Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 197,393 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Cry

Üye
Felsefe.NET
uzun yazmayı sevenler için 10bin karakterden sonra izin vermiyordu alt baslıga geçiyorduk , o problemi kaldırdık sınırsızca uzun kasabiliriz :)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Kış geliyor değil miydi o:)
Kuş görürler hemen vururlar; çiçek görürler hemen koparırlar; kitap görürler hemen yakarlar; kar yağar hemen kazırlar kürerler.
Dozerler, kürekler. Hemen dozerler işe başlarlar. Kar sürgün edilmeye; başlanır; kar acımasızca.. Oysa o henüz bir tavşan yavrusu gibidir, bir köpek yavrusu gibi. Kar kovulmaya başlanır. Kar ayaklar altında ezilir. Kar, yağdığına yağacağına bin pişman edilir.
Oysa kara dünyaya, beyaz bayrak ile gelmiştir. Barış ile, sevgi ile.

Alıntı -Eski NG Okulu

Bilmem...

• Beğen
Tepkiler: ls2

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
hiç değişmiceksin sanırım, vakit bulamıyorum diyorsun ama dedikoduya geldi mi buluyorsun...

Kimsin sen de benimle böyle konuşuyorsun?
Senle muhatap olmak istemediğimi bile bile bir daha bana yazma.
Forumdan senin gibiler yüzünden soğudum. Diyalog kurmuyorum seninle ve yine sataşıyorsun,
En son foruma gelen felsefeciyi bile kaçırdın sataşmalarınla.
Yeter artık...

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
@Slash konuyu kisisellestirmeyelim lutfen. Genel forumda birileri elbette fikirlerini yazacak saygisizlik olmadigi surece sorun oldugunu dusunmuyorum.

eger ozel olarak kisisel bir saldiri saygisizlik vs varsa bilgilendirirsen yardimci olabilirimm.
Ama a kisisinden hoslanmiyorum benim yazilarima yazmasin gidiyorum vb tutum hos durmuyor.

Benim sahsi olarak begenip begenmedigim bir suru kisi oldu sitede ama fikirlerine dusuncelerine elimden geldigince saygi duymaya gayret ettim tabii sinirlar asilmadikca.

Senden de bu sabri ve ozveriyi rica ediyorum.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@Phi

Biz buraya niklerin arkasına saklanan insanlardan hakaret duymaya gelmiyoruz. Ortada hiçbir sorun yokken sürekli hakaret içerikli yorumlar yazıyordu, uzaklaştırma aldı fakat yeni yönetim gelince bırakmıştı.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Raporladığım mesajlarda her şey açıkça görünüyor. @Phi

Yıllarca emek verdiğim için buradaydım fakat görünen o ki bu şahıs hem bana hem de başkalarına rahatsızlık vermeye devam edecek ayrıca sahte hesaplar kullanıp foruma defalarca girdiği de eski yönetim tarafından tespit edilmişti.

Kendisi ile diyalog kurmak istemeyen kişileri seçip özellikle o kişilere saldırıyor. Forumu terk eden o yeni üyeye de aynısını yapmıştı.

Kısacası hiç kimse bu çirkin davranışlara katlanmak zorunda değil ve bu sebeple üyeliğimi üzülerek de olsa sonlandırmak istiyorum.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
@Slash haksizsin demiyorum ki zaten. sakin kalmani rica ediyorum sende o seviyelere dusme diyorum. cekip gitmek cozum degil ki.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@Slash haksizsin demiyorum ki zaten. sakin kalmani rica ediyorum sende o seviyelere dusme diyorum. cekip gitmek cozum degil ki.

Kendisi ile konuşmak istediğimi bildiği halde bir bahane yaratıp kavga çıkartmaya çalışıyor veya ağır hakaretler ediyordu. Bugün yine yorumunu görünce şok oldum çünkü defalarca hakkımda yorum yazma dedim fakat ısrarla devam ediyordu. Her neyse şimdilik sorun yok, dilerim bir daha da yaşanmaz.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
İlk şey her şey olan tek şey iken o aynı zamanda son şeydir. Ilk şey, siz ilk şeyi düşündüğünüzde sizin tarafınızdan yaratılır. O ilk şey dediğinizin ne olduğunu sorgulayan veya ona bilinmezlik atfeden yine sizsiniz...

SORU benim değil, soran kişiye yanıt sağlanmak isteniyorsa bağlantıyı takip etmeni rica ederim

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Sohbet bölümüne 3 gündür aralıklarla giriş yapıyorum kimse yok

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç