Şikayetleriniz

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerileriniz & Şikayetleriniz kategorisinde Felsefe Bot tarafından oluşturulan Şikayetleriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,512 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerileriniz & Şikayetleriniz
Konu Başlığı Şikayetleriniz
Konbuyu başlatan Felsefe Bot
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nejdet Evren

Felsefe Bot

Felsefe.net
FS Sistem Botu
Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları;

Bu başlık altından sadece şikayetleriniz dikkate alınacaktır, diğer sorunlar için ilgili başlıkları kullanabilirsiniz.

Felsefe.Net Yönetim Adına.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Siteyi kendi haline bırakıp gittiniz, ilk geldiğinizdeki sözler nerede? bu kadar ilgisiz kalacaksanız siteyi ilgili birilerine satarak bir güzellik yapın bari kardeşim..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@nokta

@ls2 nikli üyenin forumda bana verdiği rahatsızlık sebebi ile daha önceden şikayetim olmuştu ve @Coldman de konuyu biliyor ve eski yönetim zamanında yapılmış bir şikayet olsa da sanırım sistemde görünüyor fakat sorun çözüldü diye şikayetimi yinelememiştim, anlaşılan o ki rahatsızlık vermeye devam edecek ve bu sebeple üyeliğimi sildirmek istiyorum.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
@nokta

@ls2 nikli üyenin forumda bana verdiği rahatsızlık sebebi ile daha önceden şikayetim olmuştu ve @Coldman de konuyu biliyor ve eski yönetim zamanında yapılmış bir şikayet olsa da sanırım sistemde görünüyor fakat sorun çözüldü diye şikayetimi yinelememiştim, anlaşılan o ki rahatsızlık vermeye devam edecek ve bu sebeple üyeliğimi sildirmek istiyorum.

Merhabalar üyelik silme söz konusun değildir, sizi rahatsız ettiği konuları bana atabilirseniz bir inceliyeyim. Yapabileceğim bir işlem varsa müdahale edebilirim

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Is2 ile neler yaşandı bilmiyorum ama sevdiğim eski bir üye, umarım kısa zamanda geri döner.
Forum üzerinde her ne kadar yönetici vasfında olsamda, ben bile adabımda takılmak zorundayım. Çünkü Forum kurallarından birtaneside budur. Eğerki bunu benimsememiş bir kullanıcı varsa gereken cezai işlem uygulanır. Kimseyi durduk yere uzaklaştırmak istemem. İnsanlar ne yazdığını bilmesi gerekir diye düşünüyorum. başka yok :) herkese iyi forumlar

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
gönderilen mesajların bir kısmının silindiğini gördüm. bunun nedenini öğrenmek isterim...şimdiden teşekkür ediyorum

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
@Nejdet abi hangi mesajlar hangi konudakiler?

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
sağol Phi, mesajlara bakmadım sadece giriş sayfasında mesaj sayımda 200 ün üzerinden bir azalma olduğunu gördüm. belki de sistemden kaynaklı sayılsal bir hata da olabilir. onca zamandır bir çok alanda mesaj yazdım şimdi bunları hatırlamam da söz konusu değil. sadece nedenini anlamak istedim. kişisel olarak bir sorunum yok.

Adalı

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Görsel İletişim Tasarımı
sağol Phi, mesajlara bakmadım sadece giriş sayfasında mesaj sayımda 200 ün üzerinden bir azalma olduğunu gördüm. belki de sistemden kaynaklı sayılsal bir hata da olabilir. onca zamandır bir çok alanda mesaj yazdım şimdi bunları hatırlamam da söz konusu değil. sadece nedenini anlamak istedim. kişisel olarak bir sorunum yok.

Nejdet Bey, geçen haftalarda forum temizliği yapmıştım. Eski yıllardan kalma felsefi içerik dışına çıkmış, fazla politize olmuş ve sayfalar dolusu karşılıklı ağır hakaretler içeren bazı konuları kaldırmıştım. Arada da sizin gibi bazı üyelerin mesaj sayısında düşüş oldu. Selamlar.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Nejdet Bey, geçen haftalarda forum temizliği yapmıştım. Eski yıllardan kalma felsefi içerik dışına çıkmış, fazla politize olmuş ve sayfalar dolusu karşılıklı ağır hakaretler içeren bazı konuları kaldırmıştım. Arada da sizin gibi bazı üyelerin mesaj sayısında düşüş oldu. Selamlar.
az önce bizde temizlik yaptık. Bu temizlik başlangıcı için teşekkürler.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
bilgilendirme için teşekkür ederim, emeğinize sağlık

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
bilgilendirme için teşekkür ederim, emeğinize sağlık
sizin söylediğiniz postlara biz müdahale etmedik, ama geri getirmeye çalıştık. Terbiyesiz bir arkadaş kendi kafasına göre, zeka seviyesinde işlemler yapmaya çalışmış. Bu yüzden üzgünüz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç