Kur'an pastasından sonra belediye 'Kabe'si

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde evrensel-insan tarafından oluşturulan Kur'an pastasından sonra belediye 'Kabe'si başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,565 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı Kur'an pastasından sonra belediye 'Kabe'si
Konbuyu başlatan evrensel-insan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci Birinci

özgür

Felsefe.net
Yeni Üye
@evrensel insan - Sitedeki yazıya yorum olarak pingback geldi "İşte kaynak burada" diye link verdiğiniz için. Oradan gördüm.
[MENTION=561]alpine[/MENTION] - esekherif in bir üstteki yorumundan sonra takip edeceğimi hiç zannetmiyorum.
[MENTION=4933]esekherif[/MENTION] - Felsefe forumundasınız, ama kişi/karakter tartışması yapıyorsunuz? Felsefe fikirleri tartışır, kişiyi, kişinin okuduklarını, ilgi duyduklarını değil. Zaten bütün profili alıp buraya kopyalayıp bunun üzerine ucan sabri akrabalığı felan demeniz seviyesine inmek istemeyeceğim bir üslup. Ad hominem nedir, nasıl yapılır, felsefede yeri nedir acilen araştırmanızı öneririm.

Teşekkürler,

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
@evrensel insan - Sitedeki yazıya yorum olarak pingback geldi "İşte kaynak burada" diye link verdiğiniz için. Oradan gördüm.

[MENTION=561]alpine[/MENTION] - esekherif in bir üstteki yorumundan sonra takip edeceğimi hiç zannetmiyorum.

[MENTION=4933]esekherif[/MENTION] - Felsefe forumundasınız, ama kişi/karakter tartışması yapıyorsunuz? Felsefe fikirleri tartışır, kişiyi, kişinin okuduklarını, ilgi duyduklarını değil. Zaten bütün profili alıp buraya kopyalayıp bunun üzerine ucan sabri akrabalığı felan demeniz seviyesine inmek istemeyeceğim bir üslup. Ad hominem nedir, nasıl yapılır, felsefede yeri nedir acilen araştırmanızı öneririm.

Teşekkürler,

Ozgur hoşgelsiniz. Lakin bana nedense pek de, verilen bir link nedeniyle gelmişsinz gibi gözükmedi. Siz zannetmiyorsunuz ama, yine nedense ben bu siteyi ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyorum.

Kafamdaki "nedense"lerin nedeni ise; bu başlıkta öncelikle ad hominem yapan alpine' yi es geçip, direk diğer ad hominemci eşekherif'e yönelişiniz olmalı. Madem bir dergi editörüsünüz, Paul EKMAN'ın kitaplarınızı okumanızı öneririm,size yararlı olacağına inanıyorum.

Son düzenleme:

esekherif

Filozof
Yeni Üye

Teşekkürler,

Sevgili dostum , kişi/ karakter falı bakmak kırışık alınlı yaşlı büyücülerin işidir. Ben taburemi alıp sizin seviyenize yükselip bikaç kelime edeyim; Yazarınız haberi alıp din düşmanlığının nirvanasına çıkıp oradan inançlı insanlara nanik yapıyor ve sizi bunu görmüyorsunuz. '' Türkiyenin Din ile imtihanı'' Başlığı atan yazarınız Hadis'in ne olduğunu bilmiyor. Bilmediğinide bilmiyor. Ama Din adına Ahkam kesiyor. Üzücü birşey daha söyliyim okurla alay ediyor. Kendisininde söylediği gibi Din adına okurlarına ve dolayları olarak bizlerede Ahkam kesmesin.

“Küçük insanlar KİŞİLERİ, ortalama insanlar OLAYLARI, büyük insanlar ise FİKİRLERİ konuşur”.

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Ozgur hoşgelsiniz. Lakin bana nedense pek de, verilen bir link nedeniyle gelmişsinz gibi gözükmedi. Siz zannetmiyorsunuz ama, yine nedense ben bu siteyi ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyorum.

Kafamdaki "nedense"lerin nedeni ise; bu başlıkta öncelikle ad hominem yapan alpine' yi es geçip, direk diğer ad hominemci eşekherif'e yönelişiniz olmalı. Madem bir dergi editörüsünüz, Paul EKMAN'ın kitaplarınızı okumanızı öneririm,size yararlı olacağına inanıyorum.

Dinime kufreden, musluman olsa........

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Sizinle muhatap olmak kesmiyor beni. Okey oynamak daha zevkli.:biggrin: Siz de benimle muhatap olmazsanız sevinirim. Kırılmaca yok :)

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
tinnnnn tinnnnnn tinnnnn
Vınnnnn vııııııııııııııınnnnnnnn Ninja geldi,hoplaya zıplaya. Ya abi var ya ( işte böyle) bazı yorumların iyi de,bazı yazıların benden de çoook daha çocuksu yaa. MSN yazısı gibi oldu biraz bagışla :)))))))))))))))

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç