İçinizden Geçeni Söyleyin

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçinizden Geçeni Söyleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,433 kez görüntülenmiş, 465 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçinizden Geçeni Söyleyin
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

Serçe

Üye
Yeni Üye
Antibiyotik uyku yapıyor ve ben bunu yeni anladım Sjssj

Serçe

Üye
Yeni Üye
Ya bende nickimin harfleri düşsün istiyorum çok tatlı oluyor Sjsjs

T

TENTEN

Ziyaretçi
Hadi oradan demek istiyorum ama Erbakan hoca gibi beceremiyorum. :)

ERBAKAN HOCA : NE AKP'Sİ NE CHP'Sİ HADİ ORADAN HADİ ORADAN!!!​

Serçe

Üye
Yeni Üye
Nolcak böyle halimiz her sene korkularımız artıyor içim daraldı biraz :d

EvilBeauty

Yeni üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
bilg prog
kendi kafanıza göre insan bulamadıysanız onla sohbet etmeyin kimseyi değiştirmeye çalışmayın ve bi konu hakkında bilginiz yoksa bilmediğinizi kabul edip bilmiyorum diyip o konu hakkında çok daha detaylı araştırma yapın.Bilmediğiniz halde asalak asalak tartışmaya devam etmeyin tşk.

Serçe

Üye
Yeni Üye
Çok kalabalıksınız diliniz kelimeleriniz çok kalabalık birazcık yalın az ve öz olun isterim..

EvilBeauty

Yeni üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
bilg prog
içimden geçen şey canınız cehenneme kolektif olarak yaşamak sadece pragmatistlerin çıkarlarını koruyabildikleri yerde onlara fayda sağlar. İnsan bi yere kadar kolektif olmalı sonuna kadar bireyci bile olsa insan sahte bir maske takıp kolektif yüzünü geliştirmeli bu ikiyüzlülüğe mecburuz. Savaşlar asker çokluğuyla kazanılır. Tek kişi orduyla savaşamaz. Ne kadar bireyci olursak olalım kolektif olarak sahte bi yüz yani ikiyüzlü olmak zorundayız doğada hayatta kalmanın yolu bu. Sahte cümlelerinizle dünya barışı insanların kardeşliği derseniz ağzınıza kürekle vururum. Evrimde bütün cevaplar bulunabilir. Aptal aptal kişisel gelişim kitapları veya din kitabıdır bilmem nedir veyahut saçma sapan bi insanın kitabını okuyup çok bilgiliyim sanmayın gene ağzınıza kürekle vururum.

Serçe

Üye
Yeni Üye
Gerçeğini bildiğimiz şeylerin ihtimallerini okumak çok saçma.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Onu söyleyemiyoruz ama şunu söyleyelim

Daha 2-3 yıl öncesinde bu sarma tütün 2,5 TL ye felan malediyorduk. Boş filtre (makaron) 5-10 liraydı.
sarma tütünü elle sararak neredeyse paketi 10 TL ye malediyorsun eğer arap çarşafıyla sarmazsan.

burada yazmak istediklerim resmi şiddete tabi . Bu düşünce ifade özgürlüğüyle ilgili bir sınırlama yani oysa apaçık içimden geçenler

Burada (düşünülmüş ama susulmuş) yazılmamış bir kamyon ahtan demeçten tutalımda argo ve küfüre ve müstevlilerine saydırmaya kadar herşey olabileceğini ama ifade özgürlüğü kapsamında ifade edemediğimzi varsayaibliriz

Son düzenleme:

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
içimden uzun yıllardır gecen tek bir şey var, neden varoldum? kimim ben? ne işim var ontolojık bir evrende??

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Sen Çiğ köfte yemek için var oldun yap ve ye çok sorgulama Sjssj
Bir atasözü vardır bilirmisin? SEVGİLİ serçe.
(ben köftenin kırmızı-yagsız- ve çok pişmişini severim)
bu atasözü bana aittir. lütfen izinsiz kullanmayınız telif hakkı isterük..:ROFLMAO::ROFLMAO:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
içimden uzun yıllardır gecen tek bir şey var, neden varoldum?

yokdeğildin ya da seni var kılan yok değildi, aslında varolmadın, varolanlar sana dönüştü ya da sen olarak yeniden oluştu/değişti
kaldi ki yine var ve yok olamazsın.

Cevabını vermişsin. Kimsin sen ya da kim ve nesin. Tam olarak bu ikisisin ve bu ikisiyiz.

ne işim var ontolojık bir evrende??

Bu soru bir iş üzerine bir evrende olunabileceğini varsayıyor.
Bir işin mi olmalı?
Yani biri bir iş mi verdi ya da vermiş olmalı?_

Varolma evrende deviniyor deriz

Olmak tersi olmadığı için -olmama olmadığı için- olmaktır ve öylecedir, kendindendir.

Olmama mümkün olamdığı için evren mutlaktır deriz, Evren gçerkliğin olma cereyan devinim alanı ve evi deriz.
Yani evren olmayan yerde ve ya da antievrende anti olarak varolmalıydın. Antivarolma ile antievren. Aslıdna bu bile seçildiğinin göstergesi çünkü diğer durumda kendini yokeder ve varlığını sonlandırırdın yani varolma ve yaşamayı seçiyorsun ay da bir zorunluluk vb addediyor olmalısın ya da birşeyleri mera kediyor umuyor arzuluyor olmalısın. Hi çbir şey mera ketmeyenler en son en olacak, filmin sonu onu merak ediyor ve eder
Ölüm vardır ama son ana kadar yaşamak için direniriz ve bedenin artık işlevsiz hale gelmesini bekleriz.

Yani sonuç olarak; cevaplar beğenilmese ve sevilemsede; dil, mantık, zihin felsefesi ve mevcut dil zihin kurgulu bunları tanımlayabiliyor ve üretilebiliyor

Serçe

Üye
Yeni Üye
Bir atasözü vardır bilirmisin? SEVGİLİ serçe.
(ben köftenin kırmızı-yagsız- ve çok pişmişini severim)
bu atasözü bana aittir. lütfen izinsiz kullanmayınız telif hakkı isterük..:ROFLMAO::ROFLMAO:
Ben Çiğ köfte diyorum sen kızarmartalık köfteye dem vurdun ooo sen aşı oldun mu söyle bakalım bu ibareler aşının tesiri olabilir Sjsjsjs

T

TENTEN

Ziyaretçi
Evler çok pahalı ya :X
Al sana beleş Serçe yuvası :)
depositphotos_189841822-stock-photo-nest-on-a-white-background.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç