Teknik Sorunlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde chimera tarafından oluşturulan Teknik Sorunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 48,737 kez görüntülenmiş, 347 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Teknik Sorunlar
Konbuyu başlatan chimera
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

flzf

Filozof
Yeni Üye
Arşimet gibi hamamdan çıktın buldum buldum diye madem sıradaki forumda birçok üyede aynı şekilde olan beğenme durumu var

Şöyle açıklayayım biri yazdığımız iletiyi beğendiğinde bilgilendirme penceresinde bir beğeni aldınız diye gözüküyor fakat o pencereyi takip ettiğimizde hangi iletimizin beğenildiğini kimin beğendiğini bulamıyoruz. Şans eseri o iletiye denk geldiğimizde iletinin altında kimin beğendiği yazıyor.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Evet şuan olduğu gibi mesela donkişot iletimi beğenmiş fakat göremedim 0 beğeni yazıyor sayfada ayrıca beğenilen mesajlar bağlantısı var profilimizde onu tıkladığımızda muhtemelen herkeste 0 beğeni yazıyor.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Phi nin her denk geldiginiz yazısını beğenin böylece bu durumu hiç unutmaz:p

sakal

Kahin
Yeni Üye
seni beğeni manyağı yaparım desene...iyi fikir..

meyelan

Filozof
Yeni Üye
son 24 saat online sekmesi görünmüyor sizlerde var mı acaba.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
günaydın
iyiymiş ne güzel,karamel var mı oralarda sayın dijital

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
günaydın
iyiymiş ne güzel,karamel var mı oralarda sayın dijital

Günaydın, karamelin kendi sayfasına baktığınız zaman en son giriş saatini görebilirsiniz dün 16:58 de girmiş en son bende öyle gözüküyor.
Son 24 saat online olanlar diye bir bölüm yok pardon yanlış anlamışım ben online listesi anlamıştım, özür...

meyelan

Filozof
Yeni Üye
doğru ya haklısınız akletmek zor değilmişte ,akil olmak gerek işte

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
doğru ya haklısınız akletmek zor değilmişte ,akil olmak gerek işte

:) Karamel tatile gideceğim demişti en son fakat bilemiyorum...Kim saat kaçta girmiş çok sağlıklı olmaz çünkü bazı üyeler giriş yapmadan da sayfalara bakıyor.:)Bazen ben yoğun olduğumda giriş yapmadan göz gezdirip çıkıyorum mesela çünkü çok az vaktim oluyor.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
"felsefe.net" sitesine bağlandığım çok kere bilgisayarım kilitleniyor ve aç-kapa yapmak durumunda kalıyorum. diğer sitelerde aynı sorunu yaşamadığıma göre teknik olarak bir sorun olduğu kanısındayım. teknik bilgisi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum. teşekkür.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Bilgisayarinizin kitlenmesi bilgisayariniz (donanimsal, yazimlimsal) ile alakali bir durumdur. Sitelerde karsilasabileceginiz belli basli sorunlar, sitenin gec acilmasi, sitenin viruslu olup baska sitelere gondermesi, sitenin acilmamasi, sitenin kullandigi sistem gereksinimlerinizin bilgisayarinizda yuklu olmamasi java, adobe vs gibidir.

Bilgisayarinizin felsefe.net e girerken kitlenmesi sorununu yasayan bir uyemiz daha olursa siteyle alakali kontrolu yaparim ama ben ihtimal vermiyorum bu sebeple bilgisayarin kitlenmesi durumunu.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
sorunun site ile ilgili olup olmadığını bilemiyorum ve fakat benim sistemlerim ile site arasında bir uyumsuzluk olduğu kesin. bir çözüm bulmalıyım. teşekkürler Phi,

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Soyle birsey olabilir yani sitemizin acilmasini engelleyecek yada zorlayacak yegane sebep yukarida olan reklamlarin goruntulenmesi icin gerekli olan flash programinin bilgisayarinizda yuklu olmamasidir.Onuda asagidaki linkten indirebilirsiniz;

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
şimdi yükleme yaptım. bakalım. düzelirse geri-dönmeyeceğim. emeğine sağlık arkadaş.

sakal

Kahin
Yeni Üye
bir kaç gündür bu sitede dolaşırken bir pencere açılıyor ve gideceğiniz sitede kimlik avı yapılıyor diye uyarı yazısı çıkıyor..neden?

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Firefox+No script+ad block plus, sorunsuz sörf, keyifli surf, men;

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar