Papillon - Kelebek

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Film Önerileriniz kategorisinde Objectivity tarafından oluşturulan Papillon - Kelebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Film Önerileriniz
Konu Başlığı Papillon - Kelebek
Konbuyu başlatan Objectivity
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Kelebek filminin yeni çekilen halini izledim fakat tabii ki ilk çekim kadar başarılı bulmadım. Steve McQueen ve Dustin Hoffman'ın oyunculukları ile kıyaslanamayacak kadar sıradan bir hapishane filmi gibi geldi fakat yine de izlenmeyecek kadar kötü değildi.

Koşullar insanı canavarlaştırsa bile çoğu insanın içindeki adalat-sadakat ya da dostluk duyguları kolay kolay körelmiyor. Kendi yaptıkları yanlış ne kadar büyük olursa olsun, çoğu insan bir gün hatasını fark edip, dönmek istiyor ama genelde artık çok geç kalmış oluyorlar.

"Para her şey değildir ve size sağladığı saltanat ya da çevre, gelip geçicidir." vurgusuna yine filmde özen gösterilmiş. Oyunculuklar kötü değil fakat ilk film ile kıyaslandığı an, arada fark olduğu da bir gerçek.

Ben-Hur filmi de asla tekrar çekilmemeliydi bana göre ancak yine de beğenenler olabilir.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç