fenerbahçenin küme düşme ihtimali.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kahin tarafından oluşturulan fenerbahçenin küme düşme ihtimali. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,349 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı fenerbahçenin küme düşme ihtimali.
Konbuyu başlatan kahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

kahin

Kahin
Yeni Üye
yazıklar olsun. bu takımın hali ne böyle!

maç az önce bitti, akhisar 3 fener 0 :mad: bu takım küme düşücek hissediyorum.
ve içim yanıyor, :mad:

16. sıraya düştük, 1 ay önce tahmin etmiştim, tahminim dogru çıktı.

bu ruhsuz futbolculara verilecek en iyiceza topunu aynı anda göndermektır...ali koç başkan fenerbahce kümeye..

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
maç az önce bitti, akhisar 3 fener 0 :mad: bu takım küme düşücek hissediyorum.
ve içim yanıyor, :mad:

16. sıraya düştük, 1 ay önce tahmin etmiştim, tahminim dogru çıktı.

bu ruhsuz futbolculara verilecek en iyiceza topunu aynı anda göndermektır...ali koç başkan fenerbahce kümeye..

düşmek felan sözkonusu olamaz abi,Tengrinin yarlıkasıyla geçecek bu günler..

kahin

Kahin
Yeni Üye
düşmek felan sözkonusu olamaz abi,Tengrinin yarlıkasıyla geçecek bu günler..

bu fenere teknık direktör olarak allahı kaleyede hz. muhammedi. forvetede cebraili ortasa hayada azraili transfer etsenız bu fenerden bir cacık olmaz alı koç gitmeden fener kümede kalamaz imkansız ...

kahin

Kahin
Yeni Üye
şikeyle ne alaksı? var şike yaparsan küme düşmezsinki,şike yapanlar ceza alır takım ceza almaz.
çünkü takımlar ceza almaz futbolcular alır yöneticiler alır hatırlayın cimbom ankaragücü kalecisini satın almış şike yapmışt. maç 8-0 cimbomun üstünlüğüyle bitmesine ragmen cimbom şampiyon olmuştu,
ama küme düşersen allah bile kurtaramaz. .

ls2

Kahin
Onursal Üye
Şike yaptığı için takımı küme düşürememişler puanla mı düşürecekler ? yapmayın.

şike davası kumpastır. karşı dava açılmıştır.

hükümetler; devletin kurumlarını bazı şerefsizlere teslim etmiş, o şerefsizlerde her türlü şerefsizliği yapmıştır.

karanlık olaylar olduğunu kabul etmekle birlikte, eğer bir şikeci varsa bu şerefsizlerle teması yüksek görünen galatasaray spor klübüdür.

şike davası sürecinde basın feneri linç ederken hergün bir açıklama yapan ünal aysal denen herifinde incelemesi gerek. hakan şükür başta olmak üzere bu şerefsizlerin oyuncağı olmuş birçok şerefsiz gassay topçusuda ülkeden kaçmıştır.

kahin

Kahin
Yeni Üye
işin gerçeği 3 büyüklerin hatta 4 büyüklerin ,şike yaptıgını çok iyi biliyoruz sadece fener yapmıyorki,

cimbom beşikteş be trabzonda yapıyor neden? çünkü bok gibi para varda ondan, gariban
küme düşmemek için oynayan anadolu kulüpleri nasıl? şike yapabilir, trılyonlarca rüşvetın oldugu bir arenada.. :) bana göre türk futbolu pislenmiştir.. şike yüüznden..

Eftamintokoftiden

Felsefe.net
Yeni Üye
şikeyle ne alaksı? var şike yaparsan küme düşmezsinki,şike yapanlar ceza alır takım ceza almaz.
çünkü takımlar ceza almaz futbolcular alır yöneticiler alır hatırlayın cimbom ankaragücü kalecisini satın almış şike yapmışt. maç 8-0 cimbomun üstünlüğüyle bitmesine ragmen cimbom şampiyon olmuştu,
ama küme düşersen allah bile kurtaramaz. .

Şike yaparsan küme düşmez misin ?
Juventus ne diye küme düştü aydınlatır mısınız ?
Uefa yetkilileri bırakın biz yürütelim dediklerinde sen hayır diyorsun biz bakıcaz diyorsun gayet normal karşılıyorum bunu ama sen sadece fenerbahçenin ve kendi çıkarına göre yürüttüğün zaman durum farklı bir noktaya çekiliyor. Altta alıntı yaptığım kişi bazı yerlere bazı kişilere teslim edilmiş diyor da destekçisi olmasa fenerbahçe bu durumdan nasıl kurtulacaktı ??
Ha diyelim destekçisi yok lobisi iyi değil fenerbahçenin yine düşüremezler, ülkede bu kadar fenerbahçeli varken şu an ve öncesi de dahil maçların canlı olarak yayınlanan platformundan üyelik iptali başvurularına bi başlasalar ne bein kalır ne de o zaman lig tv.
Paranın yarısını fenerbahçelilerden kazandıkları gibi bir gerçek vardı bi' aralar.
Yani kısacası fenerbahçenin küme düşme ihtimali yoktur.
Bu arada 8-0 galibiyet sonrası galatasarayın şampiyonluğunu konuşmuşsunuz da 2010-2011 sezonunda ikinci yarıda fenerbahçenin bir tek BURSASPOR'a puan kaybetmesini unutmayalım bunun gibi bir çok olayın da olduğunu.

şike davası kumpastır. karşı dava açılmıştır.

hükümetler; devletin kurumlarını bazı şerefsizlere teslim etmiş, o şerefsizlerde her türlü şerefsizliği yapmıştır.

karanlık olaylar olduğunu kabul etmekle birlikte, eğer bir şikeci varsa bu şerefsizlerle teması yüksek görünen galatasaray spor klübüdür.

şike davası sürecinde basın feneri linç ederken hergün bir açıklama yapan ünal aysal denen herifinde incelemesi gerek. hakan şükür başta olmak üzere bu şerefsizlerin oyuncağı olmuş birçok şerefsiz gassay topçusuda ülkeden kaçmıştır.

Siz başka takımların da şike yaptığına dair konuşuyorsanız çok haklısınız da fenerbahçe şike yapmadı diyorsanız konuşmayayım.

işin gerçeği 3 büyüklerin hatta 4 büyüklerin ,şike yaptıgını çok iyi biliyoruz sadece fener yapmıyorki,

cimbom beşikteş be trabzonda yapıyor neden? çünkü bok gibi para varda ondan, gariban
küme düşmemek için oynayan anadolu kulüpleri nasıl? şike yapabilir, trılyonlarca rüşvetın oldugu bir arenada.. :) bana göre türk futbolu pislenmiştir.. şike yüüznden..

fenerbahçe Türkiye'nin en büyük takımlarından biridir.
En büyüğü tartışmasız Galatasaray'dır. < bunu tartışmam. (galatasaraylı değilim.)
Ki benim düşünceme göre, objektif baktığım zaman bu ülkenin iki tane büyük takımı var;
galatasaray ve fenerbahçe.
Gerçek şudur ki, şikeyi göstere göstere yapan iki takımda galatasaray ve fenerbahçedir.
fenerbahçeye şike operasyonu yapıldığında küme düşürselerdi daha az zarar verirlerdi.
luganolar nianglar santos falan bu adamlar ne boş kulüplerden geldiler ne boş kulüplere gittiler ne de boş topçulardı.
Bir diğer gerçek de şudur ki dediğiniz gibi Türk futbolu pislenmiştir.
Üstte olan takımlar (büyük diye tabir edilen) parayı basıp hakem,oyuncu satın alırlar.
Altta olan takımlar maddi olarak kendilerine yarar sağlayan takımlara bi şekilde maç satıp para kazanırlar.

şenol güneşin BURSASPOR'da çalışırken konuşmasından bir kesit vereyim zaten olayın özeti çözülecektir,
'istanbulun havası kirli' ki bunu diyen şenol güneş beşiktaştan gelen teklife kirli olan istanbul havasına balıklama atlamıştır.
Bu sistem bu durum Türk futbolu adına değişecek gibi de durmuyor.

kahin

Kahin
Yeni Üye

Şike yaparsan küme düşmez misin ?
Juventus ne diye küme düştü aydınlatır mısınız ?
Uefa yetkilileri bırakın biz yürütelim dediklerinde sen hayır diyorsun biz bakıcaz diyorsun gayet normal karşılıyorum bunu ama sen sadece fenerbahçenin ve kendi çıkarına göre yürüttüğün zaman durum farklı bir noktaya çekiliyor. Altta alıntı yaptığım kişi bazı yerlere bazı kişilere teslim edilmiş diyor da destekçisi olmasa fenerbahçe bu durumdan nasıl kurtulacaktı ??
Ha diyelim destekçisi yok lobisi iyi değil fenerbahçenin yine düşüremezler, ülkede bu kadar fenerbahçeli varken şu an ve öncesi de dahil maçların canlı olarak yayınlanan platformundan üyelik iptali başvurularına bi başlasalar ne bein kalır ne de o zaman lig tv.
Paranın yarısını fenerbahçelilerden kazandıkları gibi bir gerçek vardı bi' aralar.
Yani kısacası fenerbahçenin küme düşme ihtimali yoktur.
Bu arada 8-0 galibiyet sonrası galatasarayın şampiyonluğunu konuşmuşsunuz da 2010-2011 sezonunda ikinci yarıda fenerbahçenin bir tek BURSASPOR'a puan kaybetmesini unutmayalım bunun gibi bir çok olayın da olduğunu.

Siz başka takımların da şike yaptığına dair konuşuyorsanız çok haklısınız da fenerbahçe şike yapmadı diyorsanız konuşmayayım.

fenerbahçe Türkiye'nin en büyük takımlarından biridir.
En büyüğü tartışmasız Galatasaray'dır. < bunu tartışmam. (galatasaraylı değilim.)
Ki benim düşünceme göre, objektif baktığım zaman bu ülkenin iki tane büyük takımı var;
galatasaray ve fenerbahçe.
Gerçek şudur ki, şikeyi göstere göstere yapan iki takımda galatasaray ve fenerbahçedir.
fenerbahçeye şike operasyonu yapıldığında küme düşürselerdi daha az zarar verirlerdi.
luganolar nianglar santos falan bu adamlar ne boş kulüplerden geldiler ne boş kulüplere gittiler ne de boş topçulardı.
Bir diğer gerçek de şudur ki dediğiniz gibi Türk futbolu pislenmiştir.
Üstte olan takımlar (büyük diye tabir edilen) parayı basıp hakem,oyuncu satın alırlar.
Altta olan takımlar maddi olarak kendilerine yarar sağlayan takımlara bi şekilde maç satıp para kazanırlar.

şenol güneşin BURSASPOR'da çalışırken konuşmasından bir kesit vereyim zaten olayın özeti çözülecektir,
'istanbulun havası kirli' ki bunu diyen şenol güneş beşiktaştan gelen teklife kirli olan istanbul havasına balıklama atlamıştır.
Bu sistem bu durum Türk futbolu adına değişecek gibi de durmuyor.

türkiyede olaylar farklı işliyor,burası italy adeğilki güzel kardeşim burası türkiye,
juventus şike yaptığı için küme düşer dpgrusu bu değilki futbol kurallarında şike yapan takıma ceza verilemez böyle bir kanun yoktır takımı ligten düşüremezsın,am aalternatıf cezalar vardır, şike yapılsa bile şikenin ispatı yoksa yine kurallar geregi
ceza veremezsın juventusun şike yaptıgı belgelendığı için küme düşürülmüştür.
ama bu hukuksuz bir uygulama değildir italyan yasaların agöre şike küme düşme suçudur..
am atürkiyede farklıdır bu suçun karşılıgı..,takım ismi masumdur işte san akanun maddeleri şike için takım küme düşürülmez burası italy adeğil senın karşındada hukukçu var..

hangi?takımı tuttugun beni ilgilendirmez trabzon ve beşiktaşıda kayırmaya çalışma
çünkü onlarda en az diğer takımlar kadar şike yapmıştır.

sen neyin?kafasındasın güzel kardeşim ben 4 büyükler şike yapıyor diyorum
beşiktaşlısın anladık anladıkta beşiktaşı koruman boşuna beşiktaşta en az fener ve cimbom kadar şike yapmıştır tarıhte araştır ve gör..

Son düzenleme:

Eftamintokoftiden

Felsefe.net
Yeni Üye
hangi?takımı tuttugun beni ilgilendirmez trabzon ve beşiktaşıda kayırmaya çalışma
çünkü onlarda en az diğer takımlar kadar şike yapmıştır.

sen neyin?kafasındasın güzel kardeşim ben 4 büyükler şike yapıyor diyorum
beşiktaşlısın anladık anladıkta beşiktaşı koruman boşuna beşiktaşta en az fener ve cimbom kadar şike yapmıştır tarıhte araştır ve gör..

Benim beşiktaşlı olduğumu ne düşündürttü sana ??
Şenol güneşe laf söylemişim,Istanbul'un havası kirli demişim, beşiktaşı kayırmamışım da nerden nasıl böyle düşündün bilmiyorum ama BURSASPOR'lu olduğumu düşünün diye büyük büyük yazarak hareket ettim.
beşiktaş tabiki şike yapmıştır hatta 2015-2016 2016-2017 sezonlarında da hem ağlayarak hem de korunarak şampiyon olmuşlardır.

kahin

Kahin
Yeni Üye

Benim beşiktaşlı olduğumu ne düşündürttü sana ??
Şenol güneşe laf söylemişim,Istanbul'un havası kirli demişim, beşiktaşı kayırmamışım da nerden nasıl böyle düşündün bilmiyorum ama BURSASPOR'lu olduğumu düşünün diye büyük büyük yazarak hareket ettim.
beşiktaş tabiki şike yapmıştır hatta 2015-2016 2016-2017 sezonlarında da hem ağlayarak hem de korunarak şampiyon olmuşlardır.

güzel kardeşim canım kardeşim, bak konumuz senin beşiktaşlı olman değildir, asıl iddian
şike yapan takımlar özelliklede feneri ileri sürmenle başladı bu kısır tartışma,
şike yapan takım neden? küme düşürülmedi demişsin, bende sana neden? düşürülmemesi
gerektiğini hukuk kuralları çerçevesi içerisinde izah etmeye çalıştım.

konuya giriş yaparken 4 büyük takım yerine özellikle feneri öne sürmeniz, yüzünden
bende yazmak zorunda kaldım hepsi bu yoksa bu kısır tartışmaya girmezdim.. :)

feneri öne sürerken biraz dikkatli olun lütfen, biz fenerli olduğumuz için

diğer büyük takımlarında şike yaptığını düşününce insan ister istemez geriliyor doğal olarak..

Son düzenleme:

Eftamintokoftiden

Felsefe.net
Yeni Üye
güzel kardeşim canım kardeşim, bak konumuz senin beşiktaşlı olman değildir, asıl iddian
şike yapan takımlar özelliklede feneri ileri sürmenle başladı bu kısır tartışma,
şike yapan takım neden? küme düşürülmedi demişsin, bende sana neden? düşürülmemesi
gerektiğini hukuk kuralları çerçevesi içerisinde izah etmeye çalıştım.

konuya giriş yaparken 4 büyük takım yerine özellikle feneri öne sürmeniz, yüzünden
bende yazmak zorunda kaldım hepsi bu yoksa bu kısır tartışmaya girmezdim.. :)

feneri öne sürerken biraz dikkatli olun lütfen, biz fenerli olduğumuz için

diğer büyük takımlarında şike yaptığını düşününce insan ister istemez geriliyor doğal olarak..

beşiktaşlı olduğumu düşünmüşsünüz yazmışsınız cevap verdim evet konumuz o değil gelelim konumuza.
Dediğiniz gibi burası italya değil burası Türkiye.
Ilk yazdığım yorumda da söylemiştim burası Türkiye adamları şike ile düşürememişler puan ile mi düşürecekler ??
Ligde çoğu takımın şike yaptığı bellidir, siz niye geriliyorsunuz ki ben söyledim zaten bir tek fenerbahçe değil diye. Rahat olun yalnız değilsiniz. Büyütülmüş olan takımların hepsi yapıyor. Lobileri sağlam ya.
fenerbahçe transfer yapamıcak diye boluspora 2 futbolcusunu 1 milyon euro'ya satarken problem yok diğer takımlar yapınca var diyorsunuz siz de.
Boluspor'un o zamana kadar yaptığı en maliyetli transfer 75 bin euro.
Yanlış hatırlamıyorsam da 1 sene sonra serbest bırakıldı.
Sizin düşünceleriniz biraz şey gibi hem ayranım dökülmesin...

Şu ülkede hiç sevmediğim konulardır futbol ve siyaset.
Ben sadece kendi fikrimi söyledim eğer alıntı falan yapılmasaydı veya bana bildirim gelmeseydi böyle bi ortam oluşmazdı.
Konunun daha fazla uzamasını istemiyorum.

Dipnot: Türkiye'de 5 büyük takım vardır.

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
%99... %1 şansı tabii ki var,o da PARA.Çünkü fenevbahce bu...

kahin

Kahin
Yeni Üye
ben fenerbahçeli olarak, ali koç ve bu ezik! futbolcular gitmediği sürece % 100 küme düşüceğini düşünüyorum, bu fenerbahçe ruhu taşımayan futbolcularla lig sonuncusu olmak bile başarıdır. :mad::mad:

kahin

Kahin
Yeni Üye
eski feneri ruhunu ve takımını tekrar geri istiyoruz, yönetim istifa yönetim istifa .... :mad::mad:

kahin

Kahin
Yeni Üye
fenere büyü yapan kötü tanrıdır,her şekilde ispatlarım,fener son sırada küme düşücek bunu tanrı istiyor..aylardır söylüyorum feneri allah bile kurtaramaz çünkü 2 tanrı var . biri iyi biri kötü

ls2

Kahin
Onursal Üye
fenere büyü yapan kötü tanrıdır,her şekilde ispatlarım,fener son sırada küme düşücek bunu tanrı istiyor..aylardır söylüyorum feneri allah bile kurtaramaz çünkü 2 tanrı var . biri iyi biri kötü

Ağabey her başlığı, her meseleyi Tanrılara veya İslama bağlama lütfen. eğer bunu yapmaya devam edersen hastasın diyeceğim!

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Rıdvan Dilmen yorumu ile güldürdü.:)

Rıdvan Dilmen: Psikologlara sorsunlar, hastalarının yüzde 70'i Fenerbahçelidir.

"İlk yarıdaki tablodan sonra 5 ile 8. sırayı diyorduk ve ben hala aynı fikirdeyim. Duygusal da bakmıyorum olaya. İlk yarıda müthiş oynayan bir Fenerbahçe ve atılan 2 gol. Devre arası 2 oyuncu değişikliği yapan Erzurumspor. Maça binlerce seyirci gitti, Ersun Yanal başladı göreve. Geç alınmış bir karardı. Açıkçası hakikaten de psikologlara sorsunlar yüzde 70'i Fenerlidir danışanların. Antidepresan kullananların çoğu Fenerbahçelidir."

kahin

Kahin
Yeni Üye
lefty çok ayıp oluyor ama, :) bu iletini silmelisin, sana hiç yakışmıyor. hastalarının yüzde 70'i Fenerbahçelidir.

yahuu illaki , iddiayamı? girelim, hadi girelim yahuuu, cesaretiniz varmı?
fenerbahçe küme düşücek, diyorum, fanatik bir fenerli olarak
düşmesini istiyorum, yoksa gitmez bu ali koç denilen ezik fenerli..

eğer fener küme düşmesin, hepinizden özür diliceğim, herkes şahit, peki ya fener
küme düşerse ne olucak?

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç