Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,508 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Forumumuza hoş geldiniz. (en son gelen tüm üyelerimiz) Azadi sen de yeniden hoş geldin:)

araf

Felsefe.net
Yeni Üye
Doğru tespit!!Rahatsız olan insan rahatlamaya ihtiyaç duyar burası doğru.Bu sizin tanımladığınız anlamı...Bir de benim yazımda kastettiğim anlamı var.Yazdıklarımın en azından anlaşılacağını düşündüğüm bir yerdeyim..En azından anlaşılamamanın verdiği rahatsızlığı telafi edecek bir rahatlama umduğum için burdayım.Burasının kulakları hazır olan insanların toplandığı bir yer olabileceğini düşündüm.Bir de sizin belirttiğiniz anlamı var....Ama ben onu arayışla bağdaştırdım nedense...Aklı olan insanın arayışı hiç bitmez, bu yüzdendir hareketsiz duramayışı...Ama bu benim için bir rahatsızlık değil, uyanışın ifadesidir..
Arafta sandığı kadar sıkıntılı bir yer değildir.Çünkü kim vardır ki arafta olmadığını iddia etsin..
Teşekkürler...

darkmagic

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba, ilgimi çeken konulara sahip bir forum. Aranıza yeni katılan biri olarak, okuyup yararlanmaya çalışıyorum. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

ZerrA

Felsefe.net
Yeni Üye
SeLamun ALeykum Ben ZerrA ~

Forum'a Bugun uye oLdum KeyfLı ForumLar ..

ebrar

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben ebrar adalet 2.sınıf okuyorum Allah izin verirse katip olacam bu sene 20 yaşındayım bu kadar

aristo039

Felsefe.net
Yeni Üye
Cevap: Ynt: Tanışma köşesi

öncelikle allah bunun üstesinden gelmeye yardım etmiş görünüyor, bunu söylemek isterim.İç karartıcı dediğiniz şey aslında sizin aydınlamanıza ve daha gerçekçi olmanıza sebep olmuş.Bu olay bence sizin bundan sonra herşeye daha sıkı sarılmanız gerktiğine işaret ediyor ve bunun sayesinde, burdasınız...

flzf

Filozof
Yeni Üye
Aristo hoşgeldin de daha bir mesaj atmışsın onuda yanlış yeremi atmışsın benmi uyku sersemiyim seni anlayamadım bilemedim doğrusu :))

nefha

Yeni üye
Yeni Üye
tanışma köşesini buldum nihayet.:)
merhabalar efendim.aslında felsefeden anlamam..Oğlum ikide bir " felsefe yapma,felsefe yapma "dediğinden mütevellit ,"ben bilmeden nelerde yapıyomuşum diyerekten",felsefe foruma kaydolmaya cesaret buldum.
düşünmeyi severim.Mevlanayı severim.zeki ve iyii insanları çok severim.şimdilik bu kadar.:)

istanbul

Üye
Yeni Üye
merhabalar efendim.aslında felsefeden anlamam..Oğlum ikide bir " felsefe yapma,felsefe yapma "dediğinden mütevellit ,"ben bilmeden nelerde yapıyomuşum diyerekten",felsefe foruma kaydolmaya cesaret buldum.
düşünmeyi severim.Mevlanayı severim.zeki ve iyii insanları çok severim.şimdilik bu kadar.:)

merhaba nefha, öncelikle hoşgeldiniz. felsefe anlaşılmadan yapıldığında daha doğal olmakta ,biliyorum diyenler acaba ne kadar felsefe yapmakta.
felsefe dans gibi doğal edenler her zaman daha başarılı , sayılara takılanlar hep bir gergin ve tutukluk içerisinde.
Hz. Mevlana yı seveni de biz severiz, vesselam

nefha

Yeni üye
Yeni Üye
teşekkürler efendim.hayırlara vesile olur inşaallah

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Hoşgeldiniz,
Mevlana dendiği an akan sular durur bende:) Aynı duyguları paylaşan kişileri bir arada görmek son derece sevindirici...

nefha

Yeni üye
Yeni Üye
teşekkürler efendim.geçen mesneviden bir pasaj okuyorduk arkadaş diyor ki;bunları nasıl düşünmüşte yazmış onlar insansa biz neyiz.şaka bi yana felsefeyle ilgilenen biri mutlaka mesneviyi okumalı derim bendeniz.

alperx

Felsefe.net
Yeni Üye
slm..ismim...alper..derinkuyu..isteyen..faceten..ekleyebilir..tozu..dumana..yazımı..okumayı..ihmal..etmeyin..:)

geceinci

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhabalar, felsefeyi liseden beri seviyorum; aslındaki lisedeki felsefe hocam felsefeyi anlatmak ve büyük ihtimalle anlamak konusunda da berbattı. İlgimi çeken konuların güzelliğiydi, her düşüncem ve sorum her yeni ufkum benim için keşiftir, benden önce milyonlarca kez sorulmuş irdelenmiş anlaşılmış olsa da benim için Dünya'nın en önemli yeni keşfidir.

Felsefe bana göre en çok soru sormamaktan korkmamak fantezisidir.

Şuan 19 yaşımdayım, Agnostiğim(Tanrıtanımaz akımlardan benim düşüncelerime en yakın olanı) ve Tanrı fikrini irdelemeyi her fırsatta yeniden masaya yatırıyorum.

Burada düşünmeyi seven insanların paylaşımlarını okuyacağımı umuyorum.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Merhabalar, felsefeyi liseden beri seviyorum; aslındaki lisedeki felsefe hocam felsefeyi anlatmak ve büyük ihtimalle anlamak konusunda da berbattı. İlgimi çeken konuların güzelliğiydi, her düşüncem ve sorum her yeni ufkum benim için keşiftir, benden önce milyonlarca kez sorulmuş irdelenmiş anlaşılmış olsa da benim için Dünya'nın en önemli yeni keşfidir.

Felsefe bana göre en çok soru sormamaktan korkmamak fantezisidir.

Şuan 19 yaşımdayım, Agnostiğim(Tanrıtanımaz akımlardan benim düşüncelerime en yakın olanı) ve Tanrı fikrini irdelemeyi her fırsatta yeniden masaya yatırıyorum.

Burada düşünmeyi seven insanların paylaşımlarını okuyacağımı umuyorum.

Hoşgeldiniz

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Hos geldiniz. Tanri hakkindaki fikirlerinizi paylasmanizi bekliyoruz...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar