İçinizden Geçeni Söyleyin

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçinizden Geçeni Söyleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,024 kez görüntülenmiş, 465 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçinizden Geçeni Söyleyin
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Ne kadar keyfim yerinde olursa olsun, o şahısla ilgili en ufak bir şey gördüğümde keyif filan kalmıyor, inme iniyor, ne tadım kalıyor ne tuzum.

Kendimden giderek daha da nefret ediyorum, daha da iğreniyorum. Bir gün çok fena insanlıktan çıkacağım, ama ne zaman bilemiyorum.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Bazen içinizden bişiler geçer, ve o geçenler olur, peki bu nası olur..

Not: bunu açıklayabilsem, ve işleyişi çözebilsem zaten varlığın sırrına ererdim..

Çağrı

Yeni üye
Yeni Üye
Foruma ilgi yok, bütün millet nerde ben anlamıyorum. Instagramda mı twitter da mı? Napmak lazım daha çok insan çekmek için. BUNALDIM.

Aze

Üye
Yeni Üye
Her gün ayrı stres şu iş bir düzene girsin başka bir şey istemiyorum artık.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Foruma ilgi yok, bütün millet nerde ben anlamıyorum. Instagramda mı twitter da mı? Napmak lazım daha çok insan çekmek için. BUNALDIM.

yapacak hiç birşey yok:O

durup düşünmeyi sevenler az,hayat hengamesinde herkes..

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
kanban1-1900x700_c.jpg

Üretim üretim ve üretim. Durmak yok çalışmaya devam..Büyümek için yeniliği baz almalı geliştirmeli ve tüketimden daha çok sunumlayan ortaya ürünler koyabilenler olabilmeliyiz..Anlayacağınız üzere çok çalışmalıyız çağın gerisinde kalmamalıyız.Herkes yaparken biz seyreden olmamalıyız.

Böylece.

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
Frey gol atarsa camdan atlayacağım:p

mucize bekliyorum.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Kafamı takacak, sürekli düşünecek, işin içinden çıkamayacak düşüncelerim yok. Kendimi hayatın akışına bırakmış gidiyorum. Hayat denizinin ortasında ne gitmek istediğim bir kara parçası ne de kulaç atmak için bir isteğim var.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
-Beni tek sosyalleştiren arkadaşımla da kavga ettim. Bir daha o konuşsa bile konuşmayı düşünmüyorum.

-Öyle bir bunaldım ki her şeyden, hiçbir şey için umudum kalmadı. Bir türlü bu dipsiz kuyudan kurtulamıyorum. Bir şeyler yazma zamanım gelmiş sanırım benim.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
İçimde, bulabildiğim bir sebep olmamasına rağmen, öfke, nefret, heyecan, huzursuzluk hislerinin düşük miktarda karışımı var.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Dünya'da çoğu insanın farkında olmadığı o kadar çok şey var ki...Öğrenmenin bir yolu olsa keşke.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Türkiye, Şili ve Meksika'dan sonra gelir dağılımı adaletsizliğinde üçüncü sırada, ne yazıkki İslamcılar'da sosyal adaleti sağlayamadı, sosyal adalet deyince aklınıza sosyalizm ya da komünizm gelmesin, Avrupa ülkeleri hem liberal olunup hem de sosyal adaletin uygulanabilceğinin başarılı birer örnekleri, her ne kadar aşırı liberaller sosyal adalet kavramını kabul etmese de Türkiye'ye sosyal adaleti demir yumruğu ile sağlayacak bir lider lazım

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
-Beni tek sosyalleştiren arkadaşımla da kavga ettim. Bir daha o konuşsa bile konuşmayı düşünmüyorum.

-Öyle bir bunaldım ki her şeyden, hiçbir şey için umudum kalmadı. Bir türlü bu dipsiz kuyudan kurtulamıyorum. Bir şeyler yazma zamanım gelmiş sanırım benim.

Sosyalleşmek, insanlarla kaynaşmak, çoğunluğun yaptığını ideal bellemek, bence, insanın kendisini koyun sürüsünün merkezine bir adım daha yaklaştırır.

İstediğiniz gibi yaşa [MENTION=6663]LastOutlaw[/MENTION] çoğunluğu kendine düşman etmediğin sürece senin için sorun olmayacaktır.

Benim de hiç gelecek umudum yok sadece gelecek tahminlerim var.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Sosyalleşmek, insanlarla kaynaşmak, çoğunluğun yaptığını ideal bellemek, bence, insanın kendisini koyun sürüsünün merkezine bir adım daha yaklaştırır.

İstediğiniz gibi yaşa [MENTION=6663]LastOutlaw[/MENTION] çoğunluğu kendine düşman etmediğin sürece senin için sorun olmayacaktır.

Benim de hiç gelecek umudum yok sadece gelecek tahminlerim var.

Açıkçası insanları sevmiyorum, aksine çoğundan nefret ediyor hatta iğreniyorum. Sosyalleşmek de benim isteğim değil zaten, ancak insan konuşacak birilerini aramıyor da değil ara sıra. Yani doğamız gereği sosyal bir türüz.

insane

Yeni üye
Yeni Üye
Yalnızlık mıdır depresyona yol açan, yoksa ilgiye olan ihtiyacımız mı?

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Yalnızlık mıdır depresyona yol açan, yoksa ilgiye olan ihtiyacımız mı?

k62mlD.jpg

Düşünmeyi bir iş haline getirdikten sonra yarı depresyon haline girdiğimi öğrendim.
İlgiye ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum, yalnız da değilim. Bu ikisi olmasa da hayatımda bir şey değişmezdi.
Benim için; depresyona yol açan şey düşünmektir.

Aze

Üye
Yeni Üye
Işkolik oldum çıktım boş boş takıldıgım günleri özledim hicbir şeye yetişemiyorum dört beş tane aze olsa keşke.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar