Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198,358 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

meyelan

Filozof
Yeni Üye
sen demedin mi organ mafyası filan diye,tırsan kimse artık ,öyle büyüklerine tırsıyo filan olmuyor yani.neyse :)
vip lerde oynuyorum puanın yetmez senin şimdi

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ben onu bi kere espiri olsun diye demiştim.Hem benim klavyemden organ mafyası diye birşey çıkmadı ki :) Böyle yaşlı nineler olurda evladım bilmediğiniz yerlere gitmeyin gazozunuza ilaç atarlar kaçırırlar sizi gibisinden kendi gençlik dönemi korkularıyla sizi tehdit edip korkutmak isterler ya Sizde hani ne alaka ya gazoz içenmi kaldı şimdi dersiniz ya Ben biraz o duruma gönderme yaptım işte '' gidinde iç organlarınızı alıp başkasına versinler gidinde görün '' diyerek

meyelan

Filozof
Yeni Üye
ben organ bağışı vasiyetimi yapmışım zaten,yüzüm bi işe yaramazda onu da verdim gitti,bu vesileyle fişimi çeken olur belki..

flzf

Filozof
Yeni Üye
Şu king oyununa bakıyordumda hiçbir şey anlamadım sanırım siz bilmeyene öğretmenin sıkıcılığından kaçıyorsunuz.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
bende şu elizabeth ırkına jawa indireyim diye uğraşıyorum,abidik gubudik blokerlar var,kamu ayağına, vazgeçicem nerdeyse.aslında eski tadı yok karşılıklı oynanmadığı için hile bile yapamıyorsun,zaten laf söyleyemeyince ,durup dururken biri de kaçıyor ,aman nerde masaya şırank diye kağıt yapıştırmak..
bu ne biçim bir frekans oldu yaw,yine saçmalama modu da çabuk başladı bu kez.

flzf

Filozof
Yeni Üye
yahu gel satranç oynayalım o daha kolay o kadar iyi oynayamıyorum bende zaten öyle salladığıma bakmayın siz :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
jawasız açmıyor mubarek malum,bu startrekin koruma kalkanı birtürlü aşılmıyor,ben bu bilgi işlemci arkadaşı yarın bir göreyim.satranç değil barbie giydirme oyunu bile oynayamıyorum dostum,teknik soruna mı yazsam bende:confused:

flzf

Filozof
Yeni Üye
Anladım :/ da king deyince ben açıyo sandım :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
ohoo sen şu köşe fırındaki ekmeklerden başla yemeye o zaman ,geriye 39 fırın kalır.tabi suç bizi kahveci çırağı modunda yetişitren kaderde,sen ne yapasın kibar kul olmakta kısmet işi.ben bir kahve demişken kahve içeyim iyi gelir sanki.:)birde gözlüğümü alayım okuyamıyorum yoksa.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] yatmadın mı yaw sen daha,hava soğuk global insan elimize geçmiyor uyku iyi uykular desene artık:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ben fırın ekmek ve 40 bağlantı kurmaya çalışıyorumda hatta kibar kul olmakla 40 fırın ekmek yemek deyimini birleştirmeye çalışıyorum birleştiriyorumda ama benle alakasını kuramıyorum e hadi kurdum diyelim en son yazdığım mesajlara bağlayamıyorum kısaca anlamadım ben :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
anlamıyorsan eğer;tarih göstermiştir ki kusur mutlak bende.sıkıntı yok.sen zeki bir üyemizsin bunu matematik problemlerinde gördük.aklım parmaklarım klavye oryantasyonu karışıyor. bak git yat bence heran bir şeytana dönüşebilirim ,uykusuzluk yaramıyor bazen ,yekün çok olunca.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Sıkıntı yok bayanlara karşı nezaketimi herzaman korumaya çalışırım. :) Önerebileceğin bir ısınma sistemi varmı elektirikle çalışsın tercihen ,hava soğuk gerçekten onu araştırıryordum internetten.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
ısınacak alan ne kadar bütçe nedir evde yalıtım var mı ohoo ev ekonomisti insanım ben hadi cevapla

flzf

Filozof
Yeni Üye
Güzel sorular 45 metre küp hemen hemen yalıtım pek mükemmel değil elektirik paylaşılıyor aslında ama fazla yüklenirsem kendi saatimden ödeme ihtimalim var yoksa merkezi ısıtmayı bağlatsammı ama bazen evde aylarca bulunmayabiliyorum en iyisi bi ufo alıyım diyorum ben bunun içinde açıkcası bi dünya para harcamak istemiyorum tek başıma yaşıyorum zaten 50 lira ile bu işi çözebilsem çok mükemmel olcak olmadı 75 artık dahada olmadı 150 veririm ama 7 24 ısınma koşulu ile o halde merkezi sistemi bağlatmalıyım acaba bi klimamı taktırsam o nasıl olur.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
bu şartlarda en iyi ihtimal ufo o zaman,aslında ne yap biliyo musun soba yakabilir misin.ufodan daha ekonomik daha güvenli daha sağlıklı,sacdan bir soba al. ya gerçek söylüyorum biraz odun geldiğin zamana göre yakarsında bari ısınırsın angara soğuk öyle ufo ısıtmaz bence.tek şart odun zehirlenme ihtimalin yok,ısıyı engelleyecek kalınlıkta olmadığı için kömürde yakamazsın istesende zaten.faranjitte olmazsın.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Birde internetim tahütümün bitmesine 2 ay var ama gözüm görmüyo lanet olsun hem sistemi kasıyor hemde sınırlı ve hemde çok çok yavaş ttnet e 12 ay tahüt verim 70 liraya sınırsıza geçeyim diyorum modem ve telefonuda yanında veriyorlar.Etrafta internet kullananda vardır illaki de modem benim evimde olmalı canımın istediğinde 7 24 açmalıyım bi sürü uygulama film dizi indiriyorum.

flzf

Filozof
Yeni Üye
bu şartlarda en iyi ihtimal ufo o zaman,aslında ne yap biliyo musun soba yakabilir misin.ufodan daha ekonomik daha güvenli daha sağlıklı,sacdan bir soba al. ya gerçek söylüyorum biraz odun geldiğin zamana göre yakarsında bari ısınırsın angara soğuk öyle ufo ısıtmaz bence.
Ya benimde aklıma geliyoda köürle odunla hisi ile pası ile uğraşamam çok zahmetli düğmeye basıcam açılacak enerji dediğin ya teknoloji insanları nasılda tembelleştiriyor değilmi :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
modem zaten açık sürekli arada reset için telefon açarsın tamam ,hep bir çözüm vardır :cool:

meyelan

Filozof
Yeni Üye
kurtarıyorsa sen bilirsin ,bizdeki tecrübe bu minvalde döner .olmadı birde infrared dedikleri çok bişey değil emniyet ayarı olsun daha önemli bence düşer müşer bak Allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar