tanrının varlığı 3 sebepten dolayı bilinemez,bu 3 sebep ispattır.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kahin tarafından oluşturulan tanrının varlığı 3 sebepten dolayı bilinemez,bu 3 sebep ispattır. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,161 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı tanrının varlığı 3 sebepten dolayı bilinemez,bu 3 sebep ispattır.
Konbuyu başlatan kahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

kahin

Kahin
Yeni Üye
eğer siz tanrıları ispatladığınızı düşünüyorsanız tanrılara tapmaya gerek yok siz tanrı olmuşsunuz demektir son nokta..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
teistlere sesleniyorum. güçlü iddialar güçlü kanıtlar gerektirir..

eğer siz tanrıları ispatladığınızı düşünüyorsanız tanrılara tapmaya gerek yok siz tanrı olmuşsunuz demektir son nokta..

evrensel abimiz, eğer cennet varsa bana çok kızcaksın biliyorum ama yinede seni eleştirmek zorundayım hiç içimden gelmesede bunu yapmak zorundayım.
çok ilginçsin abimiz tıpkı teistler gibi oldun bir an ahlakı değerlerın tavana vurmuş ..
tanrı olsun yada olmasın yaşamın mantıgı bu üremek üremek üremek üremek ve yine üremek. saygılarımla .. umarım cennete vardırda .. sen cennette olursun. çünkü senı cehennemde düşünemiyorum çünkü sen mükemmele yakınsın..

Teistlere seslenmene hiç gerek yok çünkü Tanrı'nın varlığını, bir agnostik olarak kendin zaten ispatlamış durumdasın, başka kanıta gerek olduğunu düşünmüyorum.

*Ölümden sonra yaşamın olduğunu düşünmüyorsan, ölü bir insanla niçin konuşuyor olabilirsin ki? Ölümün bir son olmadığının farkındasın ki bir ölüye sesleniyorsun.

*Cennetin ve cehennemin varlığını da kabul ediyorsun.

Kahin, sen neyi savunduğuna bir karar ver önce, sonrasında yine gelip buralarda atıp tutarsın.

insane

Yeni üye
Yeni Üye
Sanki geçmişte çok dini-bütünmüşsünüz de, atheizme kesin bir kanıt görünce o kadar yıl boşuna ibadet ettim diye hırslanıp intikam almak istiyormuşsunuz gibi bir ateizm savunuculuğunuz var :)

insane

Yeni üye
Yeni Üye
Teistlere seslenmene hiç gerek yok çünkü Tanrı'nın varlığını, bir agnostik olarak kendin zaten ispatlamış durumdasın, başka kanıta gerek olduğunu düşünmüyorum.

*Ölümden sonra yaşamın olduğunu düşünmüyorsan, ölü bir insanla niçin konuşuyor olabilirsin ki? Ölümün bir son olmadığının farkındasın ki bir ölüye sesleniyorsun.

*Cennetin ve cehennemin varlığını da kabul ediyorsun.

Kahin, sen neyi savunduğuna bir karar ver önce, sonrasında yine gelip buralarda atıp tutarsın.
Gerçekten öldü mü bu forumdaş
Çok üzüldüm. Neden vefat etti acaba

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Gerçekten öldü mü bu forumdaş
Çok üzüldüm. Neden vefat etti acaba

Lösemiden vefat etti, aslında yaşı çok ileri sayılmazdı ancak bünyesi kaldırmadı galiba. Kahin de ölmüş bir insana hayatın anlamını anlatmaya çalışıyor, gerçekten tuhaf bir durum.

insane

Yeni üye
Yeni Üye
Lösemiden vefat etti, aslında yaşı çok ileri sayılmazdı ancak bünyesi kaldırmadı galiba. Kahin de ölmüş bir insana hayatın anlamını anlatmaya çalışıyor, gerçekten tuhaf bir durum.

Off.. Ruhu şad olsun diyelim

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Teşekkür ediyoruz güzel bir anlatım güzel bir konu.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç