fenerbahçenin küme düşme ihtimali.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kahin tarafından oluşturulan fenerbahçenin küme düşme ihtimali. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,351 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı fenerbahçenin küme düşme ihtimali.
Konbuyu başlatan kahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

ls2

Kahin
Onursal Üye
lefty çok ayıp oluyor ama, :) bu iletini silmelisin, sana hiç yakışmıyor. hastalarının yüzde 70'i Fenerbahçelidir.

yahuu illaki , iddiayamı? girelim, hadi girelim yahuuu, cesaretiniz varmı?
fenerbahçe küme düşücek, diyorum, fanatik bir fenerli olarak
düşmesini istiyorum, yoksa gitmez bu ali koç denilen ezik fenerli..

eğer fener küme düşmesin, hepinizden özür diliceğim, herkes şahit, peki ya fener
küme düşerse ne olucak?

fenerliyim diyorsun. haklı çıkmak için fenerin kümeye düşmesini mi istiyorsun? başka bir deyişle haklı çıkmak için fenerin maçları kaybetmesini mi isteyeceksin? hangi duygun daha baskın?
bu nasıl fenerlilik ağabey..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
lefty çok ayıp oluyor ama, :) bu iletini silmelisin, sana hiç yakışmıyor. hastalarının yüzde 70'i Fenerbahçelidir.

yahuu illaki , iddiayamı? girelim, hadi girelim yahuuu, cesaretiniz varmı?
fenerbahçe küme düşücek, diyorum, fanatik bir fenerli olarak
düşmesini istiyorum, yoksa gitmez bu ali koç denilen ezik fenerli..

eğer fener küme düşmesin, hepinizden özür diliceğim, herkes şahit, peki ya fener
küme düşerse ne olucak?

Her konuda olduğu gibi bu konuda da bu kadar iddialı atıp tutuyor olman şahsen beni hiç şaşırtmadı.

Yoğun stres altında futbolcuların iyi oynaması çok zordur, en iyi futbolcuyu getirsen baskı altında çok zorlanacaktır. Bir de şöyle bir durum var; Bir zamanlar Real Madrid en iyi futbolcularla sürekli maç kaybetmeye başlamıştı çünkü top peşinde koşacak futbolcuları yoktu, hepsi yıldız olduğu için çok çaba sarf etmiyorlardı fakat sonra bazı değişikliklerle toparladılar. Ersun Yanal da bir formül bulacaktır yoksa en son çare taraftar maça çıkar yine de Fenerbahçe'yi küme düşürmez, merak etme.:)

Kendi adıma küme düşeceğine hiç ihtimal vermiyorum.

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
fenerliyim diyorsun. haklı çıkmak için fenerin kümeye düşmesini mi istiyorsun? başka bir deyişle haklı çıkmak için fenerin maçları kaybetmesini mi isteyeceksin? hangi duygun daha baskın?

sen beni boşverde leftynin söylediği, söze alın bence, alınmıyorsan aptalsın demektir,
lefty resmen fenerli olanlara hastadiyor buna sende dahilsin, ya çok safsın yada fenerli
değilsin, yada fanatik değilsin, gerçek bir fenerli bu sözün çok ağır olduğunu anlardı.
lefty sana diyorki bir fenerli delidir hastadır tedavi olması gerekir, evet ali koç gitsin
fener en kötü 2. olur. ali koç gitmeden fener en fazla küme düşer buda başarı tabi.;);)

ben gerçekleri söylüyorum, bunda alınıcak birşey yok, fener bu ezilmiş ve ruhsuz
futbolcularla küme düşmesi başarıdır, fener 1. lig takımı değil artık. 2. lig takımıdır,

size bu yaştansonra futbolmu? öğretelim kardeşim.

fenerbahce 17. sırada şu an,ve bu futbolcuların tamamı, gitmeden fener her yıl küme düşer,
bir mahalle takımı bile bu feneri çok rahat yener, o değilde fener küme düşerse;
mayıs ayında o zaman bende özür dilieycekmisin? merak ediyorum.

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
lefty ne anlarsın futbolddan sen, futbol bizim işimiz , yanlış anlama futbol erkek oyunudur, :D
burda yorum yapıyorsun, neymiş fenerlilerin % 70 şi hastaymışta bilmem neymişte sen onu külahıma anlat,sen gir felsefe yap bu konu seni aşar.

evetttt beylerr bayanlarr bahse giriyoruz fener küme düşmezse sizlerden özür diliyecegim,

düşerse hepiniz benden özür diliyeceksiniz sanırım çok adil bir anlaşma oldu.. :)

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
sen beni boşverde leftynin söylediği, söze alın bence, alınmıyorsan aptalsın demektir,
lefty resmen fenerli olanlara hastadiyor buna sende dahilsin, ya çok safsın yada fenerli
değilsin, yada fanatik değilsin, gerçek bir fenerli bu sözün çok ağır olduğunu anlardı.
lefty sana diyorki bir fenerli delidir hastadır tedavi olması gerekir, evet ali koç gitsin
fener en kötü 2. olur. ali koç gitmeden fener en fazla küme düşer buda başarı tabi.;);)

şimdi ; aptal mıyım,saf mı, yoksa fenerli değil miyim:p

ne alakası var ,rıdvanın kastı o mu, klasik fener adamı hasta eder muhabbeti..

yok hakaret etsende sana kızamıyorum, değişik bir abimizsin:rolleyes:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

İnsanların söylemediği şeylerle suçlamada bulunmak ciddi bir rahatsızlığın işaretidir.
Okuma yazman olmadığı gibi, algı problemi de yaşıyorsun.
Rıdvan Dilmen o yorumu yaparken, yaşanan sıkıntılar sebebi ile taraftar depresyona girdi demeye çalışıyor, bunu da algıyamıyorsan niye bir Felsefe formunda yorum yazmaya çabalıyorsun ki?

Kendim 6 yaşından beri Fenerbahçe taraftarıyım çünkü babam koyu bir Fenerlidir.:)

"Cahile söz anlatmak, deveye hendek atlatmaktan güçtür." diye boşuna dememişler...

kahin

Kahin
Yeni Üye

2 aydır ne söylüyorum kardeşim, fener küme düşücek diyorum, fener üst sıralardaykende
küme düşücek diyorum, 17. sırada olduğuna göre haklı olduğumu göremiyormusun?
nasıl? fenerlisin sen,
2 ay önce bunu söylediğimde, bazıları, hayal kurduğumu sanmıştı, ama şimdi
o kişiler haklı olduğumu düşünüyor. biraz mantıklı olun.. koskoca okumuş aklı başında
insanlarsınız..

kahin

Kahin
Yeni Üye
İnsanların söylemediği şeylerle suçlamada bulunmak ciddi bir rahatsızlığın işaretidir.
Okuma yazman olmadığı gibi, algı problemi de yaşıyorsun.
Rıdvan Dilmen o yorumu yaparken, yaşanan sıkıntılar sebebi ile taraftar depresyona girdi demeye çalışıyor, bunu da algıyamıyorsan niye bir Felsefe formunda yorum yazmaya çabalıyorsun ki?

Kendim 6 yaşından beri Fenerbahçe taraftarıyım çünkü babam koyu bir Fenerlidir.:)

"Cahile söz anlatmak, deveye hendek atlatmaktan güçtür." diye boşuna dememişler...

kahin

Kahin
Yeni Üye
[MENTION=6517]Lefty[/MENTION] bence yaratılış gereği :) kadınlara yemek yapmak evi temizlemek bebegine bakmak yakışır,
futbol erkek oyunudur. lütfen alınmayın.. :)

X

FAdmin
Onursal Üye
Yahu bu klup catir catir belgeli sikeden kume dusurulmedi, simdimi dusecek? Buna inaniyormusunuz gercekten :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
Yahu bu klup catir catir belgeli sikeden kume dusurulmedi, simdimi dusecek? Buna inaniyormusunuz gercekten :)

belge derken? şu onun bunun köpeğinin topladığı belgeler mi?

600

kahin

Kahin
Yeni Üye
[MENTION=5958]ls2[/MENTION] canım kardeşim merhaba, :) ben şikenin belgesi yok diye biliyorum, varmı? böyle bir belge
sen ne düşünüyorsun? :) bildiğim kadarıyla aziz bey karşı dava açmıştı, iftiradan dava sonuçlanmadı henüz bekliyoruz, sadece bir görüntü var oda ne olduğu? tam anlaşılmıyor.
ama aziz bey cezaevinde yatıyor, ve çıkıyor şikenin ispatı yok bildiğim kadarıyla.. herhangi bir belge varda bizmi? bilmiyoruz. bu konuda
yorumun nedir? :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=5958]ls2[/MENTION] canım kardeşim merhaba, :) ben şikenin belgesi yok diye biliyorum, varmı? böyle bir belge
sen ne düşünüyorsun? :) bildiğim kadarıyla aziz bey karşı dava açmıştı, iftiradan dava sonuçlanmadı henüz bekliyoruz, sadece bir görüntü var oda ne olduğu? tam anlaşılmıyor.
ama aziz bey cezaevinde yatıyor, ve çıkıyor şikenin ispatı yok bildiğim kadarıyla.. herhangi bir belge varda bizmi? bilmiyoruz. bu konuda
yorumun nedir? :)

belge melge yok. belgeyi geçtim şahit yok, şahidi geçtim şike yapmaktan ceza alan oyuncu yok.tapeler üzerine yapılmış şerefsizce kurgular var.

ben akp nin fethullah denen onun bunun köpeğini terörist ilan etmeden öncede sevmez söverdim. anam hocaya sövme çarpılırsın derdi :)

feto olayı elbet karanlıktır,sonsuza kadarda aydınlanmaz ancak bu tarikatın şer odağı olduğuna şahsi tecrübelerimle eminim..

X

FAdmin
Onursal Üye
UEFA’da isler burdaki gibi yurumuyor @1s2 belge olmadan kalkip size Avrupa’dan men cezasi verebileceklerinimi saniyorsun sen? Sizin baskan cikti dedi sike yaptiysam kendim icinmi yaptim Fener icin yaptim ben ceza aliyorsam takimada verin, sen burda FETO meto okuyorsun :) Bizim federasyon bile sike var sahaya yansimadi diye bisey uydurdu isin icinden cikamadigi icin. FETO’ye gelirsek ; desen ki bu adamlarin derdi sike degil Aziz’le hesaplasma, amenna zaten bunlar temiz eller operasyonu yapacak kadar temiz degiller, hicbir zamanda olmadilar. İki olay olgusu birbirinden baskadir, buda benim SAHSİ yorumum, lutfen polemige girmeyelim zira taraftarsan subjektif oluyorsun, bunun baska yolu yok gibi.

ls2

Kahin
Onursal Üye
UEFA’da isler burdaki gibi yurumuyor @1s2 belge olmadan kalkip size Avrupa’dan men cezasi verebileceklerinimi saniyorsun sen? Sizin baskan cikti dedi sike yaptiysam kendim icinmi yaptim Fener icin yaptim ben ceza aliyorsam takimada verin, sen burda FETO meto okuyorsun :) Bizim federasyon bile sike var sahaya yansimadi diye bisey uydurdu isin icinden cikamadigi icin. FETO’ye gelirsek ; desen ki bu adamlarin derdi sike degil Aziz’le hesaplasma, amenna zaten bunlar temiz eller operasyonu yapacak kadar temiz degiller, hicbir zamanda olmadilar. İki olay olgusu birbirinden baskadir, buda benim SAHSİ yorumum, lutfen polemige girmeyelim zira taraftarsan subjektif oluyorsun, bunun baska yolu yok gibi.

polemiğe girmek değil amacım. yarın tazminat davaları açacağız yargıtay onayından sonra. o zaman uefanın ben federasyonun talebi üzerine ceza verdim diyeceğini göreceksin. o federasyonda bize yüklü miktarda tazminatı verecek. basın linci ve tapelerle gaza gelip(feto polis ve savcısı) bazı işler yaptılar ve bedelini ödeyecekler..(başkan madem öyle takımı düşürün resti çekti, ben şike yaptım falan demedi,yaptıksa madem düşürün dedi yani. en bastan kumpas dedi ve dik durdu)

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
uefa kriterlerine göre,herhangi bir belge yoksa fenerbehçe aklanır ve eğer kumpas varsa aziz beyin
haklı olduğu ispatlanırsa, bu seferde fenerbahçe karşı dava açarak,
fenerbahçe temizlenirse fener hem yüklü miktarda tazminat alır hemde aklanarak,
ifrtiradan kurtulmuş olur
ama bir gerçek varki fener cimbom beşiktaş ve trabzon bazı maçlarda şike yapmıştır.
belgeye gerek yok 90 lı yıllarda ve 80 li yıllard agizli tanıklar vardı hatırlayın,
kim? nasıl?şike yapıyor herşeyi itiraf etmişlerdi.
kıssadan hisse:
türk futbolu lekelidir.. :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
Şike her zaman her yerde olabilir. ben Fener tertemizdir tarihi boyunca tek maçta bile şike yapmamıştır demiyorum. hukukun yeterli ve geçerli saydığı kanıtlar yok diyorum.

mantık yürüteceksek avaraja ihtiyacı olan maçta Ankaragücünü 8*0 yenen gassaydan daha bariz şikeci yoktur. you tubede video hala var. kaleci zalad topları tutmuyor gassaylı topcuların önüne dogru atıyor. ikinci yarı kaleciyi değiştiriyor hoca..açın izleyin..

not: videoya baktım sadece goller var zaladın gassaylı topcuların önüne attığı ama gol olmayanlar diğer poziyonlar yok . (ama golün birinde resmen tutmuyor)

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
Hükümet düşer fener düşmez:p

**

bir zamanlar angaragüçlülerin sloganıydı ve düştüler:O

**

düşme ve fenerin aynı cümlede olması bile acı verici ama ne yaparsın işte..

Son düzenleme:

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Teşekkür ediyoruz güzel bir anlatım güzel bir konu.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç