Teknik Sorunlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde chimera tarafından oluşturulan Teknik Sorunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 48,877 kez görüntülenmiş, 347 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Teknik Sorunlar
Konbuyu başlatan chimera
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

ls2

Kahin
Onursal Üye
Ama o düzenlenmelerin gözükmesi iyi birşey sonuçta kimin ne yazacağını bilemeyiz biri çıkıp küfür edip değiştirdiği zamann hımmm değişim olmuş sanırım etmiştir diyebilirsin misal bir okuyucu olarak :)

sövenleri ben bulurum sen merak etme :cool: sonuçta sövme potansiyeli olanlar kendini belli eder ;)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Hiç üstüme alınmadım hemde hiiiiç :D

Hala nerede beğenildimi göremiyorum.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Lütfen yardım edin benim takıntılarım var abi çözemezsem deliririm bakın şu hani forum sayfasını açınca güncel son on konu varya onu yanlışlıkla kapattım ve bir türlü açamıyorum onu nasıl açıcam ne olur cevap verin yüce tanrı isa mesih veya zeus buda veyahut allah rızası için madde namına lütfen yardııııım :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Lütfen yardım edin benim takıntılarım var abi çözemezsem deliririm bakın şu hani forum sayfasını açınca güncel son on konu varya onu yanlışlıkla kapattım ve bir türlü açamıyorum onu nasıl açıcam ne olur cevap verin yüce tanrı isa mesih veya zeus buda veyahut allah rızası için madde namına lütfen yardııııım :)

Güncel son 10 konu yazan bölümde en sağdaki oku tıkla açılır...

flzf

Filozof
Yeni Üye
dijital o oku bi bulabilirsem allah ne muradın varsa versin Bende iyice dilenci moda bağladımya hayırlısı inş :)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Bilgisayarımdan resim yüklemeye izin vermiyor ki nasıl yok ya giriş çıkış yap o zaman bir de öyle dene bakalım.

Çıkış yaptığım zaman çıkıyor fakat giriş yaptığımda o şeye dair hiçbir şey çıkmıyor büyük olasılık üyelik ayarlarımı yanlışlıkla değiştirdim fakat bir türlü bulamıyorum tam sana mesaj atacaktım burdan yazdında bir işe yaramadı o ok tamamen kalkmış kapanmış durumda yetkili izni gereken birşey kapattım herhalde.

sakal

Kahin
Yeni Üye
bilip bilmeden orayı burayı kurcalamayacaktın,o sorunu sen çözemezsin adminlerden birinin yardım etmesi lazım tabi şifreni ona bildireceksin oda ayarlarını yeniden düzeltecek...başıma geldi biliyorum...kötü bir haber forum adminleri kayıp, aranıyor :)

flzf

Filozof
Yeni Üye
bilip bilmeden orayı burayı kurcalamayacaktın,o sorunu sen çözemezsin adminlerden birinin yardım etmesi lazım tabi şifreni ona bildireceksin oda ayarlarını yeniden düzeltecek...başıma geldi biliyorum...kötü bir haber forum adminleri kayıp, aranıyor :)

Yahu ben karıştırmadım cep telefonundan girip bakıyım dedim bilgisayarı açınca çok ses çıkartıyo sinir oluyorum. Cep telefonundanda kafası karıştı forumun tabi su forumda bende değil ama doğru söylüyon benim yapabileceğim bir iş değil sanırım şu kadarını söyleyebilirim kabus gibi sanki hiç bilmediğim bir yerde kaybolmuşum gibi hissediyorum.

sakal

Kahin
Yeni Üye
o duyguyu bilirim,şimdi kim nereye hangi başlığa mesaj attı göremiyorsun..göremediğin gibi meraktan da çatlıyorsun,yerinde olmak istemezdim..email at foruma girmeseler bile maillerine bakıyorlardır eminim..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Yahu ben karıştırmadım cep telefonundan girip bakıyım dedim bilgisayarı açınca çok ses çıkartıyo sinir oluyorum. Cep telefonundanda kafası karıştı forumun tabi su forumda bende değil ama doğru söylüyon benim yapabileceğim bir iş değil sanırım şu kadarını söyleyebilirim kabus gibi sanki hiç bilmediğim bir yerde kaybolmuşum gibi hissediyorum.

Cepten görünmüyor olabilir bilgisayardan dene o zaman

meyelan

Filozof
Yeni Üye
yönetimi ele mi geçirsek kimse yokken:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Hey yavrum hey benim elimden kurtarırmı sandın hemen alternatif çözümler ürettim bile sakal başka bir tarayıcıdan misafir olarak baktımmı gözüküyor diğer tarayıcıdanda konuya dalış yapıyorum ben kaçın kurasıyım yavvv seviyorum kendimi aklımı beynimi be :)))) Ama açıkcası zahmetli oluyor yani hani bir yardım diyorum iyi olurdu admin beyciğim hanımefendiciğim :)

sakal

Kahin
Yeni Üye
ikinci sekme senin kör değneğin olacak anlaşılan..hadi kolay gelsin,

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] cache'leri temizle tarayıcından daha mantıklı bence:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ondan değil dijital öyle olsaydı farklı tarayıcılarda aynı sonucu vermezdi foruma giriş yaptığımda o bölüm kayboluyo üyelik ayarlarımda kapatmışım sanırım kapatmaya yetkim olan fakat açmaya yetkim olmayan bir ayar ki bir daha düzeltemedim. Aslında sistem hatası veya sistemi korumak maksatlı yapılmış ince bir programsal durum :) Yardımlarınız için teşekkür ederim elinizden geleni yaptınız.Harbi bu adminler nerde forumu götürseler kimsenin haberi yok. Gelince sorunuma bakmayı ihmal etmeyin lütfen adminler size diyorum. Kökten çözüm bulup siteden komple atacaklar o olacak he :)))))

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Begeni; bu durum tema ile baglantili bir durum kodlarda eksiklik var sanirim sehir disindayim en kisa zamanda ayarlayacagim. Son konularin kapatilmasi; bu durum ya o bolgenin sag tarafindaki gizle butonuna basarak kapatilmistir yada gosterim ayarlarindan farkli bir secim yapilmistir. Son konularin oldugu sablonda gizlediyseniz tek bir cizgi vardir o cizginjn sag tarafinda - isareti gibi birsey yada asagi ok olmasi gerek bastiginizda yeniden acilacaktir. Neler yeni; siteden cikisinizdan sonra sitede yazilanlari gormeniz icin nelrr yeniyi kullanabilirsiniz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar