Selamlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde EfteLya tarafından oluşturulan Selamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,946 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Selamlar
Konbuyu başlatan EfteLya
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EfteLya

esekherif

Filozof
Yeni Üye
beyefendi sizi nusretin eti tokatladığı gibi tokatlarım, seni kendini bilmez sosyete kebapçısı. 2 liraya lahmacun + ayran yiyeceğimize direk 2 lirayı yeriz daha sağlıklı !

Safra kesesi ve böbreklerimde bulunan en büyüğü 5mm olan taşları beyin loblarına fırlata fırlata sana andımızı okuturuz sonra çok üzülür elenebilirsin.Seni küçük genetiğiyle oynanmış organizma!

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
Hepinizi Hoşbuldum Arkadaşlar Teşekkür Ediyorum hepinize Bu Forumda Bir Eftelya Devri Başlıyor Hazırmısınız :ddd

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Hepinizi Hoşbuldum Arkadaşlar Teşekkür Ediyorum hepinize Bu Forumda Bir Eftelya Devri Başlıyor Hazırmısınız :ddd

Hoş geldin. Eftelya devrin de helva sohbetleri yapıp, şarap içecek miyiz? Yalnız dikkat edin isyan çıkabilir. Daha şimdiden [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] isyan sinyalleri vermeye başlamış bile! akjhg

Bu arada Eftelya devrinde bizi neler bekliyor?

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
Hoş geldin. Eftelya devrin de helva sohbetleri yapıp, şarap içecek miyiz? Yalnız dikkat edin isyan çıkabilir. Daha şimdiden [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] isyan sinyalleri vermeye başlamış bile! akjhg

Bu arada Eftelya devrinde bizi neler bekliyor?

Saol Ay hoşbuldum Öncelikle :)))))
Bunu yaşayıp görelim diyorum lafla peynir gemisi yürümez bilirsin İcraat gerekir saygılarımla :dd

MeLekSy

Meraklı Üye
Yeni Üye
VE aleykum Selam [MENTION=6715]EfteLya[/MENTION] Hoşgeldin Aramıza

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
Hoşbuldum cnm Teşekkürler :d

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç