki parayı toplasan fabrika bile kuramazsin hayallerimiz basladigi gibi bitmek üzereyken

Bir mail geliyor fabrika kuracağınızi duydum bende hesabınıza yüklü para yatırdım dedi baktım hesapta epey para var bunla iki fabrika rahat kurarsın bende mail attım bu parayı kabul edemem karşılıksız para alamam diye oda bana kazandiginda ödersin öyle anlaşalım dedi bende ya kazanamazsak ödeyemem borç üzerimde kalır dedim

Oda bana sorun değil dedi ama sen bir işin başında varsan onu yaparsin dedi anlam veremedim bu parayı veren de patronum du aslında bir cok insan sevinirdi ama ben sevinmemistim haketmedigim para benim olamazdı

Cok şeyler yazdim ama sonrasında beni bir şekilde ikna etti bende işlere başladım arkadaşımla birlikte kendi paramızla danışman tuttuk danismanda bize kurulacak olan fabrika için projeler getirdi önümüze 2 proje sundu ikiside otomotiv üzerine idi ben projelere baktım arkadasimda baktı bize sunulan iki projede kullanılan ve halı hazırda olanlardi arkadasim beğendi bense hayır dedim ben başkalarının projeleri ve sistemi ile yolumda yurumem dedim

Ve danismani kovdum arkadaşıma benim daha güzel projem var dedim ve anlatmaya başladım kuracağım fabrika askeri teknolojik gelişim üzerine olacak olmasi bununla birlikte elektrikli araçların pil bataryaların üretmek olduğu oldu

Projeyi ve fabrikayı böyle şekillendirirken uyandım

Neden böyle tuhaf rüyalar görüyorum bilmiyorum belki sırtım açık kalmıştır 😁

Ama şuna sevindim kendi cizgimde durmak beni çok mutlu etti fakat yinede hakkim olmayan paraya nasıl ikna oldum anlam veremedim uyandığımda ilk defa çok sevindim fabrika kurduğuma değil hakkım olmayan parayı gerçekte almadığıma cok sevindim çok şükür her halimize diyelim...

Böyle

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hatta çok çok eski bir anım var anlatmak istiyorum izninizle

Yasim daha 14 eski patronum bana yuklu para verir ve bu parayı bankaya yatırmami isterdi bende parayı alır bankaya giderdim her gittiğimde patronumun banka memurunu aradığı saatte bankada olurdum artık aradığı saati o kadar ezberledim ki o saate yetişmek için hızlı adimlarla giderdim

Cok detaycı bir insanim detaylara çok dikkat ediyorum patronum bana cebime harçlık verir bunla bankaya giderken kendime birseyler almamı isterdi ama onun dediğini yaparsam banka memurunu aradığı saate yetisemezdim zamanında tam yerinde olmak beni mutlu ediyordu

Patronum parasını bankaya yatırırken bana verdiği harçlığı da paraya dahil ederdim biliyormuydu bilemem ama o paraya bile dokunmuyordum

Bankadan donusten sonra annemin bana verdiği harçlık ile kendime dondurma alırdım dönüşte zaman sorunu yoktu yinede iş yerine geç kalmamaya özen gosteriyordum dönüşte harcayacağım zamanı bile hesaplamış ve iş yerine gelme vaktinide rutine koymuştum haftada bir kez bu süreci yaz boyunca sürekli yapardım

O zamandan beri sistemli ve düzenli olmayı çok seviyorum para konusuna gelince hiç onemsemedim benim hoslandigim konular genelde sistem ve proje hakkında oluyor... para hep geri planda gönlümden geçti anlatmak istedim

Öyle

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar