Iyi ki doğdun Aze *

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tebrikler & Kutlamalar kategorisinde Mara tarafından oluşturulan Iyi ki doğdun Aze * başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,185 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tebrikler & Kutlamalar
Konu Başlığı Iyi ki doğdun Aze *
Konbuyu başlatan Mara
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M`y

Mara

Üye
Yeni Üye
final-dribbble.gif

Canımıniçi, güzel ruheşim, [MENTION=6624]Aze[/MENTION]'m sanalın bana kazandırdığı en değerli dostum iyi ki doğmuşsun, iyi ki seni tanıma fırsatım olmuş. İyi/kötü geçtiğimiz tüm yollar, paylaştığımız tüm derinlikler ve sonsuz desteğin için her zaman müteşekkirim. İyi ki varsın. Güzel yüzünün daima gülmesini diliyorum, net ve düzgün olaylar yaşamanı ve hep böyle çok sevilmeni diliyorum.

Umarım çok keyifli, mutlu ve sağlıklı bir yaş olur senin için.
Seni seviyorum güzel martı'm, doğum günün kutlu olsun :rolleyes:

glitters-happybirthday-27.gif

Aze

Üye
Yeni Üye
final-dribbble.gif

Canımıniçi, güzel ruheşim, [MENTION=6624]Aze[/MENTION]'m sanalın bana kazandırdığı en değerli dostum iyi ki doğmuşsun, iyi ki seni tanıma fırsatım olmuş. İyi/kötü geçtiğimiz tüm yollar, paylaştığımız tüm derinlikler ve sonsuz desteğin için her zaman müteşekkirim. İyi ki varsın. Güzel yüzünün daima gülmesini diliyorum, net ve düzgün olaylar yaşamanı ve hep böyle çok sevilmeni diliyorum.

Umarım çok keyifli, mutlu ve sağlıklı bir yaş olur senin için.
Seni seviyorum güzel martı'm, doğum günün kutlu olsun :rolleyes:

glitters-happybirthday-27.gif

Canımın ici,seni çok seviyorum nice mutlu seneleri beraber kutlarız umarım:***
Iyi ki seni tanımışım,çok güzel günler yaşayacağız bu buhrandan en kısa sürede kurtulacagiz çünkü biz bunu hallettik hem de sonuna kadar.
Güzel kardeşim benim seni çok seviyorum canım Kedi'm! :*** :redface:

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
diyorum ki; İyi ki doğmuşsun, hak ettiğin her şey yeni yasında seninle olsun!

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Değerli [MENTION=6624]Aze[/MENTION] yeni yaşını kutlar, sevdiklerinle beraber kaliteli bir yaşam sürmeni temenni ederim.

İyi ki bizimlesin.

Aze

Üye
Yeni Üye
Değerli [MENTION=6624]Aze[/MENTION] yeni yaşını kutlar, sevdiklerinle beraber kaliteli bir yaşam sürmeni temenni ederim.

İyi ki bizimlesin.

Çok teşekkür ederim beyefendi,umarım yeni yasimda sigaradan tamamen kurtulmuş olurum. Bu arada içmeye yine başladım ahahah ama azalttım gibi gibi...

T

Togepi

Ziyaretçi
Bol şansın olsun [MENTION=6624]Aze[/MENTION]ciğim. Umarım şu çekilmez sakinliğinden -sıkıntılarından- bir an önce kurtulur da buralara tekrar canlılığınla tat verirsin. :*

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Çok teşekkür ederim beyefendi,umarım yeni yasimda sigaradan tamamen kurtulmuş olurum. Bu arada içmeye yine başladım ahahah ama azalttım gibi gibi...

Yeni yaşınızda da bu gibi güzel haberler getirin azizim.

Desteklerimiz sizinle.

kahin

Kahin
Yeni Üye
insanlar neden? iyiki doğdun der! anlamış değilim, :) birisine iyiki doğdun demek ile bir gün ölünce
iyiki öldün demek ile arasındaki fark nedir? doğmak ne kadar? anlamlıysa ve yaşamın gerçekleri
arasında ise ölmekte o kadar anlamlı ve gerçektir, işte birine iyiki doğdun dersek mantıkende
ölen birinede iyiki öldün demek zorundayız.çünkü ölümde en az doğum kadar iyi birşey olmalı.
insanların ölüme neden? soğuk baktıklarını anlamak imkansız.
kabul edin ben sizler gibi değilim, ben gerçekleri severim.

JuDGe

Felsefe.net
Yeni Üye
Laz:.

Doğum günün kutlu olsun,
Nice mutlu seneler dilerim.

Aze

Üye
Yeni Üye
Bol şansın olsun [MENTION=6624]Aze[/MENTION]ciğim. Umarım şu çekilmez sakinliğinden -sıkıntılarından- bir an önce kurtulur da buralara tekrar canlılığınla tat verirsin. :*

Çok teşekkür ederim ben de öyle umuyorum bugün güzel geldi aslında bana bir aydır depresyondayım geçecek günü iple çekiyorum. Bu guzel yorumun için bin ton teşekkür:d :***

Aze

Üye
Yeni Üye
insanlar neden? iyiki doğdun der! anlamış değilim, :) birisine iyiki doğdun demek ile bir gün ölünce
iyiki öldün demek ile arasındaki fark nedir? doğmak ne kadar? anlamlıysa ve yaşamın gerçekleri
arasında ise ölmekte o kadar anlamlı ve gerçektir, işte birine iyiki doğdun dersek mantıkende
ölen birinede iyiki öldün demek zorundayız.çünkü ölümde en az doğum kadar iyi birşey olmalı.
insanların ölüme neden? soğuk baktıklarını anlamak imkansız.
kabul edin ben sizler gibi değilim, ben gerçekleri severim.

Eline yapışmaz bi nice mutlu seneler desen.
Öldüğümde de iyi ki öldün dersin ama şimdi iyi ki doğdun demeni beklerim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar