Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,607 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

balans

Felsefe.net
Yeni Üye
okuyarak öğrenme ve okuduğum yazıların yazarlarıyla sohbet edebilme imkanı.. ne güzel bi fırsat. benim sohbet edebilecek, derdimi anlatacak kimsem yok. kendimi yıllarca 'anlaşılamayan' olarak yaftaladım, belki de bi çok kişiyi engelledim, yaklaştırmadım kendime bilemiyorum. ama artık anlaşılmak istiyorum, daha da ötesi aslında ben kendimi anlamak istiyorum, tanımak istiyorum.
lütfen beni daha anlaşılır kılın.
sevgilerimle..

serotonin

Üye
Yeni Üye
Felsefe hakkında pek bilgim yok, bilimsel anlamda yani, lakin felsefeyi içinde barındırmayan bir hayat da yok galiba...
Niye mi burdayım?... bilmiyorum.

Bir an olmak istedim.

elif

Felsefe.net
Yeni Üye
1. sınıf felsefe ögrencisiyim!!! güzel ve dopdolu bir forum katılmak istedim aranıza:)

baloooncu

Felsefe.net
Yeni Üye
Selam..

Acıkınca okurum
Okudukça yazarım
Susayınca dinlerim
Dinledikçe susarım

Okurum yazarım dinlerim susarım
Kağıt kalem göz kulak ağız boğaz
Şükürler olsun var da hani
Pek konuşkan değilimdir yani..

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
ateş tüm toplumlarca kutsal sayılmıştır; onu kimse çalamaz....

K

kuzeys

Ziyaretçi
sevgili agnostik, spinozanın tanrısı doğa yada töz olmasaydı sanırım işe senin ruhunu silmekle başlardı, çünkü rivayete göre spinoza'nın okulunun kapısında bilmeyenler girmesin diye bir cümle var. Bu anlayış modern deyimle folk kültürü içerisinde anlayıp bilmeden sorup soruşturmadan girmeyin yahut konuşmayın anlayışının ötesinde bir anlayıştır. Çünkü buradaki bilmek fiili sadece bilgi olayıp merak ve ilgininde karşılıdığıdır aynı zamanda. Bunun dışındaki tüm duygu ve düşünceler kanımca varoluş ve varlık tartışmasının göstergesidir :) esenlikle kal..

wahym

Felsefe.net
Yeni Üye
Herkese merhabalar,

Soru işaretlerimin hasat mevsimi geldi, imece usulü yaparız diye aranıza katıldım. Yaşım 21, felsefe-psikoloji alanlarına ilgim var, bilgim yok sayılır.

İyi paylaşımlar..

tribalistic

Yeni üye
Yeni Üye
Herkese merhaba; bende yeni bir üyeyim bu forumda.
Faydalı paylaşımlarda bulunmak ve bilgilenip, bilişmek dileğiyle...
Saygılar...

gizemli

Felsefe.net
Yeni Üye
hayatımın baharındayım,bu görünen halim; içimde ise sonbahardayım.ama kuruyan dallarımı kimse asla göremiyor.göstermiyorum cünkü.saklıyorum...geleceğim icin bi sürü adım atmam gerekiyo farkındayım ama kılımı kıpırdatamıyorum.herkese umut dagıtırken kendi içimi susturuyorum.karmasık biriyim işte...aslında gayet aklı basında, mantıklı biriyim ama bazende vurdum duymaz olabiliyorum işte...

kamu yönetimi mezunuyum yani o talihsiz işsizlerin içindeyim bende.sanırım bu yüzden mevsimlerin sonbaharındayım...sanatı,yasamı,felsefeyi,insanları ve hayatı seviyorum.kısacası güzel olan herseyi yada bana iyi gelen herseyi desekte olur.
bu ara sesli konusmak işime gelmiyo sadece yazmak,ilk defa paylasmak istiyorum bişeyleri..işte bu yüzden buradayım ve sanrım dogru yerdeyim:)

ferLinn

Felsefe.net
Yeni Üye
bana iyi gelen her 'şey'de, her 'yer'deyim...

Anıl

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba, Ben Anıl, 20 yaşındayım. Kendimce doğru olan düşüncelerim var, tabi bunun önemsiz tarafı kendimce olması. Burda umuyorum ki hem fikir olduğum kişiler olacak veya karşı düşünce tarzını savunun kişiler olacak ve tartışacağız. Bunun sanal ortamda olması ne kadar verimli olabilir orası tartışılır ama dışardaki insanlara sürüden ayrıldığını belli etmek kasabın yanına gitmek gibi birşey, malum!

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Aramiza hos geldiniz umarim arzu ettiginiz sekilde paylasimlar yapabiliriz.

yağmurr

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba,ben felsefe bölümü öğrencisyim. insanların düşünmeye yeteri kadar önem vermediği bu dünya da,böyle bir sitede olmaktan mutluyum.
felsefe,psikoloji,kişisel gelişim vs...konulara yoğun ilgim var.Hep birlikte, güzel paylaşımlar diliyorum...

Laetna

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Herkes doğru yerde bundan emin olun, hoş geldiniz.

mnkdprsf

Felsefe.net
Yeni Üye
siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler öğrencisiyim..bir araştırma içerisindeyiz ben ve birkaç arkadaşım..okulumuzda felsefe topluluğu kurmak için kaynak topluyoruz..bu işi ciddiye alıyoruz çünkü biz yalnızca "felsefe yapmak" değil; felsefeyi irdelemek, bilmek, benimsemek ve benimsetmek istiyoruz..siteyi inceleme fırsatım olmadı çok fazla..hatta birkaç dakika önce üye oldum :) güzel bir site olduğunu tahmin ediyorum..

rainbow64

Meraklı Üye
Yeni Üye
Tüm arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. Hep birlikte biraz daha fazla kafa yorarız umarım.

kullanıcı.ismi

Felsefe.net
Yeni Üye
daha felsefe dersi görmedim ya da bana felsefe çok güzel diyen olmadı ama felsefe böyl bir şey değil zaten .. bir gün elime bir kitap aldım (adını versem mi bilmiyorum :) ) ve sonra felsefe en çok ilgimi çeken konulardan biri oldu .. insan düşünerek ne olabilirse felsefe bunu sağlıyor bana .. ve forumun da bunu sağlayacağını umarak ( umduğumu bulacağımdan da eminim :) ) geldim ... hoşgeldim ...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar