ŞİKAYET Şikayetleriniz

Felsefe Bot

Yeni üye
Felsefe Sistem Botu
Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları;

Bu başlık altından sadece şikayetleriniz dikkate alınacaktır, diğer sorunlar için ilgili başlıkları kullanabilirsiniz.

Felsefe.Net Yönetim Adına.

ls2

Tanınmış üye
Uzaklaştırılmış
Kayıtlı Üye
Siteyi kendi haline bırakıp gittiniz, ilk geldiğinizdeki sözler nerede? bu kadar ilgisiz kalacaksanız siteyi ilgili birilerine satarak bir güzellik yapın bari kardeşim..

Slash

Tanınmış üye
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@nokta

@ls2 nikli üyenin forumda bana verdiği rahatsızlık sebebi ile daha önceden şikayetim olmuştu ve @Coldman de konuyu biliyor ve eski yönetim zamanında yapılmış bir şikayet olsa da sanırım sistemde görünüyor fakat sorun çözüldü diye şikayetimi yinelememiştim, anlaşılan o ki rahatsızlık vermeye devam edecek ve bu sebeple üyeliğimi sildirmek istiyorum.

nokta

Üye
Yönetici
Felsefe.NET
Üniversite Bölümü
NASA
@nokta

@ls2 nikli üyenin forumda bana verdiği rahatsızlık sebebi ile daha önceden şikayetim olmuştu ve @Coldman de konuyu biliyor ve eski yönetim zamanında yapılmış bir şikayet olsa da sanırım sistemde görünüyor fakat sorun çözüldü diye şikayetimi yinelememiştim, anlaşılan o ki rahatsızlık vermeye devam edecek ve bu sebeple üyeliğimi sildirmek istiyorum.
Merhabalar üyelik silme söz konusun değildir, sizi rahatsız ettiği konuları bana atabilirseniz bir inceliyeyim. Yapabileceğim bir işlem varsa müdahale edebilirim

okur-yazar

Moderatör
Moderatör
Üniversite Bölümü
Görsel İletişim Tasarımı
Is2 ile neler yaşandı bilmiyorum ama sevdiğim eski bir üye, umarım kısa zamanda geri döner.

nokta

Üye
Yönetici
Felsefe.NET
Üniversite Bölümü
NASA
Is2 ile neler yaşandı bilmiyorum ama sevdiğim eski bir üye, umarım kısa zamanda geri döner.
Forum üzerinde her ne kadar yönetici vasfında olsamda, ben bile adabımda takılmak zorundayım. Çünkü Forum kurallarından birtaneside budur. Eğerki bunu benimsememiş bir kullanıcı varsa gereken cezai işlem uygulanır. Kimseyi durduk yere uzaklaştırmak istemem. İnsanlar ne yazdığını bilmesi gerekir diye düşünüyorum. başka yok :) herkese iyi forumlar

okur-yazar

Moderatör
Moderatör
Üniversite Bölümü
Görsel İletişim Tasarımı
Forum üzerinde her ne kadar yönetici vasfında olsamda, ben bile adabımda takılmak zorundayım. Çünkü Forum kurallarından birtaneside budur. Eğerki bunu benimsememiş bir kullanıcı varsa gereken cezai işlem uygulanır. Kimseyi durduk yere uzaklaştırmak istemem. İnsanlar ne yazdığını bilmesi gerekir diye düşünüyorum. başka yok :) herkese iyi forumlar
Tabii siz de haklısınız. O zaman umarım o da döndüğünde daha dikkatli olur. İyi forumlar.