Sanal Mancınık /Atıp tutma karalama alanı

"ictenlik"

Kategori Yöneticisi
Kategori Yöneticisi
Fiyatların düşürülmesi talimatı verilmiş; artacağına delalettir,
ambalaj gramaj manipülasyonu hariç serbest piyasa fiyatlarını manipüle edemezsin; işsiz yaratırsın ki oradaki manipüle ifadesi doğru ve geçerli.
Serbest piyasaya sağdan basın uygularsan soldan şişer ve balon gibidir (tulum gibi üfledikçe kaçırmaz hem kaçırsa da yeniden şişirmen/doldurman gerekecek)
Girdi maliyetlerini denrtlenmeksizin (ya da ikinci şık olarak gelirler artırılmaksızın) piyasaya (fiyat düşürücü biçimde) müdahale edilemez/sağlanamaz o halde bilinç manipülasyonudur, algı manipülasyonudur..

"ictenlik"

Kategori Yöneticisi
Kategori Yöneticisi
Twitter'ı Sivil İnisiyatif Bakanlığı sanan bir grup var
aslında tam olarak (tam işlevi) şu;
Sol, sol, sağ ve uygun adım marş!

"ictenlik"

Kategori Yöneticisi
Kategori Yöneticisi
Twitter'ı Sivil İnisiyatif Bakanlığı sanan bir grup var
aslında tam olarak (tam işlevi) şu;
Sol, sol, sağ ve uygun adım marş!
Twitter (da) yeme oltaya alıştırma;
Twitterda ki gündemlerin nerden gelip/gelişip şiştiğini ;kimi/neyin; üfleyip üfürdüğünü bulamazsın (kaynağı)
bu refleks aşağıda dediğim ,
bir süre sonra nerden hangi komutu ve üflemeyi aldığını anlamayan şişirmeciler manipülasyonu bağı "a" yaptığını sanarken b yayacak...
yani ıslığın, sesin, kuşun ötüşünün nereden kimden çıktığı anlaşılamadan (sahte kuş sesleri) belli manipülasyonları yayacak
Tamamen manipülatif organize prova/latma/lasyon...

"ictenlik"

Kategori Yöneticisi
Kategori Yöneticisi
-Çok Hızlı Kapital-izm Analizi- /Kayseri'ye Afyon'dan Kargoyla Sucuk Söyleme

Bu teknoloji ve insanlığın; memleketin; ulaştığı son nokta.

Gelecekte insanların 1/3'ü (üçte biri) üretim; 1/3'ü dağıtım ve 1/3'ü tüketim ve yeme işinde çalışacak. O 1/3'ü açıklayacağım.

Geleceğin sektörü, dağıtım kurye ve kargo sektörü...

Şimdi az önce duvarımda facebook reklamı olan bir Afyon sucukçusunun gönderisine tıkladım yorumları okudum. Millet kavga ediyor 40 liraya sucuk mu olur?
İşin ilginci Afyondan Kayseriye sucuk gidiyor. Bu sucuk kargoyla, araçla-emekle ve insan/araç gücüyle taşınıyor. Bunu taşıyan araç benzin-motorin yakıyor.

Şimdi Kayserili sucukçuya yazık değil tabi marketler ve satış aracıları eriyor ve bu sistem sektör taşımaya, direkt arz ve satışa dönüşecek gibi algılıyorum. Bu da büyük bir dağıtım kurye organizasyonu demek...
Üretici perakendeciye direkt arzcıya dönüşüyor...

İşin aslı; duvarıma düşen oyun reklamı, tatil reklamı gibi şeyleri ilgisiz deyip akpatıcna eve sanırım bir kaç diyet grubu, keto grubu, etçil yeme vb grubu takibe başlayınca ulu facebook motoru ve yapay zekası bana en son bu reklamları sunmuş olmalı...

O yiyen 1/3'e gerek yok 3/3 yiyebiliyor. Bunu ne kadar erken farkederseniz o kadar iyi.

Kargo ve dağıtım işine girmek için iyi zaman...

"ictenlik"

Kategori Yöneticisi
Kategori Yöneticisi
Şaolin Prens ve 7 Obez