'HIzbullahçıyız' Deyip 'kAfa Kesme' Tehdidinde Bulundu! (Yerli Ve Milli(!) Ittifak)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde dragon tarafından oluşturulan 'HIzbullahçıyız' Deyip 'kAfa Kesme' Tehdidinde Bulundu! (Yerli Ve Milli(!) Ittifak) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 873 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı 'HIzbullahçıyız' Deyip 'kAfa Kesme' Tehdidinde Bulundu! (Yerli Ve Milli(!) Ittifak)
Konbuyu başlatan dragon
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan odun

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı

'Hizbullahçıyız' deyip 'kafa kesme' tehdidinde bulundu! Skandal ifadeleri sosyal medyada gündem oldu, CHP harekete geçti​

29.03.2023 15:14 | Son Güncelleme: 29.03.2023 15:32

Batman'da yapılan bir sokak röportajında "Hizbullahçı" olduğunu belirten kişinin skandal ifadeleri büyük tepki topladı. "Cihada hazır olduklarını" söyleyen kişi Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce gibi isimler hakkında kan donduran sözler kullanıp "Erdoğan'a dokunsalar kafalarını keseceğiz" dedi. Söz konusu kişiyle ilgili 'den bir hamle geldi.​

'Hizbullahçıyız' deyip 'kafa kesme' tehdidinde bulundu! Skandal ifadeleri sosyal medyada gündem oldu, CHP harekete geçti

Geçtiğimiz günlerde HÜDA PAR'ın Cumhur İttifakı'na destek vermesiyle Türkiye'nin yeniden gündemine giren terör örgütü 'ı desteklediğini belirten kişinin skandal sözleri sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik konuyla ilgili bir paylaşımda bulunarak harekete geçtiklerini duyurdu.

60345

"BİZ CİHADA HAZIRIZ, KAFALARINI KESERİZ"​

Batman'da yapılan sokak röportajında "Ekonominin neresi kötü? Herkesin cebinde iPhone var" diyen kişi şu ifadeleri de kullandı:
''Bu köpeklere, ateistlere, kafirlere oy vermem. Biz devletçiyiz. Erdoğan'a dokunsalar kafalarını keseceğiz. Biz cihada hazırız. Kafalarını keseriz. Bunlar kafirdir.''
"Kılıçdaroğlu kimdir? Akşener kimdir? Bunların hepsi Yahudi tohumlarıdır, Ermeni tohumlarıdır. Biz cihada hazırız, onların kafalarını da keseriz."
FsXsu7XWcAAXsv0

"BU DENSİZ HAKKINDA DERHAL GEREĞİNİ YAPIYORUZ"​

Röportaj sosyal medyada gündem olurken Celal Çelik'ten bir açıklama geldi. CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Çelik paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
"Bu densiz hakkında derhal gereğini yapıyoruz. En ağır şekilde ceza almasını sağlayacağımıza emin olun! Böylesi ahlaksızların peşini bırakmayız!"

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi

Şu surat var ya şu surat...
"Ben cahilim, ben yobazım!" diye bas bas baĝırıyor. Bunlar bugün ortaya çıkmadılar, epeyi zamandır varlıklarını sürdürüyorlar. Ne zaman kendilerini güçlü hissetmeye başladılar, işte o zaman içlerindeki kin ve nefreti rahatça kusmaya başladılar. Bunlar münferit olaylar deĝil. Bunlar bir hayli kalabalık aslında.

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Şu surat var ya şu surat...
"Ben cahilim, ben yobazım!" diye bas bas baĝırıyor. Bunlar bugün ortaya çıkmadılar, epeyi zamandır varlıklarını sürdürüyorlar. Ne zaman kendilerini güçlü hissetmeye başladılar, işte o zaman içlerindeki kin ve nefreti rahatça kusmaya başladılar. Bunlar münferit olaylar deĝil. Bunlar bir hayli kalabalık aslında.

Dünyada görüp görebileceğin en omurgasız, en korkak ve karektersiz insan müsveddesi.

Kameraya diyor ki: "bak bunu yayınlıycaksın, kelimesi kelimesine ama..."

Sonra 360 derece tornistan yapıp dün bi videodaha çekip: "sinirle söyledim, kelle melle yok, özür dilerim, devletçiyim(yandaş mütaitçiyim) diyor."

not: şahıs "devletçiyim"(sanırım akp' yi ve inşaatçıları devlet sanıyor, sayın Akşener yarın hükümet olursa kellesini alacağına göre bu açık)) diyor. Devletten kastının laik Türk cumhuriyeti olamıyacağı çok açık. Öyle ya kuran' a göre devlet laik(kafir) dir. bkz; maide-44

Tipik omurgasız " dinci kürt(cü)" davranışı bknz:

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Son düzenleme:

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı

Bu herif ortalıkta gezecek mi böyle!​

Giriş: 30.03.2023 - 10:59 Güncelleme: 30.03.2023 - 10:59

Muhabir sokak röportajı yapıyor.
Batman’da.
Türkiye Hizbullah’ının kurulduğu yerde.
Önce bölge sokaklarında satırlı cinayetler işleyen, burada palazlanarak Türkiye’nin dört bir yanına yayılan, örgüt evlerinde domuz bağı ile bağladığı kurbanlarına işkence ederek öldüren, başörtülü kadınları bile katleden, Mahzenlere gömdüğü cesetler yıllar sonra bulunan Hizbullah’ın başkentinde.
Röportaj yapılan kişinin Hüda Parlı olduğu anlaşılıyor.
Ama aslında kendi ifadesi ile “Hizbullahçı”.
Ve hiç kimseden korkmadan, çekinmeden, bu ülkede yasaların varolduğunu düşünmeden rahatça konuşuyor.
“Biz cihada hazırız. Biz bu dini, bu devleti kimseye yedirmeyiz. Kılıçdaroğlu kimdir, Akşener kimdir? Bunların hepsi Yahudi tohumlarıdır, Ermeni tohumlarıdır. Onlara söyle, hepsinin kafasını keseceğiz” diyor.
Ve gereken mesajı rahatlıkla vermiş olmanın huzuru içinde suratında şeytani bir sırıtışla kameraya bakıyor.
Röportajın yayınlanmasının üzerinden ne kadar geçti bilmiyorum ama sosyal medyada kıyamet koparmasından, tüm medyada haber olmasının üzerinden 48 saate yakın bir süre geçti.
Bir tek devlet yetkilisinden, Anayasa'yı, yasaları, hakkı, hukuku, vatandaşlarını korumak için koltuğa oturmuş ya da oturtulmuş tek bir ferdi vahitten bir kelime bile duymadık.

Herif Türkiye’ye meydan okuyor, öldürürüz diyor, Anayasa'yı ayaklar altına alıyor.
Çıt yok.
İçişleri Bakanlığı neredesin!
Ben İstanbul’da bir sitede, Sırp bir mafya üyesinin evinde bahçeye cesetler gömüldü iddiası üzerine Emniyet kazı yapıyor diye duyurduğum için ve üstelik de o evde oturan sahte kimlikli Sırp mafya üyesi tutuklandığı halde, benim hakkımda “Halkı galeyana getirdiğim” iddiasıyla anında açıklama yaptınız, yetmedi hakkımda dava açtınız.
Hem Bakanlık, hem Emniyet Genel Müdürlüğü olarak.
Peki cinayet işleyeceğini açıkça söyleyen, Anayasa'ya aykırı açıklamalar yapan bu yaratık hakkında ne yapıyorsunuz…
Niye çıtınız çıkmıyor?
Ya Adalet Bakanlığı’na ne demeli!
Tehditler savuran, cinayet işlemeye hazır olduğunu açıkça söyleyen bu “Zebani” hakkında soruşturma başlatacak bir savcınız bile yok mu!
Yoksa yeni “koalisyon ortağınızı” kızdırmaktan mı korkuyorsunuz…

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Gülşen kelle melle alacam demedi( alkolle "sapık" sözcüğünden ötürü), ama anında tutuklandı!. Bu şahıs milyonlarca insanın can güvenliğine alenen tehtid oluşturur iken tutuklanmaması kabul edilebilir mi?

Buna anayasa ve uluslararası yasalarda ayrımcılık yasağı ihlali diyorlar sanırım.

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
@dragon
En sinsi ve en tehlikeli olanlar aslında bunlar, çünkü havanın durumuna göre kılık deĝiştiriyorlar. Fırsatını buldukları zaman en ön sıralarda bu tipleri görürsün zaten. Bunların topluma bir faydasını göremezsin, çünkü cahiller, peşin hükümlüler ve kendinden olmayanlardan (dinsizlerden, eşcinsellerden, gavurlardan ve bilhassa Yahudilerden) nefret ediyorlar.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
bu adamın cumhur ittifakı ile ne alakası var yerli ve milli ittifak derken, niçin adamın düşmanlıklarının sorumlusunu cumhur ittifakı yaptın by kin ve nefret dolu dragon

NOt: Kuranda hızbullah tabiri geçer.

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
@dragon
En sinsi ve en tehlikeli olanlar aslında bunlar,
Sanırım yanılıyorsun. Daha tehlikelisi "ılımlı, light islamcı" olanıdır. Ajandası, gerçek yüzü hep gizlidir. Fetullahcı, nurcular, süleymancılar v.b. v.s. buna en güzel örnektirler. Bu şahıs ve bunun gibiler devlette en azından resmi sıfatla yapılanamaz. O sakal, takke v.s. kıyafetle devlette çalışamaz. Gerçek islamcı ne sakalını keser ne kıyafetini değiştirir. Laik yapıda da görev mörev almaz. Böyle bir metod da yok esasında. Bu ılımlısı bunların(amerikanın icadı) uydurması. Öyle bir metod olsa akıl var matık var. Muhamet hicret etmez, savaşmaz, putperest arapların arasında yaşar yönetimi ele geçirirdi. Öyle etmediğine göre! Laik hukuk devletinde müslümanın işi olamaz!.

iu

Elinde kılıç bağıra bağıra gelene karşı ne yapacağını bilirisin.
Ama laik' im diyen islamcının yanına sokulmasına izin verirsen eninde sonunda belki uykunda kelleni kesiverir. Bu kaçınılmaz sondur. Müslüman dinsize, başka dinden birine istesede hoşgürlü olamaz Kuran, sünnet müslüman ülkesinde yaşamasına müsade ettiğinden cizye alarak 3. sınıf vatandaş muamelesi yapar. Kuran' müslüman olmayanlara kaba davranılmasını da söyler. tevbe-29

Başörtüsü, dini simgeler batıda devlete girebilir. Orada sistemi kimse bozamaz. Dün evelsi gün İskoçya' da müslüman başbakan seçmiş hristiyanlar. Kişiler sistemin ayarlarını bozamıyor, kendine yontamıyor batıda. Bizim gibi laikhukuk devleti iddiası, anayasası olan ülkelerde devlete ılımlısını dahi sokamazsın. Devletin oturmamış kaygan yapısı buna kesinlikle müsait değil. Kişiler yasaların üstünde davranabiliyor. Yargıçlar siyasilerin

Son düzenleme:

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
@dragon
Dedim ki, "Fırsatını bulunca bunları ön sıralarda görürsün." Eĝer son zamanlarda bu tip yobazların seslerini sıkça işitiyorsak, demek ki mevcut ortamı müsait görüyorlar ki içlerindeki nefreti dışa vurmaktan çekinmiyorlar. Camilerde siyaset yapmaya cüret ediyorlar. Sanatçılara hakaret ediyorlar. Kadınlar ve eşcinseller hakkında ileri geri konuşuyorlar. Bir sonraki adım fiziksel bir saldırı olacak. Bu tipler bunu yapmaya meyilli. Tersi bir durum olsa idi, bunlardan çıt çıkmazdı. Bu bakımdan bunlar çok tehlikeli.

Mesela geçen gün insanlarlara sokakta röportaj yapmak isteyen bir kadını yumruklamaya kalktılar. Bu tipler bir hayli yaygın. Ortam müsait olunca gözlerini kırpmadan her türlü gaddarlıĝı yapmaya meyilliler.

Ayrıca üzülerek görüyorum ki bu forumdaki dindar forumdaşlar bu yobazın yaptıĝını hiç kınamamışlar. İslam güzellemesi(!) yapma uĝruna hergün çarçaf çarsaf ileti asanlardan tık yok. Yazık.

Son düzenleme:

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
@dragon
mevcut ortamı müsait görüyorlar ki içlerindeki nefreti dışa vurmaktan çekinmiyorlar.
Ilımlı/light islamcılara yol verenler sayesinde. Ecevit' te bunlardan bir tanesisidir. Sözde kavakçıyı meclisten kovdu ama fetullaha yol verdi. Bu ne perhiz ne lahana.....? Ilımlısı daha zararlı! Kılcal, toplar, atardamarlarda dolaşır. Sonra şekil a' da sözde laik hukuk devleti hakiminin verdiği karara bak; 👇

Erişim yasağı​

Giriş: 02.04.2023 - 12:03 Güncelleme: 02.04.2023 - 12:04

Batman’da yapılan bir sokak röportajında Hizbullahçı olduğunu söyleyen bir kişi, muhalefete ve liderlerine ölüm tehditleri savurup, Anayasal düzeni yıkma amacında olduğunu açık açık söyleyince ben de haklı olarak “İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı nerede, en basit şakalarda bile halkı kin ve düşmanlığa tahrik, toplumu galeyana getirme” adı altında soruşturma açarken bu kişiye karşı diliniz mi tutuldu” diye sordum.
Benim yazının yayınlandığı gün, kişi gözaltına alındı ve hemen ardından serbest bırakıldı.
Bu arada iktidar trolleri de bu kişinin Hizbullahçı değil, HDP’li olduğunu iddia etme ve bu iddiayı yayma emri almış olmalılar ki, “Ben devletimin yanındayım” diyerek Türk bayraklı fotoğrafları olan kişinin HDP’li olduğuna inanmamızı beklediler.
Bunların hemen ardından bir gelişme daha oldu.
Benim bu yazıma bir “yayın yasağı” getirildi ve yazıya “erişim engeli” koyulması yolunda resmi bir tebligat Habertürk’e iletildi.
Peki bu yayın yasağını isteyen kimdi sizce!
HÜDA PAR. (Kübra Par değil :))
HÜDA PAR istemiş, hakim de bakanlıkları göreve çağıran ve kanunun uygulanmasını isteyen yazıma yayın yasağını getirmiş.
Sonra bir baktım, son günlerde HÜDA PAR sadece benim yazıma değil, hoşuna gitmeyen tüm yazılara yayın yasağı ve erişim engeli istemiş.

Sonra gazeteci merakı ile şöyle bir bakayım dedim.
HÜDA PAR son günlerde hızlı bir biçimde pek çok haberle ilgili yayın yasağı kararları aldırtmış.
Daha sonra freeweb Turkey Koordinatörü Ali Safa Korkut’la yazıştık.
İlginç bir durum ortaya çıktı.
Son iki hafta içinde pek çok erişim yasağı kararı aldırtmışlar.
Geçen hafta İsmail Saymaz’ın bir yazısı da erişim yasağı getirttikleri yazılardan biri.
Ondan önceki hafta da 30 farklı içeriği engelletmişler.
Farklı yazılara getirilen tüm bu erişim engelinin ortak noktası ne peki!
Hakimlik.
HÜDA PAR’ın son haftalarda aldırdığı tüm erişim yasağı kararları aynı hakimlik tarafından verilmiş.
İstanbul 8. Sulh Ceza Hakimliği’nden.
Elbette, erişim yasağı taleplerinin sulh ceza hakimliklerine yapılması gerekiyor.
Ama tüm taleplerin aynı hakimliğe gitmesi ve tüm yasakların aynı hakimlik tarafından alınmış olması da bence gayet ilgi çekici.
Sizce değil mi!

Buna itirafi %100 kanıt derler. Aklınızla eğleniyor bu inkarcı ve yalancılar.

Son düzenleme:

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
kadnlar ile eşcinseller lafı nasıl yan yana gelebilr, cennet annelelrin ayakalaır altındadır ,eşcinsellik ise sapıklıktır, nasıl bir dayatma bu nasıl bir nefret bu aileye karşı.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Gerçek müslümanların vicdanında devlet yani canını malını neslini aklını nefsini güvence altına alan devlet önemlidir biz gerçek müslümanlar bunu bildiğimizden bilinç altından atatürkü severiz, sevmeyenlerin bu anasıra düşmanlıkları vardır, aziz nesin ise bunu bilmeyen bir az bilgili biri olduğundan bunu bilmiyor ya da sizin gibi öfkesini kusmak istiyor insanllığa medeniyete karşı.Gerçek müslümanlar islam hukukunun kaldırılmasına hiç takılmazlar çünkü bunu bilmektedirler devletin önemini bilmektedirler, bu takılanlar sizin gibi ortalığı karıştırıp devlet düzenini bozmak isteyen insanlar arasındaki güzel rabıtaları bozmak isteyen öfkelerini dışarı vurmak isteyen canilerdir.

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
iu

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
Sözüm meclisten dışarı...

Nerede gerçek müslümanlar lafını duysam beni bir gülme tutuyor. Gören de bu müslümanların uzaydan geldiĝini zanneder. Gerçek hayattaki yaşanan müslümanlık bir kör topal yürüyor aslında. Ama bazıları müslüman güzellemesini bir türlü bırakamıyor.

Cennet annelerin altında falan deĝildir, çünkü bu tamamen birilerinin uydurmasından ibaret. Bilhassa bu söylem kadınları ezmek ve muftaĝa tıkmak için kullanılıyor. Keza onları sadece doĝurma makinesi olarak görenlerin sayısı da bir hayli kalabalıktır. İnanmayanlar günümüzde yaşanan İslama baksınlar. Yani boş laflara karnımız tok.

Esçinsellere gelince...
Bunlar sapık falan deĝil, bilakis onları sapıklıkla yaftalanyanlar resmen faşistlik yapıyor ve onların yaşamlarına karışarak onlara dayatmanın daniskanısı yapıyorlar. Doĝada hayvanlar âleminde bile eşcinsellik vardır. İnsanlar âleminde elbette olacak. Sözün özü şu: İnsanlık öyle iddia edildiĝi gibi mükemmel falan deĝildir.

Madem dindarlar için bu dünya bir sınav ve buna inanıyorlar. O zaman onu bunu sapık ilân etmesinler, çünkü bir hayli komik oluyor. Kendinden olmayanları öldürmekle, kesmekle tehdit edenleri hiç eleştir(e)meyenler boşuna nefes tüketmesinler.

Hasılı herkesin yaşam hakkı vardır ve kimse kimseye bu noktada karışamamaz. Sapıklıkla yaftalayamaz. Ateistmiş, eşcinselmiş, teistmiş, deistmiş vs.. Hiç mühim deĝil. Önce insan olmayı öĝrenip gelin.

Dipnot: Benim kendi ailem zaten var. Bir de oĝlum var. Yani aile kurumuna karşı bir kin/nefret yok. Olamaz da, çünkü karakterime ters olurdu. Benim için her can kıymetlidir.

Son düzenleme:

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Cennet annelerin altında falan deĝildir, çünkü bu tamamen birilerinin uydurmasından ibaret. Bilhassa bu söylem kadınları ezmek ve muftaĝa tıkmak için kullanılıyor. Keza onları sadece doĝurma makinesi olarak görenlerin sayısı da bir hayli kalabalıktır. İnanmayanlar günümüzde yaşanan İslama baksınlar. Yani boş laflara karnımız tok.
:) yanlış mantıklar kuruyor, iyiliği görmüyor, olmayan farazi dünyada yaşıyor, uçtaki tek tük örnekleri alıyorsun.

kadınlığı anneliği makine gibi çocuk doğurma gören yok, böyle hastalıklı insana 40 yıldır hiç rastlamadım, telefizyondada böyle bir söz duymadım, öyle diyerek kadınlığı anneliği aşağılamak mazallah çok yanlış. Milyarlarca insanın inandığı öğretiye uydurma diyip bir elin parmaklarını geçmeyen dinleri uydurma sayan öğretilere hak verilmez. İnanmıyorum senin dediğin gibi, yaşanan Türkiye islamına bakıyorum mükemmel gerçekten, çok güzel adetlerimiz var, kız çıkarırız oğlan evlendiririz, kuşak bağlarız, kız isteriz, kahveye tuz katarız, bir erkekle bir kadının evlenmesini törene bindirir kutsallaştırırız, aile kutsal ve mükemmel olmalıdır, bu adetleri yapan devam ettiren insanlar toplum kurucudur, her zaman deccal yani toplum aile bozucular ile kurucular aileye özendiriciler TAnrının adettullahında mücadele edegelmiştir, eşcinsellik aileye insanlığa düşmanlıktır, eşcinsel içinde saklamalı, özendirmemeli reklamını yapmamalıdır, eşcinselliği savunanların yarası vardır ve gocunurlar bundan dolayı, hayvanlarda eşcinsellik örnekleri yereldir ve bazılarının sapıklıklarına delil bulmaları yoldan çıkmalarını meşrulaştırmları inkarda derinleşmeleri için yaratan tarafından konulmuş tabiat kanunlarıdır.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Ahmet Hamdi Akseki İslam dini adlı eserinde derki peygamber insanların din akıl nesil mal ve nefis gibi temel anasırını korumak için Allah tarafından şeriatler koymakla gönderilmişlerdir, dolayısıyla bunları koruyan devlet din, din de devlet demektir bizim için, biz bilinçli müslümanlar ATatürk'e bundan dolayı atmayız, çünkü bize bir devlet kurmuştur, biz bunu biliriz ve bu işlerde hikmet arayıp geleneksel islam kanunlarının kaldırılmasın karşı gelmeyiz ve bu kanunların gelmesi için uğraşmayız, Türkiye müslümanları hatta cumhur seçmeni bu zihniyettedir yüzde 99 itibariyle, biz geleneksel Anadolu müslümanıyız törelerimiz geleneklerimiz ile birlikte.

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
:) yanlış mantıklar kuruyor, iyiliği görmüyor, olmayan farazi dünyada yaşıyor, uçtaki tek tük örnekleri alıyorsun.

kadınlığı anneliği makine gibi çocuk doğurma gören yok, böyle hastalıklı insana 40 yıldır hiç rastlamadım, telefizyondada böyle bir söz duymadım, öyle diyerek kadınlığı anneliği aşağılamak mazallah çok yanlış. Milyarlarca insanın inandığı öğretiye uydurma diyip bir elin parmaklarını geçmeyen dinleri uydurma sayan öğretilere hak verilmez. İnanmıyorum senin dediğin gibi, yaşanan Türkiye islamına bakıyorum mükemmel gerçekten, çok güzel adetlerimiz var, kız çıkarırız oğlan evlendiririz, kuşak bağlarız, kız isteriz, kahveye tuz katarız, bir erkekle bir kadının evlenmesini törene bindirir kutsallaştırırız, aile kutsal ve mükemmel olmalıdır, bu adetleri yapan devam ettiren insanlar toplum kurucudur, her zaman deccal yani toplum aile bozucular ile kurucular aileye özendiriciler TAnrının adettullahında mücadele edegelmiştir, eşcinsellik aileye insanlığa düşmanlıktır, eşcinsel içinde saklamalı, özendirmemeli reklamını yapmamalıdır, eşcinselliği savunanların yarası vardır ve gocunurlar bundan dolayı, hayvanlarda eşcinsellik örnekleri yereldir ve bazılarının sapıklıklarına delil bulmaları yoldan çıkmalarını meşrulaştırmları inkarda derinleşmeleri için yaratan tarafından konulmuş tabiat kanunlarıdır.

İyilik mi? Kulaĝa hoş geliyor ancak bu dünyada iyilik falan yok. Peki, ne var? Çıkarcılık, sahtekarlık, yalancılık, bencillik var. Hayat tam olarak bu. Bunu bu güne kadar anlamadıysan yapacak bir şey yok. Tekrarlamak istemiyorum; #3, #7, #10 numaralı iletilerimi tekrar okumanı tavsiye ederim. Konuya bahis o gerici yobazın dedikleri yenilir yutulur deĝil. Şiddetle kınanması ve cezalandırılması gerek. Bunlara sessiz kalınırsa, cesaretleri artacak ve sayıları çoĝalacaktır.

Ayrıca yazılanları iyi oku! Ben kimseyi aşaĝılamıyorum, bilakis durum tespiti yapıyorum. Yazılanların tümünü düzgünce okumama huyun var senin. Sadece görmek istediklerini görüyorsun.

Türkiye İslam´ı mükemmelmiş..miş. Tabii yersen. İnsanlar ölümle tehdit ediliyor, camilerde siyaset yapılıyor. Diyanet sadece Sünni kesime hizmet ediyor. Sahtekârlık dibine kadar var, rüşvet kültürü ve yozlaşmışlık almış başını gidiyor. Siyasetçiler dini siyasete bulaştırmaya utanmıyor. Tarikatların kapısına hâlen kilit vurulmadı ve tarikatlarda çocuklar tecavüze uĝruyor. Çocuklar tecavüze uĝrarken "Bir kereden bir şeycik olmaz" deme cüretini gösteren insanlar yaşıyor bu ülkede. Rant uĝruna doĝâ katliyamı yapılıyor, ormanlar/yeşil alanlar yok ediliyor, ülke beton yıĝınına dönüyor. Adalet ve baĝımsız yargı sistemi çökmüş vaziyette. Memleket 1 numaralı deprem bölgesi olmasına raĝmen, hâlâ imar affı peşinde koşanlar var. Binlerce insan depremlerde ölüyor, binalar un ufak oluyor ama senelerden beri bir türlü depreme dayanıklı binalar yapıl(a)mıyor. Kızılay gibi milli kurumlar ona buna peşkeş çekilmiş ve içi boşaltılmış. Daha çok sayarım. Vay be, ne mükemmel bir ülke imiş!

Yani yine güzelleme yapmaktan başka aklına bir şey gelmiyor senin. Hayal dünyasında yaşıyorsun ve gerçekleri kabullenmek istemiyorsun. Milyarlarca insan inanıyor diye, o şey uydurma olmaktan kurtulamaz.

Evet; kadın doĝurma makinesi olarak görülüyor. İslam dünyasında bir hayli yaygın. Bizzat ülkenin malum Cumhurbaşkanı en azından 3 çocuk yapılmasının reklamını yapmıştı yıllarca. Dindar kesimin önemli bir kesimi de böyle görüyor kadınları.

Eşcinselleri savunanların yarası varmış...mış. Hayattan, doĝadan, hayvanlardan ve insanlardan zerre kadar haberin yok.
Kusura bakma ama boş beleş konuşmuşsun yine. Amacın sadece güzelleme yapmaktan ibaret. T

Hasılı sen uyumaya devam et ve kendinden olmayanları öldürmekle/kesmekle tehdit edenleri görmezden gelmeye devam et. Aslında senin bu müslüman güzellemelerine neden hiç şaşırmadım acaba?!

Dıpnot: Yanlış mantık kurduĝumu iddia etmişin. Bir dahaki sefere zaman bulursam mantıkla ilgili güzel bir fıkra yazacaĝım.

Son düzenleme:

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı
Yazılanların tümünü düzgünce okumama huyun var senin. Sadece görmek istediklerini görüyorsun.

Okuduğunu anlamayan, cahillerle sohbeti kesmekte fayda var. Diye düşünüyorum.
Eşcinselleri savunanların yarası varmış...mış. Hayattan, doĝadan, hayvanlardan ve insanlardan zerre kadar haberin yok.

"Kişi bilmediğinin düşmanıdır.’’

Eşcinselleri aile kavramına düşman ilan ediyorsun. Ama onlarında aile kurduğunu, çocukları olduğunu bilmiyorsun!.

Ateistler hakkında da aynı eşcinseller gibi saçmalıyorlar. Uyduruyorlar.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar