Son girilen mesajlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Talepleriniz & İstekleriniz kategorisinde phi tarafından oluşturulan Son girilen mesajlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 982 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Talepleriniz & İstekleriniz
Konu Başlığı Son girilen mesajlar
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba.
Konularda son girilen mesaj icin sayfa sonuna gitmemiz gerekiyor, son yazilan mesajlari konunun ilk sayfasinda gosterebilirsek bence daha iyi olur.

Hecate

Felsefe.net
Yeni Üye
+ Destekliyorum, bende böyle olmasını talep ediyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

İmza: Forum üyeleri
(Onursal üyeler, bir de çaylak üye.)​

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
@nokta bu durumu kontrol edebilir misin?

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Merhaba.
Konularda son girilen mesaj icin sayfa sonuna gitmemiz gerekiyor, son yazilan mesajlari konunun ilk sayfasinda gosterebilirsek bence daha iyi olur.
Merhabalar bi bakarmısın. Mesaj okunmadıysa direk o son mesaja gidiyor okunduysa ilk mesajda kalıyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
@nokta konunun icine yazilan son mesaj konuya girildiginde en ustte gorunme durumundan bahsetmistim ben.

Suan bir degisiklik yok ayni.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Şuan Okumadığınız bir konu var ise,ona tıkladığınızda yeni mesaj yazılmışsa son yazılan mesaja yönleniyor. Eğerki daha önce o mesaja baktıysanız ilk mesaja tekrar yönleniyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
@nokta, forum girilen mesajlari eskiden yeniye degilden yeniden eskiye yapmak daha iyi olacaktir. her girdigimiz konunun ilk mesajlari gorunuyor daha sonra 2-3. sayfaya gitmek durumunda kaliyoruz.

Sizin yaptiginiz sey ise sadece okunmamis mesaji uste olmak ama konuya vakiflik azaliyor boyle olunca.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Buna benzer bir şeyi ben de dile getirmiştim ama ters sıralama değil. Yani son mesajın en üstte olmasını sevenlerden değilim...

Yine kodla forumlarda konuya tıkladığında en sondaki mesajı açabiliyor. Bunu daha önce diğer forumlarda gördüğümü belirtmiştim

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
@nokta, forum girilen mesajlari eskiden yeniye degilden yeniden eskiye yapmak daha iyi olacaktir. her girdigimiz konunun ilk mesajlari gorunuyor daha sonra 2-3. sayfaya gitmek durumunda kaliyoruz.

Sizin yaptiginiz sey ise sadece okunmamis mesaji uste olmak ama konuya vakiflik azaliyor boyle olunca.
Aslında öyle değil, konuya cevap yazıldığında siz başka sayfada dolaşırken, o konu üzerine tıkladığınızda son yazılan mesaja gidiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç