İnananların beklediği saygı?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde köle tarafından oluşturulan İnananların beklediği saygı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,117 kez görüntülenmiş, 181 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı İnananların beklediği saygı?
Konbuyu başlatan köle
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

ls2

Kahin
Onursal Üye
Geleceğin en değerli hazineleriyiz! Ne kadar da yokolmanın acizliği ve dinin sonsuz varoluşu arasında. Bana kendini avutmak gibi geldi ama...

var mı ki kendini avutmayan biri yeryüzünde? olabilir mi? hiçbir şeye inanmayan bile bir şekilde varoluşunu anlamlandırmak zorundadır, bu da bir nevi avuntu sayılır..

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Upbot gözden kaçırmış ben uplayayım köle güzel ve değerli bir tartışmacı ve mesajları ufuk açıcı özellikte..

Eski tartışmalara göz kırpan bu metin 2010 yılında forumun onlarca üyeyle dolu olduğu ve saygı çerçevesinde nasıl ve nelerin tartışıldığını gözler önüne seriyor.
Yeni Türkiye de yeni politik söylemsel güdümlü bunu unutmuş ya da bilmeyen bir kuşak ışınlandı. Unutmuş nesil..

Daha ikinci mesajda yazara dönük seni şah mat ettim, olmayanı ispat ettim, sözlerini hulehop üç satırla yokettim üslubu olmadan nasıl tartışıldığını öğrenmek istiyorsanız gözatmanızı öneririm.

Bu arada bazılarımız nerede o eski tartışma kültürü hey gidi günler derken sanırım diğerleri bu geçmişi susturmuş ve bu üyeleri kaçırmış ya da bu aralıkta bçl parçala yönete aracılık etmekle övünüp yazdığı yeni teolojiyi felsefe ve kimliğini felsefe yazarı/ilgilisi diye sunmaya devam edecek...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç