tebrikler yeni yönetim

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde odinhan tarafından oluşturulan tebrikler yeni yönetim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,147 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı tebrikler yeni yönetim
Konbuyu başlatan odinhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan odinhan

odinhan

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
günlük gazeteye dönmüş site. tebrikler harika olmuş gaste okumaya gerek kalmamış:))

flzf

Filozof
Yeni Üye
Anasını satıyım sanki ülke yönetecek adamlar açmış işte host parasını şuyunu buyunu ödüyor sanada paylaşım yapmak düşüyor beğenmiyorsan okuma kardeş sanki konu açmak için para alıyorlar yada foruma girip haber okuman için kafana silah dayadılar. Ayrıca pi sayısını hesaplamaya yönelik bir programlama konusu açsam iştirak edebilecekmisin çok merak ediyorum.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@flzf a katılıyorum, konu eklemek isteyeni engelleyen mi var? Donkişot

Açın konu ilk 10 da açtığınız başlıklar görünsün, ayrıca site son 10 konudan ibaret değil.

Memleket yangın yeri size hava hoş galiba, birileri bunları konuşsun siz de açın konu ne konuşmak istiyorsanız onu konuşun.

Son düzenleme:

flzf

Filozof
Yeni Üye
@dijital in söylediklerine harfiyen katılıyorum söylemek istediklerimi tam manası ile söylemiş özellikle memleket gerçekten yangın yeri size hava hoş o cümleyi ayakta alkışlıyorum.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@dijital in söylediklerine harfiyen katılıyorum söylemek istediklerimi tam manası ile söylemiş özellikle memleket gerçekten yangın yeri size hava hoş o cümleyi ayakta alkışlıyorum.

Bugüne kadar açılan haber dışı birçok konu başlığına katılım sağlanmadı şimdi haber başlıklarının çoğunu evrensel açtı diye sırf ona muhalefet yapmak için bu tepkileri yoksa bir sürü haber dışı başlık var, buyursun katılsınlar ya da yeni konu açsınlar sanki engel olan var.

odinhan

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
Anasını satıyım sanki ülke yönetecek adamlar açmış işte host parasını şuyunu buyunu ödüyor sanada paylaşım yapmak düşüyor beğenmiyorsan okuma kardeş sanki konu açmak için para alıyorlar yada foruma girip haber okuman için kafana silah dayadılar. Ayrıca pi sayısını hesaplamaya yönelik bir programlama konusu açsam iştirak edebilecekmisin çok merak ediyorum.

neyin kafasını yaşıyorsun kardeş. pi sayısını hesaplamayı bildiğini illa söylemen gerekiyordu sanırım ve söyledin rahatladın galiba.

ayrıca oturduğunuz yerden buraya gelip memleketi kurtarıyorsunuz he tebrikler

X

FAdmin
Onursal Üye
Konu basligina bak, Allah askina sen neti amacliyorsun? Kufur etmekten baska bu siteyi aldigimdan beri bir paylasimini dahi gormedim. Varsa bir fikrin belirtirsin siteye toplasan 5 kisi anca giriyordu yahu :)

odinhan

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
Eskiden az da olsa başlıklara yeni üyelerce katılım olurdu. gazete portalına dönmüş sitede yeni üyelerden katılım yok. çünkü kim ne derse desin top 10 daki başlıklar önemlidir . sitenin vizyonunu resmeder bu başlıklar. felsefe sitesine arayışta olan insanlar uğrar. gazete okumak isteyen insanlar değil!
Bizler öyle ya da böyle bunalımlı tipleriz. sorgulamanın bedeli budur. varoluş üzerine düşünmenin bedeli budur. bizler köşe yazarı değiliz veya araştırmacı değiliz,akademisyen felanda değiliz. memleket meseleleri önemli tabiki ama bu sitenin ana teması bunlar değil. sanaldaki haberleri buraya kopyalamak bu siteye birşey kazandırmaz. şahsen benim sitede en çok ilgimi çeken şey; İnsanların yüreğinden kopup gelen düşünce ve duygularıdır. gerçek bilgi yüreğimizde bilgiye dönüşen şeylerdir. gerisinin önemi yoktur. gerisi boştur sahtedir. ve sahte şeyler kimseyi etkilemez..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç