Geçmişe bakıp neleri değiştirirdiniz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde sherlockholmes tarafından oluşturulan Geçmişe bakıp neleri değiştirirdiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Geçmişe bakıp neleri değiştirirdiniz?
Konbuyu başlatan sherlockholmes
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M3CSL

sherlockholmes

Yeni üye
Yeni Üye
Bu soru çok açmaz bir soru aslında bana 18 yaşında sorulsa başka cevap verirdim 28 yasında baska herhalde 60 yaşımda çok başka cevap verirdim..

Ben ikinci dünya savasındaki atom bombalarının hiç atılmamasını dilerdim o yüzden einstein
bulup E=mc'2 formulunu bulmasını ertelemesini dilerdim...

Kendi hayatımda günah işlemek istemezdim kalp kırmak istemezdim bir de felsefe eğitimi almak isterdim ...

Sizde bir dünya tarihinden bir kendi yaşamınızdan örnekler verebilirsiniz..

Oyunun amacı rahatlama sağlamak bu kadar acının arasında...

Saygılarımla ..

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Dünya'da kötülüklerin olmamasını isterdim.

Tarih okudum, ama maliye okumak hatta maliye dalında uzmanlaşmak isterdim, bir siyasi partide siyasete başlardım, sonra bir işçi sendikasında görev alırdım...

Edit: Bu aradada felsefe.net ne kadar da sakin, benim gibi acemilere kaldı.
LnWkzZ.gif

Son düzenleme:

sherlockholmes

Yeni üye
Yeni Üye
Bende işletme okudum ama felsefe okumak isterdim maliye okumak istemene çok şaşırdım çok sıkıcı sendikalarda çalışmak için çalışma ekonomisi iktisat veya sosyoloji okumak daha faydalı olur kanımca....

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
1.dünya savaşı başlamadan çok önce olmak isterdim belki yeni bir şekillenme ile ilk dünya savaşının çıkmasını engellemiş olurduk akabinde 2 dünya savaşı için kapı kapanmış olurdu bugün ki bilgilerle ta bi...

Hayatımda 18 indeyken geçmiş zamanda baktıgım gibi değilde bugün ki yaşımla baktıgım şekilde yeniden yön vermek isterdim belki çok daha farklı bir hayat yeniden şekillenmiş olabilirdi lakin herşeye şükür etmek iyidir ..

Öyle.

M3CSL

Meraklı Üye
Yeni Üye
Mühendislik Okudum ama bende sosyoloji psikoloji yada felsefe okumak isteyebilirdim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar