Neler yeni

Sporda temel bir faktör: Bilinç

Katılım
25 Ocak 2017
Mesajlar
887
Puanları
18
İnsanın yaradılışı gereği bir hedefe tam anlamıyla odaklanması sonucu olumlu sonuçlar alması kaçınılmazdır.

İşlerimizde, kariyerimizde, yaşantımızda istemenin önemi kutsaldır.Hayatımın sadece bir kısmını oluşturan sporda da fark ettim ki "bilinçli bir şekilde istemek" antrenmanlarıma renk katıyor.

Aylarca hocaları dinledim yok bench'de beline kavis ver, biceps çalışırken triceps kitleme vs. vs. ama şunu bir hocadan duymadım.

İstemek.Ağırlığı eline aldığında onu nasıl kaldırman gerektiğini bir şekilde deneye deneye öğrenirsin.

"Bilinçli bir şekilde isteyerek" ağırlığı kaldırmak ise ayrı bir meziyettir, öğrenilmez.Bu nedenle antrenmanlarınıza isteyerek gidin.

Amacınız her ne ise kas yapmak/yağ yakmak/sağlıklı yaşam isteyin.

Daha "iyi bir insan" olma yolunda güzel bir tuğla olan sporu severek yapın, mükemmelliği isteyin.İsteyerek yapın. Allah karşılığını kat kat verecektir.
 

ls2

Aktif üye
Katılım
1 Kas 2012
Mesajlar
2,768
Puanları
38
Sporu severim. dönem dönem düzenli yaparım. spor ayrıca streside azaltıp vucuda sukunet ve huzurda veriyor. spor olmasa askerliği bitiremez kaçardım muhtelemen:) tek başıma antreman yaptığım gibi fırsat buldukça koştum koştum koştumm..ve askerlik bitti..
 
Katılım
25 Ocak 2017
Mesajlar
887
Puanları
18
Sporu severim. dönem dönem düzenli yaparım. spor ayrıca streside azaltıp vucuda sukunet ve huzurda veriyor. spor olmasa askerliği bitiremez kaçardım muhtelemen:) tek başıma antreman yaptığım gibi fırsat buldukça koştum koştum koştumm..ve askerlik bitti..Askerliği Forrest Gump'da mı yaptınız azizim?