Sitemizde yapılan değişiklikler

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Sitemizde yapılan değişiklikler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,708 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Sitemizde yapılan değişiklikler
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sakal

Kahin
Yeni Üye
siz kefilseniz mesele yok ama dara gelemiyor arkadaş,sıkıştımı topu taca atıyor..insanlarla uğraşmak kolay değil,içindeyiz..mücadele adamı değil yani terazisinin yinede bozuk olduğunu iddia ediyorum zira siyasetçi olsa en az ...ler kadar kadrolaşır..gece faust bir kaç kem söz etti diye tık diye banlamaya kalktı..halbuki ben fausta karşı geber--hayvan oğlu hayvan gibi yakışıksız sözler sarfettiğimde bana tepkisi olmadı ki buda çifte standart yaptığının belgesidir..aslında bu sözlerle onuda sınadım haberi olmadı..her neyse daha ilk seçildiği zaman bile yapamayacağını biliyordum beni yanıltmadı..bu yüzden moderatör olunca başarılar dilemedim..

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Forumumuzda bu gece 01:00 - 03:00 arasi bakim yapilacaktir. Bu sebeple forumda kapanma, gec acilma, baglanti sorunlari vb. yasayabilirsiniz.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sitemizin bazi yerlerine yazismalari ve gorsel duzeni engellemeyecek sekilde reklamlar ekledik. Sitemizin giderlerine sizde yardimci olmak istiyorsaniz, sitemize her girdiginizde bir defaligina herhangi bir reklama tiklamaniz yeterli olacaktir.

Ilgi ve alakaniza tesekkur eder iyi forumlar dileriz.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Sitemizin bazi yerlerine yazismalari ve gorsel duzeni engellemeyecek sekilde reklamlar ekledik. Sitemizin giderlerine sizde yardimci olmak istiyorsaniz, sitemize her girdiginizde bir defaligina herhangi bir reklama tiklamaniz yeterli olacaktir.

Ilgi ve alakaniza tesekkur eder iyi forumlar dileriz.

Dominos Pizza'nın reklamını tıkladığım zaman felsefe.net'den çıkış yapıyor ve direkt Dominos'un sayfasına yönlendiriliyorum. İkinci bir pencere açılması gerekmiyor mu?

ls2

Kahin
Onursal Üye
Dominos Pizza'nın reklamını tıkladığım zaman felsefe.net'den çıkış yapıyor ve direkt Dominos'un sayfasına yönlendiriliyorum. İkinci bir pencere açılması gerekmiyor mu?

iyi ya işte, felsefeyi bırakta biraz karnını doyur:D:D

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
iyi ya işte, felsefeyi bırakta biraz karnını doyur:D:D

Domino's pizzalarını severim hem pizza söyleyecektim hem de yazıları okuyacaktım fakat pizza yiyeceksen çek git der gibi site dışına atıldım, kalbim kırıldı:) Sonuçta tekrar giriş yapmak zorunda kaldım.:(

sakal

Kahin
Yeni Üye
aman ne iyi etmişiniz,chatbox kutusunun nesi vardı ki başka chat odalarına yönlendiriyorsunuz..hem kim kimle sohbet edecek..hadi gel bir iki lafın belini kıralım diyecem..ağır abiler marabayla muhatap olmazsınız..hadi :)

kim nerede onlıne sekmesi de yok,ama ben nasıl takip edecem kim nerede ne okuyor...sitenin eski hali daha iyiydi..bana soran olmadı fikrimi tamam da bakıyorum mahallenin delisi gibi sokakta benden başkası görünmüyor,müsaade edin o kadar sesim çıksın yani...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç