Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198,480 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Ortada bir tartisma yok, sizing hedefiniz sadece evrensel-insan lakabi, ben de bu lakabin sahbibiyim.

"Sakin ve ilimli" ligi bekledigin taraf yanlis. Cunku sakin ve ilimliligi bozan evrensel-insan lakabi degil.

Evrensel-insan lakabi sadece kendi kisiligine gelen saygisizlikleari ve ihlalleri goguslemek zorunda birakiliyor.

Gorundugu gibi hala da konu uzatiliyor, ustelik hem uzatmaktan sikayet edilip, hem uzatiliyor.

Ayrica sen neden "saygiyi muhafaza etmek" darken hedef sasirtiyorsun.

Gir sitedeki yazilanlari oku bak bakalim, kim ve nasil saygiyi muhafaza edememis?

Benim meslegime saygin cumle kurup kurmadigimi siz kim ve ne olarak degerlendiriyorsunuz?

Hala anlamsiz yaziyor ve yazilanlari okumuyorsunuz.

"SIze yonelik elestiri yapamayacaksa" diyorsunuz?

Saygisizlik, terb iyesizlik, hakaret ve her turlu kisilik hakki ihlalimidir, "size yonelik elestiri?"

Bence lutfen artik bos gevezeligi kesin ya da tek tarafli yazilar yazmayi birakin.

Yeter arti.

Benim yasimda tecrubemde bilghimde bilincimde hepinize ders verecek duzeydedir.

BUNU GAYET IDDIALI GERCEKCI VE HER SDEKILDE ISPAT EDILIR OLARAK SOYLUYORUM.

Evet hata var, hata da acik ve ayni burada yasaklanma nedeni;

Neden- Kim yasakliyorsa, lakabimi kendi dogrularini yazmaya zorluyor; yazmayinca da ve dile gelen dusunce ve bilgi onlarin dogrulari uyusmayinca da yasakliyor.

Aksini dusunen ispat eder.

Su anda burada anlamsiz ve gereksiz suregelen tartisma budur "evrensel-insan soyle yaz, boyle yap sunu de bunu deme"

Sorui cok basit, bunlariu lakabimdan isteyenler kim ve ne oluyor, kendilerinde bu hakki nasil ve nerden buluyorlar?

Yeter artik, herkes kendi pisligine donsun baksin.

Baskalarini elestiriyorum diye onun her turlu kisilik hakkini ihlal etmek kimsenin harci degildir.

Eger bu konu uzarsa, tamamen duygusal yanit vermeye ve kalp kirmaya basliyacagim, herkesin haberi olsun.

Birakin evrensel-insan lakabi ile ugrasmayi.

Yok mu sizing baska isiniz?

Ben size bir is vereyim.

Donun aynaya bakin, bakalim kendinizi gorebilecek misiniz?

Vampirler aynada kendilerini gormezler.

Ayni kendi varliginin farkinda ve bilincinde olmayanlar gibi.

Seviyesizliğiniz ortada çok da sizinle muhattap olup sizin seviyenize inmek bana yakışmaz. Üfürme diye bana yazdınız ve hiç utanmadan halen saçmasapan yazmaya devam ediyorsunuz.
Neyse ben göreceğimi gördüm, anlayacağımı anladım size tek bir sözüm var; Allah yardımcınız olsun.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Seviyesizliğiniz ortada çok da sizinle muhattap olup sizin seviyenize inmek bana yakışmaz. Üfürme diye bana yazdınız ve hiç utanmadan halen saçmasapan yazmaya devam ediyorsunuz.
Neyse ben göreceğimi gördüm, anlayacağımı anladım size tek bir sözüm var; Allah yardımcınız olsun.

Once sen don bir kendi yazdiklarina bak.

Sen hic bir seyi goremezsin ve anlayamazsin.

Alacatan askina bir kere de "um" lu yaz da ben o zamasn anlayayim senin neyi gordugunu.

Siz ne istiyorsunuz ya!

Ben size ne kendimi savunmak ne de ispat etmek zorunda degilim.

Yazilarim ortada varsa bilginiz dusunceniz yazarsiniz.

Bak biraz "agir yazinca" nasil cirkeflestin!

Bana gelen hakaretler satasmalar iftiralar ithamlar ya sana gelse ne yapardin kimbilir!

Yeter artik uzatma.

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Donun aynaya bakin, bakalim kendinizi gorebilecek misiniz?

Vampirler aynada kendilerini gormezler.

Ayni kendi varliginin farkinda ve bilincinde olmayanlar gibi.

İşte, insanlık Bilinci ve farkındalığı denen şey BUDUR. İŞTE BUDUR!

Bakalım; kendinize verdiğiniz görev işe yarayacak mı?

Hani hep diyorsunuz ya; kötü söz sahibine aittir.
Vampiri kendisine gösteren ayna İngiltere'de piyasaya sürülmek üzreymiş. 2088 ' de Londra' daymışsınız,eminim halen bağlantınız vardır, getirtiverin kendinize. Bİ ZAHMET. Çünkü emin olun o aynaya sizin kadar kimsenin ihtiyacı yok!!!

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Once sen don bir kendi yazdiklarina bak.

Sen hic bir seyi goremezsin ve anlayamazsin.

Alacatan askina bir kere de "um" lu yaz da ben o zamasn anlayayim senin neyi gordugunu.

Siz ne istiyorsunuz ya!

Ben size ne kendimi savunmak ne de ispat etmek zorunda degilim.

Yazilarim ortada varsa bilginiz dusunceniz yazarsiniz.

Bak biraz "agir yazinca" nasil cirkeflestin!

Bana gelen hakaretler satasmalar iftiralar ithamlar ya sana gelse ne yapardin kimbilir!

Yeter artik uzatma.

Hayatta başarılar dilerim lütfen bana bir daha 1 kelime daha yazmayın, size ayıracak vaktim yok...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
[/COLOR]

İşte, insanlık Bilinci ve farkındalığı denen şey BUDUR. İŞTE BUDUR!

Bakalım; kendinize verdiğiniz görev işe yarayacak mı?

Hani hep diyorsunuz ya; kötü söz sahibine aittir.
Vampiri kendisine gösteren ayna İngiltere'de piyasaya sürülmek üzreymiş. 2088 ' de Londra' daymışsınız,eminim halen bağlantınız vardır, getirtiverin kendinize. Bİ ZAHMET. Çünkü emin olun o aynaya sizin kadar kimsenin ihtiyacı yok!!!

Sen hala kendini ne zasman control edecek te "bu son" deyip kendini kandirip bilgi ve dusuince icermeyen sekilde yazmamayi keseceksin.

Senin baska isin yokmu?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4165]evrensel-insan[/MENTION]

Yine de insanlık bende kalsın şayet Türkiye'ye yolunuz düşerse lütfen haber verin size bir doktor tavsiye etmek isterim tabi tüm iyi niyetimle sakın yanlış anlamayın...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Yine de insanlık bende kalsın şayet Türkiye'ye yolunuz düşerse lütfen haber verin size bir doktor tavsiye etmek isterim tabi tüm iyi niyetimle sakın yanlış anlamayın...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye

Hani senin vaktin yoktu.

Sen once git doktora gorun ki soyledigini uygulayabilesin.

Hangi insanlik?

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Sen hala kendini ne zasman control edecek te "bu son" deyip kendini kandirip yazmamayi keseceksin.

Senin baska isin yokmu?

İşim sizi neden ilgilendiriyor? Ben size öyle bir soru sordum mu hiç? Lütfen özel hayatıma burnunuzu sokup, kişilik haklarımı ihlal etmeyiniz. Kızarım haa...hııı! :smile:
Sağı-solu fütursuzca haşlıyorsunuz. İnsanın sabrını sele döndürüyorsunuz,barajlar, bentler kifayet etmiyor yahu.

En iyisi siz kendinize bir websitesi kurun, istediğiniz gibi karmakarışık yazın durun. İzlem,izleme,gözlem,gözleme,ussal,zihinsel,bilişsel buluşlar falan yapıp paylaşıp durun. Belki kanacak saf/salaklar bulursunuz.
Bakın söz,eğer sitenize gelip, size tek kelime edersem beni çocuklar gibi azarlayın, azarladığınız yüreğimde gül biter inanın. (Yakaaldııım,inkar etmeyin; ne yapacağımı,nerede yazacağımı sana soracak değilim diyecektiniz,yutkundunuz) Medyumluk başa dert işte :cool:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Hani senin vaktin yoktu.

Sen once git doktora gorun ki soyledigini uygulayabilesin.

:smile: Akşam akşam iyi güldürdünüz beni işte insanın kendinden bihaber olması böyle birşey demek ki neyse öfke kontrolü için önerecektim yine yanlış taraftan baktınız çünkü art niyetsiz bakacak bilinç düzeyine sahip değilsiniz. Ne zaman o bilinç düzeyine ulaşırsınız işte o gün bu yazılanları anlarsınız tabi ki Rabbim müsaade ederse ki etmesini tüm kalbimle diliyorum...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Sizlere aslinda sizlerin ilacini vermek gerekir ki, o zaman anlayasiniz.

Ama ne yazikki benim duzeyim buna el vermiyor.

Ancak bireysel olarak dayanilmaz hale gelen "kendiniz gibi yapma" cabalarinizi duygusal olarak yanitliyorum.

Aslinda "kendinizin de ne oldugu" lakabima satasirken kullandiginiz cumlelerden desifre oluyor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Sizlere aslinda sizlerin ilacini vermek gerekir ki, o zaman anlayasiniz.

Ama ne yazikki benim duzeyim buna el vermiyor.

Ancak bireysel olarak dayanilmaz hale gelen "kendiniz gibi yapma" cabalarinizi duygusal olarak yanitliyorum.

Aslinda "kendinizin de ne oldugu" lakabima satasirken kullandiginiz cumlelerden desifre oluyor.

Düzey kelimesinin lakabınızla yanyana gelemeyeceğini tüm iyi niyetimle hatırlatmak isterim, bu konuda kendinizi geliştirmeli ve diğer başlıkta yazdığınız söz ve eylem çelişkisine düşüp, sahte bir görünüm sergilememelisiniz...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
İşim sizi neden ilgilendiriyor? Ben size öyle bir soru sordum mu hiç? Lütfen özel hayatıma burnunuzu sokup, kişilik haklarımı ihlal etmeyiniz. Kızarım haa...hııı! :smile:

Siz kendiniz diyorsunuz her yazdiginizda bu "son" diye.

Don bak onceki mesajlarina.

Sağı-solu fütursuzca haşlıyorsunuz. İnsanın sabrını sele döndürüyorsunuz,barajlar, bentler kifayet etmiyor yahu.

Ya oyle mi oldu, sizzler haslarken neden farkina varmadiniz?

Demekki ancak haslanirsaniz farkina variyorsunuz.

En iyisi siz kendinize bir websitesi kurun, istediğiniz gibi karmakarışık yazın durun. İzlem,izleme,gözlem,gözleme,ussal,zihinsel,bilişsel buluşlar falan yapıp paylaşıp durun. Belki kanacak saf/salaklar bulursunuz.
Bakın söz,eğer sitenize gelip, size tek kelime edersem beni çocuklar gibi azarlayın, azarladığınız yüreğimde gül biter inanın. (Yakaaldııım,inkar etmeyin; ne yapacağımı,nerede yazacağımı sana soracak değilim diyecektiniz,yutkundunuz) Medyumluk başa dert işte :cool:

Benim web sitem var.

Sen burada internette hic tanimadigim ve tanidigim yazilarimi begenenleri salak yerine koymaya ne hakkin var.

Salak sizzler gibi bilgisi dusuncesi olmayanlar sadece boyle bos lafla ustelik felsefe sitelerinde zaman oldurenlerdir.

Ne o burasi senin siten mi?

Sadece sen mi varsin bu sitede?

Senin tam aksini dusunenler ne olacak?

Acsana bir baslik, sana da senin ilacini tattirayim.

Yazdigini ayni senin yaptigin gibi elestireyim.

Varmi hic bir konu ya da kavramda baslik acabilecek bilgin ve dusuncen.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Düzey kelimesinin lakabınızla yanyana gelemeyeceğini tüm iyi niyetimle hatırlatmak isterim, bu konuda kendinizi geliştirmeli ve diğer başlıkta yazdığınız söz ve eylem çelişkisine düşüp, sahte bir görünüm sergilememelisiniz...

Su anda ben lakabimin evrensel-insan zihniyeti ile degil; sadece bireysel ve duygusal bir bireyin kendi bu sicak ortamda duygularini dile getirmesi ile yaziyorum.

Sahtelik asilsizdedir.

Cunku ben nerede ne yaptigini bilen biriyim.

Kisisel yazismalarda evrensel-insan zihniyeti yoktur, direk bireyin kendisi duygulari dusunceleri ve kendi kisiligini savunmasi vardir.

Daha bunun ile ilgili bir basligi bugun actim "Tartisma uzerine" diye.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Su anda ben lakabimin evrensel-insan zihniyeti ile degil; sadece bireysel ve duygusal bir bireyin kendi bu sicak ortamda duygularini dile getirmesi ile yaziyorum.

Sahtelik asilsizdedir.

Cunku ben nerede ne yaptigini bilen biriyim.

Kisisel yazismalarda evrensel-insan zihniyeti yoktur, direk bireyin kendisi duygulari dusunceleri ve kendi kisiligini savunmasi vardir.

Daha bunun ile ilgili bir basligi bugun actim "Tartisma uzerine" diye.

Yani kısacası ben kendimi kaybedince evrensel-insanlık falan kalmıyor diyorsunuz, anlıyorum. Kişi kendi ile bu kadar çelişip, hayatının her alanına dahil edemediği ilkeleri niye başkalarına önerir, anlamak mümkün değil. Şimdi okuyanlar demeyecek mi bu kadar yazdı çizdi daha öfkesine hakim olamıyor bir de evrensel-insan'ın idealliğinden bahsediyor diye...kaybeden sizsiniz sadece yazık oldu onca emeğe...

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Acsana bir baslik, sana da senin ilacini tattirayim.

Yazdigini ayni senin yaptigin gibi elestireyim.

Varmi hic bir konu ya da kavramda baslik acabilecek bilgin ve dusuncen.[/QUOTE]

Dedim ya,insanda sabır bırakmıyorsunuz. Burası tabii ki benim sitem değil,ama ne kadar sizinse, o kadar da benim. Yaa,inanın o gördüğüm sitelerdeki halinizden sonra, bende bu kanılar oluştu. Yoksa beğenenlere lafım olmak değil, trtışmaya girmezsiniz anlamında. İnadınız nedeniyle halen anlamıyorum sizi.
Hmmm,sizden gelecek ilaç English üretimidir, iyidir,düşünceniz için teşekkürler,ama ben almıyim. Arkadaşlarım var oralarda,gerekirse gönderirler. Size zahmet ettiremem.

Haşa,asla ve kat'a. Sizin gibi bir düşünürün yazılarının olduğubir yerde ben? Ben konu açacağım. II-ıh vallayi açmam,size karşı ayıp olur. Hemide Ne bilgim ne düşüncem olamaz benim. Ekmek elden su gölden yaşamak varken neden düşüneyim ki? Ee,düşünmeyenin bilgisi olur mu ki?

Dilerim admin bu ayfayı kapatır. Sınırsız özgürlük özgürlük değildir :tongue: Biz kendimize hakim olamıyoruz, ve de ne savcı,ve de ne yargıç ! :rolleyes:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4751]İnci Birinci[/MENTION]

Evrensel kalp krizi geçirmeden bana müsaade şimdilik, görüşmek üzere:)

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Yani kısacası ben kendimi kaybedince evrensel-insanlık falan kalmıyor diyorsunuz, anlıyorum. Kişi kendi ile bu kadar çelişip, hayatının her alanına dahil edemediği ilkeleri niye başkalarına önerir, anlamak mümkün değil. Şimdi okuyanlar demeyecek mi bu kadar yazdı çizdi daha öfkesine hakim olamıyor bir de evrensel-insan'ın idealliğinden bahsediyor diye...kaybeden sizsiniz sadece yazık oldu onca emeğe...

Hayirt efendim oyle demiyorum.

"Bana kisisel satasmaz vekisilik haklarimi ihlal etmezseniz, bireysel olmama gerek yok" diyorum.

Ya da "direk lakabima yonelik bir bilgi sormamissaniz, bireysel olmama gerek yok" diyorum.

Cunku bilgi ve dusunce paylasimi geneldir ve bireysel degildir.

Dedim ya ac bir baslik senin gibi sana yanit vereyim, bakalim sen nekadar dayanabiliyorsun?

Ben bir sey kaybetmiyorum. Sadece yanitina gore yuanit veriyorum.

Tabi sizzler kitle ile biebir farkinin farkinda olmadiginiz icin bunu algilasmaniz cok zor.

Ben ne bir robotum ne de makina. Kisiligime satasirsaniz yanitinmi da alirsiniz.

Satasmayin da bilginiz ve dusunceniz ile yanit verin, tabi varsa!

Asil kaybeden sizzler gibi daha konusma adabindan bile bir haber olanlar.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar