yorum gösterimi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerileriniz & Şikayetleriniz kategorisinde Nejdet Evren tarafından oluşturulan yorum gösterimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerileriniz & Şikayetleriniz
Konu Başlığı yorum gösterimi
Konbuyu başlatan Nejdet Evren
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
herhangi bir foruma yeni bir yorum geldiğinde ilk sırada görünürse dah iyi olmaz mı? forum sayfası yeniden eskiye doğru uzanmalı derim...

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
bir şikayet değildi benim yazdığım, fakat şikayet olarak kaydedilmiş; bir öneriydi, ki, öneri sayfasında paylaştım...

ls2

Kahin
Onursal Üye
evet. eski formatta önce yeniyi getir gibi bir seçenek vardı,bunda yok sanırım. yönetim bi ara ugrarsa :) bizi aydınlatır umarım.

ilk geldiklerin şöyle yapacaz böyle yapacaz falan..3 gün sonra tırıs.. ilginç biçimde her yeni gelen yönetimde bu böyle oldu..site iyice ıssızlaştı..

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
kusura bakmayın bu ara işlerden dolayı bide günümüzdeki olaylardan dolayı giremedik, istekleri tek tek yerine getirmeye çalışacağız.

ls2

Kahin
Onursal Üye
bu sanki dün girdiğimde oluyordu, şimdi tıkladığımda gene ilk mesaja gidiyor, son mesaja gitmesi için kişisel bir ayar butonuda bulamadım.

bu mümkün değil mi yada unutuldumu bilgi verirseniz sevinirim.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
bu sanki dün girdiğimde oluyordu, şimdi tıkladığımda gene ilk mesaja gidiyor, son mesaja gitmesi için kişisel bir ayar butonuda bulamadım.

bu mümkün değil mi yada unutuldumu bilgi verirseniz sevinirim.
XEN ayarlarına gün içinde bakalım, ama dediğiniz şey bi eklenti aracılığı ile oluyor ki normal şekillerde oluyorsa bakıp bulup ayarlıyalım

• Beğen
Tepkiler: ls2

Cry

Üye
Felsefe.NET
sn @nokta bey , google aramalarından gelenleri üye olmalarına teşvik etmek amacı ile içeriği görmek için üye olmaları gerek eklentisini de musait bir anımızda yapalım , hatta konuya yorum yazmadan içeriği göremesin :)

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
1588607324741.png
Misafirlere görünüm bu şekilde :)
sn @nokta bey , google aramalarından gelenleri üye olmalarına teşvik etmek amacı ile içeriği görmek için üye olmaları gerek eklentisini de musait bir anımızda yapalım , hatta konuya yorum yazmadan içeriği göremesin :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar