Konuşma Kutusu - Chatbox

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Flzf bol acşınlı bu güzel gece için üzüldüm:)11.5 lira yine de insafsız çilingirlerden iyidir.Ben sıklıkla unuturum.Artık çilingir bana taksit yapıyor..30 tl bana kapımı açıyor.Neyse artık kapıda kalırsak tornavida seti senden:)
cadalozlara gelince evet ya bir kıl tüy bir şey var.şimdilik hanım hanımcık duruyorum ama dala bilirim, bilmiyorum ya...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Aslında ben algoritması basit kapı kilitlerini tel ve çay kaşığı ile açabiliyorum fakat benin anahtar 2 boyutlu ondan camı çerçeveyi indirmek zorunda kaldım ama aldığım anahtarlık çok hoşuma gitti hem fener hemde lazer üstelik feneri yanıp sönmeli fonksiyondada çalışıyor .Tornavidaya gelince onunda tane değişik başlığı var dediğim gibi değişik...

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
valla benim kapım da " kale marka" ama kapıı aç kapa,gece kondu kapısına döndü dıngıldıyor.ben de bir huy var.çok bodoslama bir yapım var. çok sabrediyorum ama sonunda iişte işi bitiriyorum.temiz çocuk modunu bozmaa.hayat zaten insanı kısım kısım kendi kirliliğine çekiyor, temiz ve çocuksu tarafımızı da kaybedersek zor olur bizim( benim) için:)

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Son mesajıma ekleme yapmıştım cam pencere derken sen neyi kast ediyordun :) Şu birde teknik sorunlar bölümüne mikrofonla alakalı birşey yazmıştım onumu yoksa çünkü cam pencereden başka hiç bahsetmemiştim :)

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
flzf cam pencere vallahi kopuk kopuk geldi yazılar.ben de cam pencre neler oluyor diye takıldım.benim yazı akışlarımda da ciddi sorun oluyor.
yazılar bazen bitmeden akmaya başlıyor, sonra tekrar dönünce yazının tamamı çıkıyor:)

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
nede konuşmaya ihtiyacınız varmış meğer,yaw sizin hiç arkadaşınız yok mu...dır dır dır..

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
sakal gel sende katıl azıcık kaynatıyoruz.
walla yok mu arkadaşımız ne:)

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Anladım bende cam pencere diyince nerden biliyo dedim şaşırdım :). Sen az çok anlarsın herhalde bilgisayara bi wepcam taktım inca marka 3562 ses sorunu var bilgisayar görüyor hatta win 7 nin ses kaydedicisi var onda bile çalışıyor fakat skype de çalışmıyor driverler güncel ayarlardan birşey değişmiyor çözemedim gitti varmı bi fikrin :)

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
nede konuşmaya ihtiyacınız varmış meğer,yaw sizin hiç arkadaşınız yok mu...dır dır dır..

Aynen öyle sakal ya karameli bilmem ama tanıdığım en yalnız insan benim duvarlarla konuşuyorum resmen karameli yakalamışken sohbete tuttum bırakmadım valla :)

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
skpe ayarlaryla ilgili atladığın bir bağlantı sorunu yada uyum sorunu var mı?

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
baktım oralardan birşey çıkmadı :)

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
iyi geceler sakal
iyi geceler flzf
davinci oralardaysan sana da iyi geceler...
gözlerim bitti artık.

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
iyi geceler forum ya ne güzel vakti gelince hemen uyuyo bazen özeniyorum yeminle :)

meyelan

Üye
Kayıtlı Üye
e çalışan insan kendileri,düzenli hayat filan iyi aslında walla.:)

daVinci

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Iyi geceler [MENTION=4498]karamel[/MENTION] ben yokken yazilanlara bakiyordum. Baya yazilip cizilmis. [MENTION=3591]sakal[/MENTION] bu chatbox olayi dahice tesekkurlerimi sunuyorum. Benim aklimda da bir fikir varda sizin düşüncelerinizi de alayım bir organizasyon duzenlesek tanissak gorussek??? Nasil olur???

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Ben haytımı düzenlemek istedikce düzensizleşiyo ne garip yaşam biçimi bu yahu :)

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Iyi geceler [MENTION=4498]karamel[/MENTION] ben yokken yazilanlara bakiyordum. Baya yazilip cizilmis. [MENTION=3591]sakal[/MENTION] bu chatbox olayi dahice tesekkurlerimi sunuyorum. Benim aklimda da bir fikir varda sizin düşüncelerinizi de alayım bir organizasyon duzenlesek tanissak gorussek??? Nasil olur???
...

daVinci

Yeni üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] [MENTION=4498]karamel[/MENTION] [MENTION=3591]sakal[/MENTION] [MENTION=4324]dijital[/MENTION] tanimak isterim sizi nerde otrrsunuz ne is yapar ne yer ne icersiniz???