Önerileriniz

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerileriniz & Şikayetleriniz kategorisinde Felsefe Bot tarafından oluşturulan Önerileriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,574 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerileriniz & Şikayetleriniz
Konu Başlığı Önerileriniz
Konbuyu başlatan Felsefe Bot
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

Felsefe Bot

Felsefe.net
FS Sistem Botu
Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları;

Bu başlık altından sadece önerileriniz dikkate alınacaktır, diğer sorunlar için ilgili başlıkları kullanabilirsiniz.

Felsefe.Net Yönetim Adına.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi

Bu başlığı görünce hatırladım
Okur-Yazar nickli arkadaş sanırım üyeliğinin ve mesajlarının silinmesini istemiş bu olmayınca kişi tüm mesajlarını elle silmiş ve noktalamış (.........) sanıyorum
Yani kişinin yazım alanları noktalı boşluklarla dolu, bu mesajlar komple silinebilir ya da onun gibi bir şey de yapılabilir sanıyorum

Ya da silinen mesajların geri alınması etik midir? uygun mudur?
Bir çok forum sitesi mesela belirli bir zaman sonra mesaj düzenlemeyi kapatır ve üye kimliğini durdursa da mesaj sildirmez

Son düzenleme:

Coldman

C.technical analyst fancier
FS - Yönetici
Onursal Üye
Üniversite Bölümü
https://www.Felsefe.net

Bu başlığı görünce hatırladım
Okur-Yazar nickli arkadaş sanırım üyeliğinin ve mesajlarının silinmesini istemiş bu olmayınca kişi tüm mesajlarını elle silmiş ve noktalamış (.........) sanıyorum
Yani kişinin yazım alanları noktalı boşluklarla dolu, bu mesajlar komple silinebilir ya da onun gibi bir şey de yapılabilir sanıyorum

Ya da silinen mesajların geri alınması etik midir? uygun mudur?
Bir çok forum sitesi mesela belirli bir zaman sonra mesaj düzenlemeyi kapatır ve üye kimliğini durdursa da mesaj sildirmez
selamlar,
cevapsız kalmaması adına yazıyorum, diğer yönetici arkadaşlarla istişare edip net bir dönüş sağlayalım bu konuyla alakalı ve gereken bir düzenleme var ise de yaparız, teşekkür ederiz öneriniz için.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Merhabalar, kusura bakmayın, felsefe üzerinde bir takım geliştirmeler yapmakta olduğumuz için, biraz yoğunluk söz konusu. olan @okur-yazar rumuzlu kendi konularını silmek, kendi nezhinde nasıl karekter olduğunu göstermiş.. Forumzan uzun süreli uzaklaştırılmıştır. Teşekkür ederim. @"içtenlik"

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Merhabalar, kusura bakmayın, felsefe üzerinde bir takım geliştirmeler yapmakta olduğumuz için, biraz yoğunluk söz konusu. olan @okur-yazar rumuzlu kendi konularını silmek, kendi nezhinde nasıl karekter olduğunu göstermiş.. Forumzan uzun süreli uzaklaştırılmıştır. Teşekkür ederim. @"içtenlik"
Ben çok bilmiyorum ama burada yeni üyeydim ve kişiye pek tanımam ama bende olumsuz bir izlenim bırakmadı nedense
ve forumda iç çatışmalar kişisel duygusal çatışmalar oldu sanırım
Belki de duygusal bir tepki
bilmiyorum gerçekten ve emin değilim ..Eski arkadaşlar daha iyi tanıyordur

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Ben çok bilmiyorum ama burada yeni üyeydim ve kişiye pek tanımam ama bende olumsuz bir izlenim bırakmadı nedense
ve forumda iç çatışmalar kişisel duygusal çatışmalar oldu sanırım
Belki de duygusal bir tepki
bilmiyorum gerçekten ve emin değilim ..Eski arkadaşlar daha iyi tanıyordur
Doğrudur ama kendi tüm mesajlarını silme gibi bir tepki, insanların piskolojisinin ne denli dengeli olduğunu yada nasıl olduğunu gösterir. Bizler bu tür işlemleri 13,15 yaşındayken yapiyorduk. Söylenecek birşey yok. Emekleri için Teşekkür ederim

durustluk

Felsefe.net
Moderatör
Hocam bir kaç facebook grubu felan kurun. felsefe.net adını hiç kullanmayabilirsiniz. Sonra çekebilirsiniz. Felsefe, Bilim, Teoloji, Agnostisizm, Panteizm, Ateizm felan bu konular çok grup toplar. Oradan davet edebilirsiniz. ya da site adı orda yanda reklam kardeş üye alan gibi felan gözükebilir. Çekirdek bir kadro/ekip oluşursa tamamlar. Üyeler birbirini çeker. Bir kaç yırtıcı moderasyon/moderatör. Her gün konu açan manipüle eden... İnanın face gruplarında bundan çok tartışma etkinlik var. Millet telefon başında vakit geçiriyor-zaman öldürüyor. Face grupları sosyalleşme imkanı sağladığı/tanıdığı için ya da gerçek sanal profile bağlı/bağımlı olduğu için seviliyor.
Bu tip bir alanın yagınlaşması ya da genişlemesi için eski forum kültürü-adabı eski tartışma ve insan kültürü gibi bir şey gerekiyor ki bu artık mümkün mü bilmiyoruz.

Coldman

FS - Yönetici
Onursal Üye
Üniversite Bölümü
Hocam bir kaç facebook grubu felan kurun. felsefe.net adını hiç kullanmayabilirsiniz. Sonra çekebilirsiniz. Felsefe, Bilim, Teoloji, Agnostisizm, Panteizm, Ateizm felan bu konular çok grup toplar. Oradan davet edebilirsiniz. ya da site adı orda yanda reklam kardeş üye alan gibi felan gözükebilir. Çekirdek bir kadro/ekip oluşursa tamamlar. Üyeler birbirini çeker. Bir kaç yırtıcı moderasyon/moderatör. Her gün konu açan manipüle eden... İnanın face gruplarında bundan çok tartışma etkinlik var. Millet telefon başında vakit geçiriyor-zaman öldürüyor. Face grupları sosyalleşme imkanı sağladığı/tanıdığı için ya da gerçek sanal profile bağlı/bağımlı olduğu için seviliyor.
Bu tip bir alanın yagınlaşması ya da genişlemesi için eski forum kültürü-adabı eski tartışma ve insan kültürü gibi bir şey gerekiyor ki bu artık mümkün mü bilmiyoruz.

kusura bakmayın lütfen, şimdi gördüm iletinizi.
-
selamlar, öneriniz için teşekkür ederiz.
değerlendirilecektir.

durustluk

Felsefe.net
Moderatör
kusura bakmayın lütfen, şimdi gördüm iletinizi.
-
selamlar, öneriniz için teşekkür ederiz.
değerlendirilecektir.

bunu da gördünüz mü?

İki aşamalı doğrulama kodu (mail) gelmiyor ve bu yüzden 10 gündür siteye hem mobilden hem PC imden giriş yapamıyorum
Kodların süresi 30 günlük
Yine böyle bir sorunda ikinci bir üyelik nicki almıştım onun için şifremi unuttumdan yeni şifre istedim o da gelmiyor
Açık olarak sunulan bütün iletişim adreslerine defalarca mail attım, bize ulaşın erişin sayfalarını denedim bilmiyorum size ulaşıyor mu?
Yeni üyelik eğer mail aktivasyonuna bağlı olsaydı bilmiyorum o da gelir miydi?
Sitedeki aktif ziyaretçi sayısı 20-30 lara düştü, aktif üye yok
Bilmiyorum farkında mısınız? Neler yapıyorsunuz?

Coldman

FS - Yönetici
Onursal Üye
Üniversite Bölümü
bunu da gördünüz mü?

İki aşamalı doğrulama kodu (mail) gelmiyor ve bu yüzden 10 gündür siteye hem mobilden hem PC imden giriş yapamıyorum
Kodların süresi 30 günlük
Yine böyle bir sorunda ikinci bir üyelik nicki almıştım onun için şifremi unuttumdan yeni şifre istedim o da gelmiyor
Açık olarak sunulan bütün iletişim adreslerine defalarca mail attım, bize ulaşın erişin sayfalarını denedim bilmiyorum size ulaşıyor mu?
Yeni üyelik eğer mail aktivasyonuna bağlı olsaydı bilmiyorum o da gelir miydi?
Sitedeki aktif ziyaretçi sayısı 20-30 lara düştü, aktif üye yok
Bilmiyorum farkında mısınız? Neler yapıyorsunuz?

@nokta arka planda çalışmalar ve projeler devam ediyorum bu konu hakkında yakında açıklama gelecektir, Mail konusuyla ilgilenecektir, akşam ben tekrar hatırlatacağım.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
BEĞEN butonunun yanına beğenmedim seçeneği olaymış ne güzel olurmuş.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Tüm mesajlarınız olan yerde kullanıcının tüm mesajlarını görebiliyoruz buna ek ilave olarak yanına kullanıcının açmış olduğu tüm konularınız diye bir ikon açsak kullanıcılar konularını daha rahat takip etse daha güzel olurdu bunun yanında tüm konularınız adlı ikon sayesinde bizde farklı kullanıcıların açmış olduğu diğer konularıda izleme okuma ve takip etme fırsatına kavuşmuş olabiliriz kanaatindeyim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar