İnsan ırkının Niburu gezegeninde yaşayan Anunnakiler tarafından yaratılması

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Prens Ernak tarafından oluşturulan İnsan ırkının Niburu gezegeninde yaşayan Anunnakiler tarafından yaratılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,231 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı İnsan ırkının Niburu gezegeninde yaşayan Anunnakiler tarafından yaratılması
Konbuyu başlatan Prens Ernak
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emrecesur85
M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
Uzaylı kaçırma hikayelerindeki kaçırılma sonrası rahatlama olayı gerçekten çok garip. Peygamberlerinde vahiyden sonra çok rahatladığı rivayet ediliyor diye biliyorum.
Tabi buradan, vahyi uzaylılar gönderiyor gibi bir sonuç kesinlikle çıkmaz. :alien::alien::alien::alien:

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
Mevzu dünya dışındaki olası canlılar olmasına rağmen, "uzaylı" gibi yanlış bir kelime kullanılıyor.
Maalesef Türkçe dilinde dünya dışındaki canlılar anlamını tam olarak karşılayan bir kelime yok gibi. Ya da ben bilmiyorum. Her ne kadar "uzaylı" dense de, bu kelime tamamen uzaya atıfta bulunduğu için tam olarak doğru değil. Mesela İngilizce veya Almanca dillerinde bu kavramı tam olarak karşılayan kelimeler var.

İngilizce: extraterrestrial
Almanca: außerirdisch

İki dilde de dünya dışına atıfta bulunma var.

emrecesur85

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Gıda Mühendisliği
Ünvan
Gıda Mühendisi
Konuyu daha önce Ancient Aliens (Antik Yabancılar) isimli dizi belgeselde görüp açıklamaları da çok mantıklı bulmuştum. Daha sonra izlediğim Ancient Aliens'ın iddialarını çürüten Ancient Aliens Debunked isimli belgeselde ise konunun farklı aktarıldığını gördüm. Ama hala ilk izlediğim çok daha mantıklı geliyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar