Nickinizin anlamı nedir?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde fides tarafından oluşturulan Nickinizin anlamı nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44,084 kez görüntülenmiş, 277 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Nickinizin anlamı nedir?
Konbuyu başlatan fides
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hikaye

sakal

Kahin
Yeni Üye
Türkçe'de Bee demek..Nedir bu özenti.?

ideaswonderland

Felsefe.net
Yeni Üye
ideaswonderland (aslında idea's wonderland ) ingilizce'de düşüncenin harikalar dünyası demek. Uzun süredir birçok yerde kullandığım ve sırf kullanılabilir bir nick bulabilmek için ortaya çıkan bir isimdir.

Ümit Zafer Bağcı

Üye
Yeni Üye
Önce hayattan ümitlenmem için "ümit", sonra ümidime ulaşmak için çalışıp zafere ulaşmam için "zafer" ve zafere ulaşırsam eğer hayata bağlanmam için "bağcı" olsa gerek.

Besonders

Felsefe.net
Yeni Üye
Türkce 'özellikle' anlamina gelen almanca bir kelime :)

araknolog

Felsefe.net
Yeni Üye
Cevap: Ynt: Nickinizin anlamı nedir?

Araknolog: Araknoloji alanında çalışan biilm insanlarının ünvanı. Araknoloji ise eklembacaklılar diye bildiğimiz hayvanların (böcek, kabuklular, çiyanlar, ARAKNİDler...) evrim ağacındaki nayif bir kolu olan araknidleri araştıran bilim. Araknidler ise örümcek, akrep, kene, böğü, yalancıakrep ve BENZERİ hayvanları içeren canlı grubu.

elephuntgun

Felsefe.net
Yeni Üye
Çoook sevdiğim beirut grubunun en cok söylediğim ve çaldığın parçası '' elephunt gun ''

elephuntgun

Felsefe.net
Yeni Üye
Çoook sevdiğim beirut grubunun en cok söylediğim ve çaldığım parçası '' elephunt gun ''

flzf

Filozof
Yeni Üye
filozof demek anlaşıldığı üzere.

zibidie

Felsefe.net
Yeni Üye
zibidi:yersiz ve zamansız davranışları olan kimse
zibidie:bayan versiyonu olsun dedim kendim uydurdum :D

zibidie

Felsefe.net
Yeni Üye
aslında orijinal_zibidie kullanırım hep burada uzun olmasın diye kısalttım :D hoşbuldum teşekkürler :D

ebrar

Felsefe.net
Yeni Üye
Kendi adımın anlamı ehil insan her seyin başında geliyor. Kısaca beni tabir ettiği için koydum.
Benim düşüncem mitolojide geçen anlamları bırakın kendiniz de olanı benimseyin :)
Sözüm meclisten dışarı.

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
Kendi adımın anlamı ehil insan her seyin başında geliyor. Kısaca beni tabir ettiği için koydum.
Benim düşüncem mitolojide geçen anlamları bırakın kendiniz de olanı benimseyin :)
Sözüm meclisten dışarı.

hoş geldiniz... keşke, hangi alanlarda ehil olduğunuzu da belirtseydiniz...

flzf

Filozof
Yeni Üye
Sözüm meclisten dışarı.

Mitolojiden isim seçenler sizin cümlelerinizden daha alçak gönüllü davranıyorlar kanımca onlar enazından kendilerine bir kahraman seçip onlar gibi göründüklerini düşünürken siz kendinizi kahraman ilan ediyorsunuz ki sonunu düşünen kahraman olamaz ünlü ehil insan polat alemdar sözüm meclisten dışarı :p

kağıtgemi

Felsefe.net
Yeni Üye
aklınıza ilk gelen anlamı:p Bedri Rahmi Eyuboğlu'nun en sevdiğim şiirinin başlığı

istanbul

Üye
Yeni Üye
nefha;soluk
Ve nefahtu min ruhi.

Ses,mana-ruhla hayat bulan söze nur da gelirse, müşahade yolu açılır. İşte tüm bunlar bir sohbette arif-i billah yoluyla üflenirse
NEFAHTÜ olur.

Güzel bir isim seçmişsiniz. Biz de İstanbul aşığı olarak bu ismi verdik kendimize sanırım bir de içinde herşeyi barındırdığı için.
İstanbul içinde çok ismi toplamış bir şehir.

ebrar

Felsefe.net
Yeni Üye
Mitolojiden isim seçenler sizin cümlelerinizden daha alçak gönüllü davranıyorlar kanımca onlar enazından kendilerine bir kahraman seçip onlar gibi göründüklerini düşünürken siz kendinizi kahraman ilan ediyorsunuz ki sonunu düşünen kahraman olamaz ünlü ehil insan polat alemdar sözüm meclisten dışarı :p

peki siz mitolojide anlam seçiyorsunuz bende Kurandan diyelim ne yani şimdi ben alçak gönüllü olmuyor mu oluyorum. kusura bakmayın ben kendimi kahraman olarak değil de ehil olarak yani bi müslüman olarak açıklamaya çalışmıştım. sizde biliyorsunuz ki ateş olsam cürmüm kadar yer yakarım. kısaca kötü değil farklı düşünen için konuştum

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç