1 Üye 1 İpucu

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan 1 Üye 1 İpucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,497 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı 1 Üye 1 İpucu
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hecate

kahin

Kahin
Yeni Üye
nuri kara :D peygamber olduğuna inanan, bazende, mehdi olduğunu düşünen,zihnindeki imanın aslında iman değilde, din olduğuna ruhuyla kalbiyle ve herşeyiyle inanan ve bu konuda,
evrende rakip tanımayan, evrensel peygamber üyemiz... :D :D

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
elbiss: :D çok yazan, oldukça uzun olmasına rağmen mantıksız ve anlamsızca kopy paste yapan, ara sıra bana çay ve kek ısmarlıyan, oldukça cömert ve oldukça iyu huyları
olan sevecen ve sempatik tavırlarıyla gönüllerde taht kuran, içimden gelerek kek ve kurabiye
,ısmarladıgım .. :D eski hesabının şifresini unutan. . :D
bu aralar foruma hiç uğramayan teizmin haşin ve gaddar savunucusu üyemiz.

Son düzenleme:

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
[MENTION=4925]Alper[/MENTION] beyy soru yok ;d
En felsefik ;d

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
Özür dilemeniz bile ünlem işaretli ya ;d [MENTION=4925]Alper[/MENTION] !!!

En kızgın ama poncik ;d

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
elbiss: :D çok yazan, oldukça uzun olmasına rağmen mantıksız ve anlamsızca kopy paste yapan, ara sıra bana çay ve kek ısmarlıyan, oldukça cömert ve oldukça iyu huyları
olan sevecen ve sempatik tavırlarıyla gönüllerde taht kuran, içimden gelerek kek ve kurabiye
,ısmarladıgım .. :D eski hesabının şifresini unutan. . :D
bu aralar foruma hiç uğramayan teizmin haşin ve gaddar savunucusu üyemiz.
hehee :) harıkasın guzel abım benım senınle sohbet yapmayı ozlemısım yahu....guzel sozlerın ıcın tesekkur ederım....yaa ben sıfreyı unutmadım rastgele olusturdum dedıydım ama sen oyle dıyorsan bu sefer senı kırmıcam abım bu hesaptan devam etmeyı dusunuyorum senınle sohbet yapmayı ozlemıssım senle sohbet bır baska guzel yaaa ıyı kı varsın ....

Böyle.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Devletin herkesi evlendirmesi gerektiğini savunan üye?
Bu bu imtihan şartlarında bireylerin iş sahibi yapılıp evlendirilmesi gerçekleşmesi umulan bir ütopya, çünkü imtihan sistemi sorunlu.

Bir hukuk düzeni yani İslam ilahi temelli olduğunu iddia ediyorsa çatısı altındaki bireyleri iş sahibi yapmadan evlendirmeden zinadan dolayı ceza veremez dedim, ama İslam şeriatı bırakın sıradan bir ceza vermeyi recm ediyor, dolayısıyla masum olan bekar bireylere hukukundaki bu açığı görmezden gelerek feci şekilde zulmediyor. Medeni hukuka inananlar için sorun yok, çünkü medeni hukuk ben iş sahibi yapıp evlendirme sosyalitesini üzerime almam, yani bireyleri serbest bırakırım, ama ceza da vermem diyor.

Aklınıza ama İslam dayak atıyor, recm etmiyor diye bir soru takılabilir, ama İslam hukukunun bu açığı bekar bireyin evli ile zina yapmasına da yol açıyor, dolayısıyla ilahi temelli olduğu iddia edilen bu dindeki bu açık evli olanın bekar bırakılan yüzünden recm edilmesi gibi bir adalat garabetine de yol açıyor.

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@true blue

Sizi bu sene sonuna kadar evlendireceğiz diye umuyorum ve böylece sizin açınızdan herhangi bir sorun kalmayacaktır
.:)

En büyük hayali 'futbolcu olmaktı' diye bilinen üyemiz kimdir?

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
@true blue

Sizi bu sene sonuna kadar evlendireceğiz diye umuyorum ve böylece sizin açınızdan herhangi bir sorun kalmayacaktır
.:)

En büyük hayali 'futbolcu olmaktı' diye bilinen üyemiz kimdir?
Espiriyi anladım hocam, ne yapacaksam, Allah yardım etsin :)

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
@ls2 siz kimsiniz? ve ne cürretle bu şekilde konuşuyorsunuz? Ha diyelim kendinizde bu şekilde konuşmaya hak buluyorsanız, bende sizi forumdan uzaklaştırmaya hak tanıyorum. Sizin gibi, ağrı bozuk, insanların felsefe.net Forumunda yeri yoktur ve Asla olmayacaktır.. Şimdi buradan başka şeyler yazmak isterdim yazdıklarınızı gördükten sonra ama gerek yok diye düşünüyorum.

Hecate

Felsefe.net
Yeni Üye
Felsefe sitesinde bu kadar bozuk bir üslup ve Türkçe ile yazmak, üyelere-değerlere hakaret etmek senin ayıbındır.
merhaba Slash olayınızı bilmiyorum fakat siteye ilk geldiğim zamanlarda bahsedilen üyenin sizin dışınızda başka bir üyeye de oldukça çirkin ve dışlayıcı bir üslupla yazışına bende şahit oldum. Olması gereken yapılmış gözüküyor.

Aklını kullanmayanlar ve bilincsiz zayıflar elenir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar