İçinizden Geçeni Söyleyin

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçinizden Geçeni Söyleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,021 kez görüntülenmiş, 465 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçinizden Geçeni Söyleyin
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak
T

Togepi

Ziyaretçi
Dolar da oldu 5 TL(!) Nasıl başkanlık sisteminden memnun musunuz ?

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Başkanlık sistemi ülke için bence gerekli bir sistemdi lakin başkanlık sistemi henüz tam manasıyla oturmuş bir durumda değil zaman gerekli diyebilirim....

Dolar üzerinde Kur oyunları ve manipule operasyonları oldugu ıçın doların yukselmesi kur oyunları bazında oldukça dogal..

Ekonomik açıdan bakılınca Doların yukselmesi ıyı degıl lakın oyuna karşı bır oyun çarkı kurabılırız bu çark kuruldugunda Dolar fazla kıpırdayamaz lakın henuz o çarkı oluşturmuş durumda değılız...Aslında TL nın dolar uzerındekı etkısını arttırmada çok guzel oyun çarkı var ama henuz yapmış degıller kanaatındeyım.

kahin

Kahin
Yeni Üye
içimden geçeni söyliyemem, çünkü söylenicek birşey değil, şayet içimde geçeni söylersem
içimden geçeni söylemiş olurum,eğer içimden geçeni söylemiş olursam,içimden hiç birşey geçmediğini
öğrenmiş olursunuz.
eğer içimden hiç birşey geçmiyecekse neden? içimde nbirşey geçmiş gibi yazdığımı asla bilemiyeceksiniz.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
konuşsak can yakacağız, konuşmasak üstümüze geliyorlar. iki arada bir derede yine kendimize dert tasa oluyoruz.

Mara

Üye
Yeni Üye
Son iki saattir balkonda oturuyorum boş sokağı izliyorum, kafamda tek tek her şeyden vazgeçiyorum.
Yalnızlık çoğu zaman bir tercih oluyor, her tercihimiz mutlu etmiyor tabiki.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Ne güzel bir gün! Ne güzel.
Günaydın.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Herkes derdine yanıyor olmalı bu sıcakların başka izahı olamaz.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
hunharca uyundurulmamın bir izahı olmalı! Bu izah yogurt olmamalı.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Son iki saattir balkonda oturuyorum boş sokağı izliyorum, kafamda tek tek her şeyden vazgeçiyorum.
Yalnızlık çoğu zaman bir tercih oluyor, her tercihimiz mutlu etmiyor tabiki.

Sevgili Mara,

Hepimizin zaman zaman uğradığı bir durak bu yalnızlık ve inanın bana bazı şeylere katlanmak zorunda olmaktan çok daha iyi bir süreç.
Lütfen vazgeçmeyin sadece biraz zamana bırakın, ilerde geri dönüp baktığınızda belki de acele karar verdiğinizi düşüneceksiniz.
Yaşamı çok sorgulayan insanlar, bazı gerçekleri kolay kolay kabullenemez ve içine asla sindiremez fakat bizler bu kadar kolay harcayan taraf olmamalıyız, hem de her şeyin çok kolay tüketildiği şu çağda...

Sizi çok iyi anlıyorum, yüreğime dokundu yazdıklarınız fakat sakin kalmaya çabalayın. Kedilerinize sarılın ve biraz hayatı akışına bırakmayı deneyin lütfen.

Sevgiler...

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Günaydın, tatlı çörekler. rüyamda yılan gördüm kormalı mıyım?
akjhg

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Artuklu hamamı ile birlikte beni de taşısanız buralardan.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar