Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde telrunya tarafından oluşturulan Karalama Defteri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205,856 kez görüntülenmiş, 1,750 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Karalama Defteri
Konbuyu başlatan telrunya
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan velevki
P

Pyramos

Ziyaretçi
ya biz nası yaratıklarız ya, bazen çok acınası buluyorum insanlığı..şu esrardı,kokaydı yaştı kuruydu madde alıp kafa yapanlara (mevcut kafayı etkisizleştrenlere) özeniyorum bazen*:) kişisel olarak hiç yadırgayamıyorum onları..napsın adam ya diyorum..çogu kendinden kurtulmaya çalışıyor sanırım ..ya da ben öyle yorumluyorum çoğunlukla..

Maddeyi bırakıp bu maddeye mi yoğunlaşsak napsak:) (şaka hee)

sakal

Kahin
Yeni Üye
Esrarın sigaradan pek farkı yok.maraş otu daha etkili.bir boşluğa düşmeye gör.neyseki kurtuldum.şimdi iki tane bağımlılığım var birisi yeni.'felsefe.net'.ikincisi sigara.birbirini götürüyor şimdilik.arasırada arap çarşafı sarıyorum.organik olması açısından:)

P

Pyramos

Ziyaretçi
Esrarın sigaradan pek farkı yok.maraş otu daha etkili.bir boşluğa düşmeye gör.neyseki kurtuldum.şimdi iki tane bağımlılığım var birisi yeni.'felsefe.net'.ikincisi sigara.birbirini götürüyor şimdilik.arasırada arap çarşafı sarıyorum.organik olması açısından:)

Tecrübeyle sabit ki beynimi uyuşturma durumu ve fikri çok hoşuma gitmedi/gitmiyor bu yüzden bu maddelerden uzağım..ama kafayı duvara vurarak intiharı en asil intihar yöntemi olarak görüyorum:) madde tesiri-ölüm hımm ikiisi bir arada nefis eşsiz bir karışım:)

(çoğunluğu şaka ama ne kadarı dozu ayarlıyamadım,ayıramadım hee) :)

sakal

Kahin
Yeni Üye
En iyi ölüm donarak ölmek.en başta biraz üşüsende sonraları hiçbirşey hissetmesin.tatlı bir uyku çöker ve ....kendini buzluğa at.

P

Pyramos

Ziyaretçi
En iyi ölüm donarak ölmek.en başta biraz üşüsende sonraları hiçbirşey hissetmesin.tatlı bir uyku çöker ve ....kendini buzluğa at.

Soguğu heç sevmem ama ben:) nese kardeş İntihara izin yok biliyosun, fantazi ötesine geçmeyelim bence:) Fiziksel/beyinsel ölüm bişi değil zaten, mesele bu tadma bilgisinde başlıyor burada bırakalım iyisi mi :)

sakal

Kahin
Yeni Üye
Hayır karanlığa sürüklemez bilakis birbirimizi birazdaha yakından tanımamızı sağlar.chatbox kutusu genele burası özele hitap ediyor bence nedersin.

sakal

Kahin
Yeni Üye
Kayınvalide :Çaydanlığın altı
Gelin :çaydanlığın üstü
Damat :çay bardağı
Görümce :Çay kaşığı
Kayınpederde :çay tabağı..

Çaydanlık kaynadıkça üstte gelin demlenir.Çay bardağını bir gelin doldurur,bir kayınna doldurur.
Görümcede gelir gider bardağı karıştırır.Kayınpederde sessizce elden ele dolanır.

anotherday

Felsefe.net
Yeni Üye
"Ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki sorup durma çanların kimin için çaldığını; senin için çalıyor."

John Donne

M

monaliza

Ziyaretçi
Eyy yüce yaradanın eseri zavallı kul!
Acziyetinin farkında olmaksızın böbürlenen şeytan uşağı!
Neyine güvenirsin de, böyle kükrersin kıt aklınla?
Ölüm geldiğinde başucuna, inkarın,isyanın oturur da kucağına
Kaçacak delik aramaya bile gücün takadın bile olmaz
Kalırsın rabbinle bir başına...
O günü, o an'ı düşünde
Al aklını başına!!!

sheid

Yeni üye
Yeni Üye
Herkes, Dedi, Merak Içinde; Ölümden Sonra Hayat Var Mı Diye. Boşuna Düşünürler Sanki, Hayat Varmış Gibi Ölümden Önce.

-TEOMAN

muratkarahan

Üye
Yeni Üye
İmkansız olanı elerseniz,elimizde kalan ne kadar mümkünse görünmesede doğrudur

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Ah ah çalışmak...
Ne zormuş çalışmak...
Ama güzel de...

NOT: Şimdi ben çalıştığım için gece foruma giremiyorum, gündüzleri giriyorum ama sizler tüm tartışmaları gece yapıyorsunuz. Dün gece ne güzel felsefe yapılmış :)

sakal

Kahin
Yeni Üye
Kısa : Dünyadaki mutlulukların en uzunu.
Uzun : Yakarken cehennem en küçücük uvzunu.

M

monaliza

Ziyaretçi
Sedif ağacı da boynunu bükecek bir gün
Dilerim geç olmadan dünyayı gölgelediği gibi
nizama da girer gövdesi...

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
hatırlat da haziran sonlarında çocukluğumu yakalım.

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
mektup albümü.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar