Video

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde ihaveanidea tarafından oluşturulan Video başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,641 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Video
Konbuyu başlatan ihaveanidea
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ihaveanidea

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Hayatınızın herhangi bir anında izlediğiniz ve diğer üyelerimizin de
görmesini istediğiniz videolar varsa durmayın, paylaşın !

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Bu Vİdeo beni halen hep etkiler izledikçe gelecek kuşaklara güzel yarınlar bırakamadığımızı hatırlarım ve Her çocuk söz aldığında can kulağıyla dinlerim çünkü çocuk büyükten daha iyi görürmüş...

Mekanın cennet olsun Rachel Corrie

Böyle..

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Ne zaman doğru bildiğiniz veya inandığınız bir işin ucundan tutsanız bunu ilk başlarda gizli mi yaparsınız?

Karşınızdaki "Boş ver sen mi kurtaracaksın dünyayı?" "O kadar adam anlamadı da sen mi anladın?" gibi baştan kaybetmeci cümleler kurduğunda hevesiniz yerle yeksan mı olur?

O halde motivasyonunuz içinizden bir yerden geliyor.

Apendiks'in yaşam öyküsüne bir göz atın...

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Soru bana mı soruldu bilemiyorum ama yinede benden başkası olmadıgı ıçın bana sorulmuş gibi yanıtlamak ısterım..izninizle inşallah.

Ne zaman doğru bildiğiniz veya inandığınız bir işin ucundan tutsanız bunu ilk başlarda gizli mi yaparsınız?

Doğru bildiğim ve inandığım bir iş konusunda beni dinleyecek ve bana inanacak kişilere bu konuları paylaşırım haliyle paylaşım alanım sınırlı olduğu için diğer kesimlere kapalı ve gizli olur ...

Karşınızdaki "Boş ver sen mi kurtaracaksın dünyayı?" "O kadar adam anlamadı da sen mi anladın?" gibi baştan kaybetmeci cümleler kurduğunda hevesiniz yerle yeksan mı olur?

Hevesim yada heyecanım kişilere göre dönük hiç olmadı yani başkalarına göre hayatımı hiç şekillendirmedim Her ortamda her sözü söyleyecek kadar henüz deli olmadım kişiye göre bana karşı tavır ve dikkatine göre konuşmalarım olur...her insanla her konuyu konuşmayan biriyim...Söyleyecek sözüm oldu mu saygı ve deger çerçevesinde rahatlıkla söyleyebilirim çekinmem..diyebilirim..

O halde motivasyonunuz içinizden bir yerden geliyor?.

Motivasyonumun bir çok sebepleri olabiliyor en güzel sebebi en ufak şeylerden kendime mutluluk ve enerji alanı oluşturabiliyorum...Esas enerji kaynagım yaşamın kendisidir...Yaratılan bu kadar muhteşem sanat ve eserleri gördükten sonra mutsuz olur mu insan hiç ...Yaratılmış en harika bir dünyadayım ve neden daha harıka olmasın değil mi..Bu da ınsanlara baglı..

Böyle.

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye

Hazır yeni oyunu çıkmışken Spaydi'nin efsane sahnesini bir kez daha hatırlayalım.

Spiderman, Spiderman, does whatever a spider can !

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye

Samimi,sohbetvari ve akılda kalıcı bir kitap konuşması...

Benim de kitaplara olan bakış açımı etkilemiş bir video.

İzledikten sonra kitap aratmalısından....

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye

"Nasıl kültürlü olabilirim?" paradoksuna verilebilecek bir cevap.

Karşı cinsi etkilemek ya da ortamlarda odak noktası mı olmak istiyorsunuz?

Bunun için iyi bir insan olmanıza hiç gerek yok. Artık bunlar eskidi dostum.

Çözüm, Volkan Bey'de.

Hep birlikte izliyoruz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar