Son girilen mesajlar

• Konbuyu başlatan Phi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görüntüleme : 445

Phi

Tanınmış üye
Yönetici
Y.Admin
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba.
Konularda son girilen mesaj icin sayfa sonuna gitmemiz gerekiyor, son yazilan mesajlari konunun ilk sayfasinda gosterebilirsek bence daha iyi olur.

Nejdet Evren

Tanınmış üye
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
bunu ben de teklif etmiştim , lakin henüz bir çözüm geliştirilmedi...

Hecate

Yeni üye
Kayıtlı Üye
+ Destekliyorum, bende böyle olmasını talep ediyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

İmza: Forum üyeleri
(Onursal üyeler, bir de çaylak üye.)​

Phi

Tanınmış üye
Yönetici
Y.Admin
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@nokta bu durumu kontrol edebilir misin?

nokta

Üye
Yönetici
Felsefe.NET
Üniversite Bölümü
NASA
Merhaba.
Konularda son girilen mesaj icin sayfa sonuna gitmemiz gerekiyor, son yazilan mesajlari konunun ilk sayfasinda gosterebilirsek bence daha iyi olur.
Merhabalar bi bakarmısın. Mesaj okunmadıysa direk o son mesaja gidiyor okunduysa ilk mesajda kalıyor.

Phi

Tanınmış üye
Yönetici
Y.Admin
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@nokta konunun icine yazilan son mesaj konuya girildiginde en ustte gorunme durumundan bahsetmistim ben.

Suan bir degisiklik yok ayni.

nokta

Üye
Yönetici
Felsefe.NET
Üniversite Bölümü
NASA
Şuan Okumadığınız bir konu var ise,ona tıkladığınızda yeni mesaj yazılmışsa son yazılan mesaja yönleniyor. Eğerki daha önce o mesaja baktıysanız ilk mesaja tekrar yönleniyor.

Phi

Tanınmış üye
Yönetici
Y.Admin
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@nokta, forum girilen mesajlari eskiden yeniye degilden yeniden eskiye yapmak daha iyi olacaktir. her girdigimiz konunun ilk mesajlari gorunuyor daha sonra 2-3. sayfaya gitmek durumunda kaliyoruz.

Sizin yaptiginiz sey ise sadece okunmamis mesaji uste olmak ama konuya vakiflik azaliyor boyle olunca.

"ictenlik"

Kategori Yöneticisi
Kategori Yöneticisi
Buna benzer bir şeyi ben de dile getirmiştim ama ters sıralama değil. Yani son mesajın en üstte olmasını sevenlerden değilim...

Yine kodla forumlarda konuya tıkladığında en sondaki mesajı açabiliyor. Bunu daha önce diğer forumlarda gördüğümü belirtmiştim

nokta

Üye
Yönetici
Felsefe.NET
Üniversite Bölümü
NASA
@nokta, forum girilen mesajlari eskiden yeniye degilden yeniden eskiye yapmak daha iyi olacaktir. her girdigimiz konunun ilk mesajlari gorunuyor daha sonra 2-3. sayfaya gitmek durumunda kaliyoruz.

Sizin yaptiginiz sey ise sadece okunmamis mesaji uste olmak ama konuya vakiflik azaliyor boyle olunca.
Aslında öyle değil, konuya cevap yazıldığında siz başka sayfada dolaşırken, o konu üzerine tıkladığınızda son yazılan mesaja gidiyor.