Alttaki üyeye soru sor

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Alttaki üyeye soru sor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,855 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Alttaki üyeye soru sor
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mertce

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
çünkü batıl inançlı ve hayal gücü yüksek canlılarız.
**
sizi son zamanlarda en çok etkileyen film hangisi?

Uzun zamandır çok fazla film izleyecek vakit bulamıyorum, fırsat yaratıp izlediklerim arasında beni pek etkileyen bir film yok ancak yine de trans bir bireyin yaşadığı zorlukları anlatan "Muhteşem Kadın" filmi fena değildi.

• Soru: Beyaz yalanlar var mıdır gerçekten yoksa insan her koşulda doğruları mı söylemelidir?

sakal

Kahin
Yeni Üye
Beyaz yalanlar vardır, buna cevaz da vardır..savaşta düşman elindeyken, iki kişinin (karı koca) arasını bulmak için v.b.

Ruh çağırabilseydin bilgi amaçlı kimin ruhunu isterdin?

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Ben korkarım öyle şeylerden :confused:

İçinizdeki ses son zamanlarda ne diyor?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Ben korkarım öyle şeylerden :confused:

İçinizdeki ses son zamanlarda ne diyor?

Kendime daha fazla zaman ayırmam gerektiğini söylüyor.

• Soru: Mutlaka herkesin okuması gerektiğini düşündüğün ve sende iz bırakan bir kitap var mı?

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Kendime daha fazla zaman ayırmam gerektiğini söylüyor.

• Soru: Mutlaka herkesin okuması gerektiğini düşündüğün ve sende iz bırakan bir kitap var mı?

Drizzt Efsanesi kesinlikle.

İmkanınız olsa gidip bir görmek, havasını koklamak istediğiniz bir Avrupa ülkesi var mı?

Son düzenleme:

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Kafa dinlenilecek, karpostal gibi ulke Isviçre'ye gideyim ben . ksjgfjk

Kendine sorulmasını istediğin soru nedir ?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Geçmiş dönem kahin'in tüm sabote etme çabalarına rağmen soruyu biraz değiştirerek tekrar yazıyorum.
  • Başkalarının kaderini farkında olmadan etkilediğimizi düşünüyor musunuz ve kendi seçimlerimizden çok başkalarının çizdiği yolda mı ilerliyoruz?

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
er ryan'ı kurtarmak, 1998 yapımı bu filim gerçekten unutulmazlar arasında yerini almıştır. :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

• Soru: Başkalarının kaderini farkında olmadan etkilediğimizi düşünüyor musun ve sence buna hakkımız var mı?

er ryan'ı kurtarmak, 1998 yapımı bu filim gerçekten unutulmazlar arasında yerini almıştır. :)

@kahin hep söylüyorum, anlamadığın durumlarda yazılanları tekrar oku, yine anlamıyorsan bir daha oku fakat hiç anlamıyorsan da kendini bu kadar zorlama...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Geçmiş dönem kahin'in tüm sabote etme çabalarına rağmen soruyu biraz değiştirerek tekrar yazıyorum.
  • Başkalarının kaderini farkında olmadan etkilediğimizi düşünüyor musunuz ve kendi seçimlerimizden çok başkalarının çizdiği yolda mı ilerliyoruz?

meyelan

Filozof
Yeni Üye

Başkalarının kaderini göz göre göre etkilediğimi biliyorum,fiilen yaşıyorum.Sırf bu sebeble hareketsiz kaldığım günler var.(ve fakat o başkasının karşısına çıkan sokak kedisi ile sokak insanı arasında çok fark yok)
''Elalem haritasıyla'' bir yere gitmek mümkün olmadığı için,''biz yola çıkalım yol bizi nereye götürürse varmamız gereken yer orasıdır pusulasına'' bakıyorum.
.........
Bi tuhaflık var mı ikinci soruda :)

Kendi seçimlerimizden çok başkalarının çizdiği yolda mı ilerliyorsunuz,kısmı karışık mı.
Belediye yolu yaptı mesela,bu yolu herkes bir gerekçeyle kullanır ve muhtemelen bu yol mecburidir.Çünkü iskan,mütahit vs.hep bu yolu baz alıp önemli noktaları buralara koyarlar.
Ama tabi ben içgüdüsel olarak dağ yolu, patika,kurumuş dere yatağı takip etmeyi seviyorum.Ama ne ev oluyor ne hastane bu yollarımın sonunda,iyi bir seçim yapmış mı oluyorum.
............
Düş-ün dün-mü seni var edeni?Geçip karşısına gözün kapalı gönlün açık,hasb-u-hal ettin mi?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Başkalarının kaderini göz göre göre etkilediğimi biliyorum,fiilen yaşıyorum.Sırf bu sebeble hareketsiz kaldığım günler var.(ve fakat o başkasının karşısına çıkan sokak kedisi ile sokak insanı arasında çok fark yok)
''Elalem haritasıyla'' bir yere gitmek mümkün olmadığı için,''biz yola çıkalım yol bizi nereye götürürse varmamız gereken yer orasıdır pusulasına'' bakıyorum.
.........
Bi tuhaflık var mı ikinci soruda :)

Kendi seçimlerimizden çok başkalarının çizdiği yolda mı ilerliyorsunuz,kısmı karışık mı.

Belediye yolu yaptı mesela,bu yolu herkes bir gerekçeyle kullanır ve muhtemelen bu yol mecburidir.Çünkü iskan,mütahit vs.hep bu yolu baz alıp önemli noktaları buralara koyarlar.
Ama tabi ben içgüdüsel olarak dağ yolu, patika,kurumuş dere yatağı takip etmeyi seviyorum.Ama ne ev oluyor ne hastane bu yollarımın sonunda,iyi bir seçim yapmış mı oluyorum.

............
Düş-ün dün-mü seni var edeni?Geçip karşısına gözün kapalı gönlün açık,hasb-u-hal ettin mi?

Aklımdan geçeni yazıya dökerken tam ifade edememiş de olabilirim fakat sen doğru anlaşmış sayılırsın.:) Aristoteles'in "Ne yapacağımıza ve olacağımıza kendimiz karar veririz." sözü üzerinden bir soru belirlemeye çalışmıştım çünkü bu kararın çoğu zaman elimizde olmadığı kanaatindeyim.

Düşünüyorum ve etmeye çalışıyorum ancak bildiğin üzere bu yol pek aceleye gelmiyor.

• Soru: Hiçbir para kaygın olmasaydı bu hayatta ne yapmak isterdin ya da seçeceğin bir meslek olur muydu?

Son düzenleme:

Cry

Üye
Felsefe.NET
herşeyin anlamını yitirdiği an'lar oluyor ama tutunduğum 1 2 şey var ... hayat kısa kuşlar uçuyor ...

alttakine sorum :

en son okuduğun kitap nedir , okumam için 3 neden :)

Mertce

Felsefe.net
FS - Yönetici
Üniversite Bölümü
Beden Eğitimi Öğretmenliği
herşeyin anlamını yitirdiği an'lar oluyor ama tutunduğum 1 2 şey var ... hayat kısa kuşlar uçuyor ...

alttakine sorum :

en son okuduğun kitap nedir , okumam için 3 neden :)
Filmi de olan fareler ve insanlar kitabını okumanızı öneririm. Birinci nedeni sürekleyici olması. İkinci neden zeki görünmeyenlerin bilinenden daha zeki olması ve üçüncü neden de en sıkı dostlukların bile bir gün bitebildiğini anlatıyor. Hatta kardeşliklerin bile :)

Ben de bir film önerisi isteyeyim :)

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar