Felsefe Twitter...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,957 kez görüntülenmiş, 312 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Felsefe net1.jpg

Burası benım Felsefe Twitter sayfam diyebilirim....Kimi zaman anlık replikler kimi zaman ise gündelik paylaşımlar diyebilirim açıkçası geniş kapsamlı bir twitter sayfam işte.

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
"Gölgede kalmayacaksın yoksa gölgede kalırsın Güneş olacaksın ki insanlar senin gölgende hayat bulsun"...Son zamanlarda duyduğum hayran kaldığım en güzel söz NAİM i izlemeyen varsa mutlaka izlesin harika değil tam anlamıyla mükemmel olmuş..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Geçen hafta Felsefe net e gireyim dedim site kapalıydı dün siteye gireyim dedim site hata veriyordu felsefe net neler oluyor üzmeyin bizi..:cry:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Uzun zamandır yoktum beni özleyen oldu mu ?Bunu bilemem ama ben yazmayı ve sizleri çok özledim farklı zamanlarda yeni yeni paylaşımlar yapmak istiyorum.:love::giggle:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Uzun zamandır yoktum beni özleyen oldu mu ?Bunu bilemem ama ben yazmayı ve sizleri çok özledim farklı zamanlarda yeni yeni paylaşımlar yapmak istiyorum.:love::giggle:

Hoş geldin! Yoğunluktan ben de vakit bulamıyorum ancak yeni yılda düzelir inşallah.:)

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Profil resimimi oluşturdum ama tamamı gözükmüyor bende tamamını yayınlamak istedim.
gg.gif

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Zaman çabuk geçiyor bazen haftaların ne kadar hızlı geçtiğini farketsemde zamanımı olumlu kullanıp kullanamadığıma baka kalıyorum..:cool:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün yeni bir konu açmak istiyordum fakat biraz keyfim yok biraz da vaktim yok ama açacağım konuyu söyleyebilirim diye düşünüyorum Endüstri ve Sanayileşme Gelişimi diye bir konu bakalım ne zamana nasip olacak ..;):cool::love:

• Beğen
Tepkiler: Cry

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
i

Bugün Mucize Aşk 2 Filminden yeni geldim sayılır tam anlamıyla Harika hatta bir o kadar da muhteşem filmdi diyebilirim yapanların emeklerine sağlık ...

Filmi bu kadar güzel ve duygusal hatta aşk dolu beklemiyordum hatta filmin afişine bakarak değerlendirme yaptığım için üzgünüm bence bu filme böyle bir afiş olmaması gerekirdi afiş filmi olduğundan daha aşağıda gösteriyor ama filmi izleyince afişe göre bakıp degerlendirdiğim yorumlar ise birden değişiyor filme 10 üzerinden puan vermem gerekirse kesinlikle 8 veriyorum ve mutlaka izlemelisiniz diye dip not eklemek isterim

İzmir Foça da ki AZİZ i mutlaka tanımalısınız...:love:

Böyle..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Mucize AŞK 2 de Mahir öğretmen de asla unutulacak değil aslında tüm kadro o kadar güzel ki hepsi o kadar harika ki tek kelimeyle ortaya harika bir film çıkmış çok teşekkürlerimi iletiyorum filmin tek kusuru bana göre AFİŞ diyebilirim daha güzel bir afiş daha çok ilgiyi gösterebilirdi saglık olsun..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
İnsan hayatında bir çok söz verir ve verdiği sözlerin bir çoğunu tutmaya çalışır bazen ise sözler i tutma konusunda başarılı olamaz fakat en nihayetinde öncesinde ve sonrasında ki bazı sözler tutulmuş olur

Aslında buraya kadar herhangi bir şey yok söz işte tutulur ve riayet edilir ama bazen çignelinir tutulmaz aslında buradan sonrası benim yaşantımı anlatıyor olacak olması diyebilirim..

Hayatımda çok söz veren biri değilim ama söz veripte tutamayan biride değilim çok nadirdir sözlerimi tutmadığım olaki sözlerimi tutmamışsamda tutamadığım kişi yada yer herdaim aklımdadır bir gün tutmam adına diye..

Aslında hayatımda öyle bir söz verdim ki belki hayatımdaki tek hazım yada öyle hissettiğim tek bağımlı alışkanlığım diyebilirim ta bi ki alkol yada uyuşturucu değil sadece sigara bunu bıraktım

Artık sigaraya zam gelmış yada fıyatı nedir umrumda olmayacak çunku bu kotu arkadaşı hayatımdan çıkardım gerçi 4 gün oldu ama bundan sonra hayatımda olmayacak..

Çünkü ben söz verdim ve verdiğim söz ü ezip geçemem çünkü öyle ezip geçileecek biri asla değil..

Düşündüm ki

Hayatımı anlamlandırmam gerektiği ve hayata dair daha yapacak çok şeylerim olduğunu düşünmüş olmam oldu eğer ben düşersem başkalarına ilaç olamamam diye düşündüm ve kendimi değerli kıldım bunu yapmamın esas temel sebebi ise hepimizin birbirimize ihtiyaçlarımız olduğunu düşünmüş olmamdan dolayıdır..

Genel manada hayata ekleyeceklerim olduğunu düşündüm gerek aileme gereksede çevreme diye aslında durup düşündüğümde yapılacak o kadar çok şeyler olduğunu farkettim ki bunun için bile aslında sigara içmenin benim için ne kadar büyük bir hata olduğunu farkettim..

Nefsimi öldürmeliydim ve bende öyle yaptım..Kolay olmuyor alışkanlığı bırakmak birden bırakmak destek ve ilaç tedavisi olmadan bırakmak kolay olmuyor ama ben zaten zoru sevip zoru başaran biriyim bir sigara beni yenemez kALDI ki sözüm varsa asla beni yenemez bundan sonra sigarasız bir hayata gözlerimi açmaya mutlu oluyorum bırakmak isteyenlerede arada gelişen süreçlerimi anlatırım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yerli otomobilimiz tam anlamıyla harika ve bir o kadar da muhteşemdi duydum ki bu araçlarımıza isim gerekiyormuş bende ufak bir isim çalışması yaparak sunmak istedim aslında BÖYLE ve BÖYLESİ bence birer isimdir diyebilirim..ve gelecekte çok damga da vuracaktır kanaatindeyim lafı fazla uzatmadan görseli sunmak istiyorum..

G.jpg

HH.jpg

Bence ta bi :love:

Böylece.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Neden BÖYLE bir arabamız ve neden BÖYLESİ harika bir arabamız olmasın ki sevgiler....

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
2020 ye de girdik çok şükür..

Yeni yıl sizlere ve sevdiklerinize sevgi mutluluk huzur sağlık ve başarı getirmesi temennisini iletiyorum...
Nice güzel Senelerinize..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Dün akşam tam işe geldim servisten indim ayağım çukura mı yada boşluğuma denk geldi anlayamadım bilegim burkuldu ayağa kalkıp işe gidebilirim diye düşündüm yerden birden kalkmaya çalıştım ama nafile kollarımın arasına girip beni revire götürdüler ben halen işe gidebilirim çalışırım diye düşünüyordum ama nafile ayagım oldukça şişmişti ve çok sızlıyordu...

Görünmez kazalar heran başımıza gelebilir ALLAH beterinden saklasın fakat benim en çok sevindiğim konu yere düştükten sonra benim yardımıma tanıdık tanımadık bir kaç insanın koşmuş olmasıydı o kadar memnun kaldım ki o kadar çok sevindim ki bu güzelliği görmem benim için tüm dünyanın hazinelerinden daha değerliydi sonrasında amirimin bana refakatçi verip acilden sonrada evime kadar eşlik ettirmesi ise ap ayrı bir güzellikti ..

Hayatımda bir kere daha görüyorum ki yaşamda ne kadar güçlü olursak olalım bir gün mutlaka düşmemiz gerekiyorsa düşebiliyoruz burada yaratıcı bende varım beni unutma der gibi çok şükür çalılştığım firmada yardımsever güzel insanları görebilmek çok güzel doğru zamanda dogru yerde çalıştıgım için çok mutluyum

Hastanede doktordan rapor istemedim işe gitmek istediğimi söyledim ama 3 gün istirahat verdi bende bugun o istirahattin içindeyim çalışmayı seviyorum her konuda ayağımı uzattım laptop tan yazıyorum hayatta iş bitmez bazen sahada çalışırsın bazense saha gerisinde yeterki insan çalışmayı sevsin değil mi ama :)

O kadar çok mutluyum ki bana yardıma koşanların hepsinin yüzüne doya doya baktım onlara baktıkça yuzumde tebessüm oldu gerçekten o kadar çok sevindim ve mutlu oldum ki acılarım neredeyse o anda hafifledi diyebilirim böyle güzel insanların arasında olmak onların arasında nefes almak mutluluk verici hepinize sevgilerimi iletiyorum rabbim sizleri dara koymasın inşallah..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün bir kaç konu açmak istiyorum bugün açacağım konuda hayatımı anlatmak istiyorum yaşamımı sunmak istiyorum aslında ben istemiyorum ama söz verdim bunu yapmam gerekiyor kendimi anlatırken kendimi çizgimi bozmadan anlatmak istiyorum sonrasında 2 projem var onu sunmak istiyorum sonrasında ise roldschıld ile karşılıklı 10 soru 10 cevap diye konu açmak istiyorum anlaşılacağı üzere 5 saatim var anlatacak çok şeyler var o yüzde fazla uzatmadan yazılara devam etmek istiyorum.

Öylesi.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün açılacak yazılacak çok konum var fakat tam anlamıyla zamanım kısıtlı o yüzden belli bir saate kadar yazacağım belli saatten sonra yazıları bırakcağım devamını kaldıgım yerden devam edeceğım..

4 proje konusunu açmak istiyorum devamında karşılıklı 10 soru 10 cevap konusunu açmak ıstıyorum son olarak ise benim hikayem konusunu birazdan bitirmek istiyorum...

Böylece.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
**Başarılı olmanın en güzel sırrı Başarıya aç olmanızdan geçer..** 😍😘

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar