Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 197,868 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] gel ayin yapalim demiyorum otrup bi cafeye tanisalim diyorum merak etme ben varken bişey olmaz sana:D

meyelan

Filozof
Yeni Üye
misal ben asosyalliğimin içinde bir canavar peydah olmuş derim.düşünmek lazım ,güvende ve pc başında kalınız:D

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ben işportacıyım ankarada yaşıyorum al tanıdın oldu bitti daha ne istersin ki :) Ne yiyip içtiğime gelince alkol sigara kullanmam onun dışında soğan sarımsak hariç her türlü sebze meyve et tavuk yer içerim :p

daVinci

Üye
Yeni Üye
Gercekten ciddi misiniz [MENTION=469]flzf[/MENTION] [MENTION=4517]meyelan[/MENTION] bu kadar cekiniyo musunuz insanlardan??

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] girisimci oldugunu tahmin etmistim:D

sakal

Kahin
Yeni Üye
Iyi geceler [MENTION=4498]karamel[/MENTION] ben yokken yazilanlara bakiyordum. Baya yazilip cizilmis. [MENTION=3591]sakal[/MENTION] bu chatbox olayi dahice tesekkurlerimi sunuyorum. Benim aklimda da bir fikir varda sizin düşüncelerinizi de alayım bir organizasyon duzenlesek tanissak gorussek??? Nasil olur???

aslında bir etkinlik düzenlemek lazım,başka bir başlıkta teklif etmiştim flzf a havalar soğudu diye kıvırdı..platonun mağarasını canlandıralım istiyorum..her hangi bir dağda mağarada bir haftalık kamp kurabiliriz.

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=3591]sakal[/MENTION] bunlar cay icmeye bile gelmiyorlar magara biraz zor:D ama tanistiktan ve guven ortami olustrulduktan sonra senin fikrinde cok guzel bence

flzf

Filozof
Yeni Üye
aslında bir etkinlik düzenlemek lazım,başka bir başlıkta teklif etmiştim flzf a havalar soğudu diye kıvırdı..platonun mağarasını canlandıralım istiyorum..her hangi bir dağda mağarada bir haftalık kamp kurabiliriz.

Valla hacı birbirimizi tanımamız lazım sonra çok önemli tenimizin uyumu bu muhabbet nerelere doğru gidiyo yahu :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
Gercekten ciddi misiniz @flzf @meyelan bu kadar cekiniyo musunuz insanlardan??
kaos yaşadım bir an ,aşırı sosyal sağa sola selam verip yürüyen tiplerdenim aslında,neden tırstım inceden bak benimde bu konuya eğilmem lazım şimdi.
yok korkmuyorum ama belki zaman sorunu,yada efsunu mu kaçar forumun öyle bir şeydir belki..

daVinci

Üye
Yeni Üye
Burasi felsefe basligi degil acıtasyon yapmayin burda:D

sakal

Kahin
Yeni Üye
[MENTION=3591]sakal[/MENTION] bunlar cay icmeye bile gelmiyorlar magara biraz zor:D ama tanistiktan ve guven ortami olustrulduktan sonra senin fikrinde cok guzel bence

bugünden yarına olacak bir şey değil,ilerleyen zamanlarda bu konuyu gündeme getiririz belki bir başlık açarız katılan katılmayan belli olur organize ederiz..öyle klavye başında platon dan atıp tutması değil,bu varoluş,evren tanrı konularını ilkel bir ortamda tüm bilgilerimizi formatlayarak yeniden yorumlayabiliriz..

flzf

Filozof
Yeni Üye
Herbiriniz bi taraftan uçuyosunuz bu ne cesaret ben anlamıyorumki hayır ben sosyal hayatın tam ortasındayım tam dünyanın merkezindeki ülkenin merkezinde sizin kadar cesur olamıyorum ne yapim :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
sosyal varliklariz öyle veya böyle... Bu Kadar yalniz olmayi anlayamadim. :))

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç