Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 197,910 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

meyelan

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=3591]sakal[/MENTION],karamel zorunlu tatile gitmekteymiş(bi biz gidemedik zorunlu tatile nasıl oluyorsa)selamları var hepize üzerimde kalmasın ileteyim

sakal

Kahin
Yeni Üye
aleyküm selam..

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
@sakal,karamel zorunlu tatile gitmekteymiş(bi biz gidemedik zorunlu tatile nasıl oluyorsa)selamları var hepize üzerimde kalmasın ileteyim

Evet erken bir tatil çıkılması lazım....
herkezin bayramını kutlarım.
sakal,
flzf ve meyelan hoşca vakit geçirin...

flzf

Filozof
Yeni Üye
Karamel bende uzun bir süre olmayabilirim sende hoşça vakit geçir kendine iyi bak :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
gidin gidin nöbetçi felsefeci de ben olurum:cool:

flzf

Filozof
Yeni Üye
Geçmiş olsun bitti sanırım nöbet.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
bitti bitmesine de ben yeni uyumaya gidicem,yani uykum yok aslında ama sistem error artık,bir reset atmam lazım selametle kalın iyi geceler:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Anladım aman git yat uyu uykusuz halin bana çok benziyor hiç çekilmiyor daha doğrusu iyi uykular :)

sakal

Kahin
Yeni Üye
seyrialemir nasıl ekledin resmi..kısayolu öğret bizde uğraşmayalım ımage bilmem neyle..

tüh gitmiş..

meyelan

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=4544]seyrialemir[/MENTION] günaydın,forumun en avare kulu benmişim galiba kimse birşey yazmamış

flzf

Filozof
Yeni Üye
Günaydın [MENTION=4517]meyelan[/MENTION].

meyelan

Filozof
Yeni Üye
oo richman günaydın nasılsın,işten haber var mı?dinlenmişim galiba bir sürü soru sordum sabah sabah:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Bu güne randevu vermiştim ben seni salı akşamı ararım abla demiştim zaten. Beni kendi çıkarları için bu ortaklığa çekmek istiyor muhtemelen vadettiği karın yarısını alabilirsem ne mutlu, bakıcam akşam bi arıycam yarın değerlendiriyim bi bayram haftası iş olur zaten. Laf aramızda memleketin en hızlı tezgahtarlarından ders almış bir kişi ile muhattap oluyorsunuz :) Bir gün sokakta enterasan bir biçimde çok güzel satış yapan bağıran çağıran diksiyonu süper düzgün oldukça yaratıcı kelimeler kullanan birini görüp hay maşallah derseniz o muhtemelen benimdir:)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
vay vay tamam tanırım kesin,hakkında hayırlısı olsun ,sayfanın altında 24 saat online kısmı var mı sende.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Söylemesi ayıp kaldırım taşını beyaz peynir diye satabilirim :) Ama vicdanım el vermez :p Satış politikam genelde kaliteli malı ucuza toptan fiyatına hatta toptan fiyatının bile altına satıp, satış hızını arttırmak yani sürümden kazanmak üzerine kurulu.Böylelikle devletten dolaylı yollardan kaçırmış olduğum vergiyi geri halka dağıtarak vicdanımı rahatlatıyorum hemde satış sürekliliğini ve fazlalığını sağlıyorum.Üstelik fazla mal çektiğim için malı alırken pazarlık yapma şansım artıyor daha uygun fiyatlara mal bulabiliyorum. Asıl soru ne sattığıma gelince tekstil üzerine daha çok tüketim hızı fazla olan ürünlere yöneliyorum daha çok iç giyim çorap çamaşır.Bazen ihracat fazlası fabrika gerisi görünmeyen kusurları olan marka ürünler vs. Hiç unutmam
Bursada bayan marka iç çamaşırları bile satmıştım hemde ana caddede tanga bile vardı ama mal ucuz olunca kimse umursamıyodu saldırıyolardı:) .Yahu bayanlara bayanlara diye bağırıyorum iki tane odun gelmiş bizde alıcaz diyor yahu bey abi sen buraya gelip çamaşır seçersen hanımlar dururmu burda erkeklere satışımız yok diyoruz birde hala ısrar ediyolar dangalaklar :))

vay vay tamam tanırım kesin,hakkında hayırlısı olsun ,sayfanın altında 24 saat online kısmı var mı sende.

24 saat online ne demek nerden çıktı o.

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
cümleten günaydinlar Arkadaslar, keyifli bir gün gecirmenizi diliyorum. Artik bende keyifli keyifli giderim dokturuma :))

meyelan

Filozof
Yeni Üye
helal kazanç iyidir dostum,gerisi senin azmine kalmış ,o ne özgüven o kaldırım taşı peynir işi,malum daha gençsin aman kayserililerle karşılaşmamışsın.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç