birine veya birilerine şarkı armağan et

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kuzeys tarafından oluşturulan birine veya birilerine şarkı armağan et başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 61,827 kez görüntülenmiş, 439 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı birine veya birilerine şarkı armağan et
Konbuyu başlatan kuzeys
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye
kaynağından!... bi kaç seçme eser :) iyi dinlemeler

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Yanan öpücükler, tatlı düşkünlükler...

[video=youtube;27E7rfjtSRo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=27E7rfjtSRo[/video]

373913_10150385568637487_729482486_8373306_1511827972_n.jpg

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Bu sarkiyi Turkiye disinda bulunan ve ikamet eden tum yazar ve okur arkadaslara armagan ediyorum.

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Gezinirken ciğerim doldu bir anda
Çürük çilek kokusuyla

[video=youtube;zjaZiWBvnL4]http://www.youtube.com/watch?v=zjaZiWBvnL4&ob=av3n[/video]

model.jpg

Bu şarkı, bu şarkı... Ölüm kıyılarında dolaşan tüm ölümlülere gelsin...

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Ümitlerim kırıldı bitti
Hayallerim yıkıldı gitti
Bu dert beni benden etti
Sevdim, sevdim bak ne hale geldim

[video=youtube;-S5lPrC0T-A]http://www.youtube.com/watch?v=-S5lPrC0T-A&ob=av2n[/video]

Aşk Kitabı (Nilüfer & Hayko Cepkin)

haykob.png

P

pissen

Ziyaretçi
[video=youtube;AUXlXdsoppM]http://www.youtube.com/watch?v=AUXlXdsoppM&ob=av3n[/video]

......................

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye
[video=youtube;8z4w3UP_gIY]http://www.youtube.com/watch?v=8z4w3UP_gIY&feature=BFa&list=PL188F9F91CC8CF18E&lf=rellist[/video]

birine ettim.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sanirim yazdiklarimiz sizin icin birsey ifade etmiyor? Herhalde illa bir sikayet yada birilerinin cani yanmasi gerekiyor ki birseyleri dogru duzgun anlayalim!

5101 sayili yasayla degisik 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu geregince sitemizde telif hakki bulunan MP3 VIDEO ve benzeri eserleri telif haklari MuYAP'a aittir. Kusura bakmayinda ben sizlerin paylasmis oldugunuz videolar yuzunden sitenin kapanmasina izin veremem. Arkadasimin Konular: 391.411, Mesajlar: 1.311.140, Üye: 126.743 statistigini tasiyan forum sitesini 2 hafta boyunca kapali tuttular. Taa ki o videolari MP3 leri temizleyene kadar. Olasi bir durumda eger MuYAP'tan ihtarname yada hukuksal manada bir tebligat dava buna benzer birsey elime ulastiginda cevap olarak paylasan kisinin IP numarasi ve gerekli bilgileri verecegimi bildiririm. Ki bunu daha onceden de bildirmistim zaten. Ama umursamayip hala video gondermeye devam ediyorsunuz. Video'ya link verin sayfamizda video gosterimi yaptirmamaya ozen gosterin.

P

pissen

Ziyaretçi
:) şahsen forum kuralları dair bir çok yazıyı okumadım emme şöyle bir durum var phi. İnsanlara sen olanak verirsen insanlar bu olanakları kullanılırlar.Ve bundan dolayıda seni ve yönetimi sorumlu tutarlar. Sen insanların ip adreslerini bizim paylaşmadığımız kurum ve kuruluşlarla paylaşana kadar vbulletin modüllerinden video gösterim seçeneğini çıkarsan yusuf yusuf edecek bir durumu kalmaz yönetimin. Bu iş sizin bir kaç dakikanızı alır. Son kullanıcılar Public dağıtılan videoların ve mp3 lerin telif haklarını bilmek zorunda değillerdir.Ki hangi videonun telifi var yada yok altında veya içerisinde yazmamaktadır. Buda Video paylaşımını meşru kılar. Bu yüzden en iyisi swf playeri kaldır. Videoları gösteren eklenti sizin kurmuş olduğunuz bir eklenti. Vbulletin orjinalde video gösterim kompenantı olmadığı gibi mecburu bir opsiyon değil.

P

Pyramos

Ziyaretçi
Sartre dedi ki; Dünyanın özü saçmadır, biz olmadan da saçmadır.. yo yo dedi Camus ..Saçma dünya ve insan arasındaki karşılaşmadan doğar, insan bilincinin yüklediği anlamdır ...Resimler ve hayaller paramparça o zaman..

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Özlem TEKİN - Beni Yakan Aşkın

550155_10150782041137487_729482486_9673822_119382548_n.jpg

Kendinden kendime, anlaşılmayan fikirlerime, karmakarışık ruh halime... bir şarkı armağan ediyorum!

fides

Kahin
Yeni Üye

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
Bütün emekçilerin daha yaşanılası bir dünya için verdikleri savaşımı gönülden destekliyorum.1 Mayıs kutlu olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar