Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,721 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

SatanicMajesty

Yeni üye
Yeni Üye
Sorun bende olmuyor genelde :) Evdeyken zamanımın %90 ını pc karşısında geçiririm.Ya film izlerim,ya da internette takılırım.Ve emin olabilirsiniz facebookta komikli video izlemekten çok felsefi sitelerde tartışmalara katılmayı severim ama ne yazıkki benim katılım sınırımdan daha az sayıda böyle site ve böyle sitelerde de çok az aktif üye oluyor ki kendime ait böyle bir siteye sahip olmama rağmen ben bile arayış içinde olmak zorunda kalıyorum :)

dryc

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba, ben yusuf. 27 yaşındayım, artvinde hekim olarak çalışıyorum. tesadüfen rastladım bu siteye. üye oldum ve ilk olarak bu tanışma bölümüne göz attım. 17 sayfa boyunca tek tek tüm yazılan yorumları okudum. gerçekten müthiş. birbirinden çok farklı onlarca karakterin burada olduguna şahit oldum. öteki sayfaları gezmek ve okumak için sabırsızlanıyorum.

kaptanmiharbi

Yeni üye
Yeni Üye
slm ben 26 yaşında sadece kafasındaki soru işaretlerini gidermeye çalışan normal bi insan olduğumu düşünüyorum. işte sanırım olayda burda kopuyor sanırım normal öğretiler dışında kalıyorum içimde ben aslında sakin bir insanım ama haksızlık ve yanlış yapıtlar yanlış yapılar yüzünden çıldırıyorum ve özellikle de ne ise eklerim canımsıkkık.

havlayankuzu

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben de Ağrı'nın Diyadin ilçesinden aranıza katıldım.

28 yıldır, bu gezegen sınırları içerisinde faaliyet göstermekteyim.

Bunun dışında, su ısıtıcada gazoz kaynatmak, magazin gazetelerinden kestiğim manken fotoğraflarıyla kendi dizilerimi çevirmek, dünyadaki kedilerin sayısına ilişkin tahminlerde bulunmak gibi saçma işlerle uğraşıyorum. Ayrıca öğretmenlik mesleğini icrâ etmekteyim. Sanıyorum, kötü bir öğretmenim.

En sevdiğim besin, peynir. En sevdiğim renk, mor. En sevdiğim insan, Zehra. En sevmediğim şey, giysimin içine buz bırakıp kaçan, kötü niyetli kimseler. Şey diyorum,kasıtlı olarak.

Tüm insanlığa selamlarımı yolluyorum. Hayvanlık ise kardeşimdir.

zazizmo

Felsefe.net
Yeni Üye
Herkese merhabalar, ben istanbuldan aranızdayım, 18 yaşındayım marmara ünv ekonometri öğrencisiyim... matematik ve felsefe aşığı olan benliğim,
spinoza manyağıdır,
ek olarak zerdüştün deyişlerini ezberimde saklar
schopenhauerin umutsuzluğunu yaşamıma odaklarım
platonun ideleri, thomas van aquinonun tanrıyı açıklama girişimine hayranım
ancak aynı işi augustinusun çok daha iyi yaptığını (yaşamından dolayı) düşünmekteyim
wittgenstein felsefeyi öldürürken bana mı sordu ?

bunu yüzüne söylemeyide ayrıca isterdim

felsefe yolunda öğreneceğim çok şey olduğunu ve aranızda çıraklıktan ustalığa giden yolda, tartışarak ulaşabileceğimi düşünüyorum

tartışmak bilgilerin doğuşudur der
herkesi en içten dileklerimle selamlarım

physis

Felsefe.net
Yeni Üye
merhabalar. ben yılmaz.
uzunca zamandır felsefeyle ilgileniyorum. felsefe her şeyden önce içerisinde bulunduğumuz maddi dünyayı tanımak için kavramsal ve bütünsel bir yol açar önümüze. bu bakımdan da her zaman etkin ve önemlidir. siteye hareketli gördüğüm için kayıt oldum. umarım faydalı tartışmalar dönüyordur.

hilalgkb

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba ben Hilal

Neleri sever veya sevmez?

Yolda yere tükürenlerden nefret eder.
Kırmızı ışıkta bekleyen ve yeşil ışıkta kaplumbağa hızıyla kalkan insanlardan nefret eder.
Emir verilmesinden nefret eder ve kendiside emir vermez.
Duygularıyla hareket eder ve çok hata yapar.
İnsanları satmaz ama çok satılır.
Güvendiği dostları için ölüme gider ama bu insanlar bir elin parmakları kadardır.
WordPress’i sever ve daha çok tema konusunda bilgisi vardır.
Photoshop’la bütünleşmiştir.Yoldaki reklamların her birinin renk kodunu kafasından çıkarır.
Yaşamayı sevmez ama mecburiyetten yaşar
Çok çelişkili biridir.Anlık kararlar ve uygular.
Kavga etmeyi sever ama büyüdüğü için kavga etmez
Bir insana 3 hak tanır..3 hakkın sonunda 3 kere döver.
İnternet explorer 6 yı sevmez.Çünkü css te tam başa beladır.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Yeni gelen arkadaşlarımız hoş gelmişler:) Bol paylaşımlar dileriz.

Wordpress tema konusunda fotoğraf üzerine kişisel bir tema arıyoruz aradığımız kişi siz siniz :))

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
Merhaba Ozkan ben İstanbul dan
Düne kadar hayatımda hep asık olup kavusamamak sevip de sevilmemek vardı
Hep seven ben oldum fakat hiç karşılık alamadım
Nedenini araştırdım sorguladım kendimi ilk zamanlar bunalıma girdim dedim dunyanın en tipsiz adamı benim sandim ki dunyanın en aptal adamı benmisim kabul ettim ki ask bana büyük beden bir elbise imiş . Küstüm sonra hayat ve yazmaya başladım daha çok düşünüp daha çok yazdım yüzüm gülse De içim hiç durulmuyor . Her gördüğüm sima onunkine benziyor iste böyleydi ve fazlası ta ki düne kadar . Dün De ben birinin kalbini kırdım . Bilseydim beni sevdiğini keske hissettirseydin diyemedim çünkü sanırım sevilen sevildiğini anlaması için kalbi serbest olmalı lakin ben hala o vefasizda kalmışım belli ki
Herkese merhabalar . bu yazdığım hikaye be kadar gerçekçi tıpkı Sezen aksu şarkıları kadar gerçekçi olmuş

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Adım Talha CAN, Sakarya-Adapazarlıyım. Bolu Fen Lisesinde okuyorum. Felsefe ve Psikolojiyi seviyorum.

darkcity

Felsefe.net
Yeni Üye
selam herkese ben Alp...istanbul'da yaşıyorum...Müzikle ilgileiyorum,beste yapıyorum.Hayatmı karmaşık yoksa benmi,henüz çözemedim ama bu konuda felsefe dünyayı ve kendimi anlamamda yardımcı oluyo.Bende sevdim,acı çektim,unutamadım ve üzüldüm.Bence yaşadıklarımızın bir sebebi var,felsefe bu sebepleri anlamamda da yardımcı olmakta bana.Hava çok güzel herkes dışarı atmış kendini ama ben üşüyorum hala ne zaman dinicek bu içimdeki fırtına.Herkese sevgiler...

camus

Felsefe.net
Yeni Üye
selam herkese,
istanbul-ankara arasında yaşıyorum, felsefeye merakım daha doğrusu ilgim kullanıcı adımdan anlaşıldığı üzere albert camus'dan gelmektedir, camus'nun eserleriyle yetinmeyerek işin aslını öğrenmek için çabalayanlardanım, her ne kadar üniversitelerdeki verilen felsefe eğitimi yeterli düzeyde olmasa da...bu siteyi de nette gezinirken tesadüfen buldum ve içimdeki can sıkıntısıyla ben de üye olayım dedim, forumda pek gezinemedim şimdilik kendimi tanıtma merakı ile, neyse anlamlı ve düzeyli tartışmalar yürütebiliriz umarım....:)

camus

Felsefe.net
Yeni Üye
selam herkese,
Camus'da ne buldunuz?Sizce Camus işin aslını öğrenebilen şanslılardan mıydı?

içinde yaşadığım toplumda yada gözlemlediğim insanlarda içinde yaşanılan dünyaya verdikleri anlam ölçüsünde bir umutsuzluk yada sadece maddi görüntü olarak varolma sonucu ve neticesinde camus'un da eserlerinde yada felsefi dizgesinde kendi yaşamının anlamını arayan insanın kaçınılmaz biçimde umutsuzluğa sürüklenişi yada intihar olgusunun vuku bulması vs. ile paralellik göstermesini düşünmem camus'yu daha çok okumamı sağladı ancak sartre'dan ayrılan noktalarını görene değin, camus işin aslını öğrenebilen şanslılardan mıydı bilmiyorum ama nietzsche gibi nihilizmi aşma denemesi yapmış olan bir filozof olsaydı en azında bahsettiğiniz "şanslılardan" olabilirdi.

nabi

Felsefe.net
Yeni Üye
yoktum. şimdi varım. herkese duyurulur .

naenia_Ss

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba arkadaslar uzun bir aradan sra siteye yeniden üye olup burda olmak çok güzel ;)

esra şimşek

Felsefe.net
Yeni Üye
Bir koyun sürüsünün kusursuz bir üyesi olmak için her şeyden önce koyun olmak gerek........

rainbow64

Meraklı Üye
Yeni Üye
hoşgeldiniz. forumumuzda iyi vakit geçirmemiz dileğiyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar