Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195,411 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
Flzf bol acşınlı bu güzel gece için üzüldüm:)11.5 lira yine de insafsız çilingirlerden iyidir.Ben sıklıkla unuturum.Artık çilingir bana taksit yapıyor..30 tl bana kapımı açıyor.Neyse artık kapıda kalırsak tornavida seti senden:)
cadalozlara gelince evet ya bir kıl tüy bir şey var.şimdilik hanım hanımcık duruyorum ama dala bilirim, bilmiyorum ya sabır deyip işime bakıyorum.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Aslında ben algoritması basit kapı kilitlerini tel ve çay kaşığı ile açabiliyorum fakat benin anahtar 2 boyutlu ondan camı çerçeveyi indirmek zorunda kaldım ama aldığım anahtarlık çok hoşuma gitti hem fener hemde lazer üstelik feneri yanıp sönmeli fonksiyondada çalışıyor .Tornavidaya gelince onunda tane değişik başlığı var dediğim gibi değişik yönlerde dönebiliyor 11,5 lirayı boşa harcamış sayılmam .zaten ben evden çıktığımda biliyordum kapının açılmıyacağını kapının kapanmasının ardından aklıma gelmişti anahtarı orda bıraktığım hesapladım hesapladım en kestirme yolu buldum akşam ona göre kendimi ayarladım çilingir çağırsam kilidi kırcak :) Amaaan sen işine bak boşver kılı tüyü hiç gerginliğe gerek yok koy lafı gerektiğinde gediğine bırak.Ben öyle yapıyorum şahsen.Herkes çok temiz çocuk diyo benim için ama ne çocuğu anasını satıyım 26 yaşında adamım ben yahu hem nerden geliyo bu kadar temizlik ne yapsam acaba biraz kirlensemmi diye düşünmüyor değilim.

De sen cam pencere olayını nerden duydun kimseye söylememiştimki ? Sen wepcam dan mı bahsediyon yoksa :)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
valla benim kapım da " kale marka" ama kapıı aç kapa,gece kondu kapısına döndü dıngıldıyor.ben de bir huy var.çok bodoslama bir yapım var. çok sabrediyorum ama sonunda iişte işi bitiriyorum.temiz çocuk modunu bozmaa.hayat zaten insanı kısım kısım kendi kirliliğine çekiyor, temiz ve çocuksu tarafımızı da kaybedersek zor olur bizim( benim) için:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Son mesajıma ekleme yapmıştım cam pencere derken sen neyi kast ediyordun :) Şu birde teknik sorunlar bölümüne mikrofonla alakalı birşey yazmıştım onumu yoksa çünkü cam pencereden başka hiç bahsetmemiştim :)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
flzf cam pencere vallahi kopuk kopuk geldi yazılar.ben de cam pencre neler oluyor diye takıldım.benim yazı akışlarımda da ciddi sorun oluyor.
yazılar bazen bitmeden akmaya başlıyor, sonra tekrar dönünce yazının tamamı çıkıyor:)

sakal

Kahin
Yeni Üye
nede konuşmaya ihtiyacınız varmış meğer,yaw sizin hiç arkadaşınız yok mu...dır dır dır..

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
sakal gel sende katıl azıcık kaynatıyoruz.
walla yok mu arkadaşımız ne:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Anladım bende cam pencere diyince nerden biliyo dedim şaşırdım :). Sen az çok anlarsın herhalde bilgisayara bi wepcam taktım inca marka 3562 ses sorunu var bilgisayar görüyor hatta win 7 nin ses kaydedicisi var onda bile çalışıyor fakat skype de çalışmıyor driverler güncel ayarlardan birşey değişmiyor çözemedim gitti varmı bi fikrin :)

flzf

Filozof
Yeni Üye
nede konuşmaya ihtiyacınız varmış meğer,yaw sizin hiç arkadaşınız yok mu...dır dır dır..

Aynen öyle sakal ya karameli bilmem ama tanıdığım en yalnız insan benim duvarlarla konuşuyorum resmen karameli yakalamışken sohbete tuttum bırakmadım valla :)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
skpe ayarlaryla ilgili atladığın bir bağlantı sorunu yada uyum sorunu var mı?

flzf

Filozof
Yeni Üye
baktım oralardan birşey çıkmadı :)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
iyi geceler sakal
iyi geceler flzf
davinci oralardaysan sana da iyi geceler...
gözlerim bitti artık.

flzf

Filozof
Yeni Üye
iyi geceler forum ya ne güzel vakti gelince hemen uyuyo bazen özeniyorum yeminle :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
e çalışan insan kendileri,düzenli hayat filan iyi aslında walla.:)

daVinci

Üye
Yeni Üye
Iyi geceler [MENTION=4498]karamel[/MENTION] ben yokken yazilanlara bakiyordum. Baya yazilip cizilmis. [MENTION=3591]sakal[/MENTION] bu chatbox olayi dahice tesekkurlerimi sunuyorum. Benim aklimda da bir fikir varda sizin düşüncelerinizi de alayım bir organizasyon duzenlesek tanissak gorussek??? Nasil olur???

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ben haytımı düzenlemek istedikce düzensizleşiyo ne garip yaşam biçimi bu yahu :)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Iyi geceler [MENTION=4498]karamel[/MENTION] ben yokken yazilanlara bakiyordum. Baya yazilip cizilmis. [MENTION=3591]sakal[/MENTION] bu chatbox olayi dahice tesekkurlerimi sunuyorum. Benim aklimda da bir fikir varda sizin düşüncelerinizi de alayım bir organizasyon duzenlesek tanissak gorussek??? Nasil olur???

Ya millet bu tanışma olayına ne kadar meraklı manyağı var sapığı var şusu var busu var bunların bir kısmı entellektüel akım içinden çıkıyor hiç korkmuyormusunuz :)

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] [MENTION=4498]karamel[/MENTION] [MENTION=3591]sakal[/MENTION] [MENTION=4324]dijital[/MENTION] tanimak isterim sizi nerde otrrsunuz ne is yapar ne yer ne icersiniz???

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar