Teknik Öneri ve Şikayetleriniz

Coldman

C.technical analyst fancier
Y.Admin
Web sitesi
www.Felsefe.net
:p

yani o mekanik yapıdan kurtulmuş daha sıcak olmuş güsel olmuş. kutlu olsun.
teşekkürler, hocam geliştirmeler devam ediyor. umarım daha da güzel olacak zamanla. eksik gördüğünüz, önerebileceğiniz konuları paylaşirsaniz birlikte daha da iyi birşeylere imza atariz.

Phi

Aktif üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Arayuzde bulunan sag taraftaki guncel konular mesajlar kisminin chache ayarlarini dusurmenizi tavsiye ederim. 1 gun sonra guncelliyor diye takip ettim.

ls2

Tanınmış üye
Onursal Üye
site neden sürekli biçimde hata verip duruyor? bu devam edecek mi? sorun çözülecek mi? siteye bakıyım diyorum zııt pıt bir hata oluştu bir hata oluştu ile karşılaşıyorum..

Phi

Aktif üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Surekli;

İçerik Uyarısı: Merhaba, Phi, Bu konu içeriğine 30 günden fazla süredir yorum yapılmadı.
Güncel bir yanıt almak veya ilgili kullanıcılarla iletişim kurmak uzun zaman alabilir. Ek olarak unutmayınız ki, içerik güncelleğini yitirmiş veya değişmiş olabilir.

Hatayi aliyorum.

Coldman

C.technical analyst fancier
Y.Admin
Web sitesi
www.Felsefe.net
Surekli;

İçerik Uyarısı: Merhaba, Phi, Bu konu içeriğine 30 günden fazla süredir yorum yapılmadı.
Güncel bir yanıt almak veya ilgili kullanıcılarla iletişim kurmak uzun zaman alabilir. Ek olarak unutmayınız ki, içerik güncelleğini yitirmiş veya değişmiş olabilir.

Hatayi aliyorum.
...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.