Kullanıcı Adı Değişim ve Düzenlemeleri

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Talepleriniz & İstekleriniz kategorisinde Felsefe Bot tarafından oluşturulan Kullanıcı Adı Değişim ve Düzenlemeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,311 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Talepleriniz & İstekleriniz
Konu Başlığı Kullanıcı Adı Değişim ve Düzenlemeleri
Konbuyu başlatan Felsefe Bot
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

Felsefe Bot

Felsefe.net
FS Sistem Botu
Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları;

Forum üzerinde kullanıcı adı değişimi ve düzenlemesi yapmak isteyen kullanıcılarımızın taleplerini bu konu altında iletmesi gerekmektedir.

1. Her kullanıcı, en son nick değişimi tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde yalnızca 1 defaya mahsus değişim yapabilir.
  2. Yalnızca bu konu altında belirtilen kullanıcı adı değişim ve düzenleme talepleri dikkate alınacak, özel mesaj yoluyla vs. yöneticilerden yapılan talepler dikkate alınmayacaktır.
  3. Kullanmak istediğiniz yeni kullanıcı adının daha önceden alınmamış olması gerekmektedir.
  4. Daha önceden alınan kullanıcı adları için; almak istediğiniz kullanıcı adının son 3 yılda forum üzerinde aktif olmamış olması gerekmektedir.
  5. Nick değişimi sağlandıktan sonra, “tekrar eski nickimi geri alabilir miyim?” şeklinde ki mesajlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Değişim kuralına istinaden tekrar uygun hale geldiği zaman tekrar talepte bulunabilirsiniz.
Not: Kullanıcı adı değişimleri tamamen yönetim sorumluluğunda olup, özel durumlarda veya yönetim kararıyla insiyatif kullanılarak değişim yapılabilir.

Felsefe.Net Yönetim Adına.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Diğer konu sanırım kapatılmış ve kullanıcı adı değişimim yapılmış çok teşekkür ediyorum...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Kullanıcı adımı; Objectivity olarak değiştirebilir misiniz lütfen?
Teşekkür ederim.

evrenselbirey

Üye
Yeni Üye
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Epistemoloji
Merhaba

Kullanici adimi evrenselbirey olarak degistirebilir misiniz?

Thurgood

Üye
Yeni Üye
Kullanıcı adımı thurgood olarak değiştirebilir misiniz?

evrenselbirey

Üye
Yeni Üye
Epistemoloji
Arkadaslar merak ettigim bir konu var site ile ilgili. Avatarimizin altinda "uye", "sorgucu uye", "kahin", "felsefe.net" vs seklinde ifadeler var. Benim "yeni uye" yaziyor; bu konuda bir problemim yada talep/istegim yok. Fakat bu ifadelerin anlami nedir? Neye gore yaziliyor? Kim yaziyor?

Tesekkurler

T

TENTEN

Ziyaretçi
Arkadaslar merak ettigim bir konu var site ile ilgili. Avatarimizin altinda "uye", "sorgucu uye", "kahin", "felsefe.net" vs seklinde ifadeler var. Benim "yeni uye" yaziyor; bu konuda bir problemim yada talep/istegim yok. Fakat bu ifadelerin anlami nedir? Neye gore yaziliyor? Kim yaziyor?

Tesekkurler
Mesaj sayısı ile üyenin rütbesi değişiyor.

Üyelerin rütbelerini kaç mesajda rütbe alacağını forum yöneticileri belirliyor.

Bu mesajla rütbem değişti. :)

evrenselbirey

Üye
Yeni Üye
Epistemoloji
Mesaj sayısı ile üyenin rütbesi değişiyor.

Üyelerin rütbelerini kaç mesajda rütbe alacağını forum yöneticileri belirliyor.

Bu mesajla rütbem değişti. :)
Tesekkurler bilgilendirdigin icin.

O halde sayin yoneticiler uygun gorurseniz rutbemi "sorgulayan uye" ye yukseltiniz lutfen. O olmazsa sadece "uye" olarak da iyi olur. :)

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi

Tesekkurler
Merhabalar, sistem kendi kendine atıyor bu rütbeleri Rütbe dağılım aşağıdaki gibidir.

Felsefe.net - 0 Mesaj
Yeni üye - 50 Mesaj
Üye - 100 Mesaj
Meraklı Üye - 250 Mesaj
Sorgucu Üye - 400 Mesaj
Düşünür Üye - 500 Mesaj
Ordinaryus - 650 Mesaj
Filozof - 750 Mesaj
Kahin - 1000 Mesaj

evrenselbirey

Üye
Yeni Üye
Epistemoloji
Merhabalar, sistem kendi kendine atıyor bu rütbeleri Rütbe dağılım aşağıdaki gibidir.

Felsefe.net - 0 Mesaj
Yeni üye - 50 Mesaj
Üye - 100 Mesaj
Meraklı Üye - 250 Mesaj
Sorgucu Üye - 400 Mesaj
Düşünür Üye - 500 Mesaj
Ordinaryus - 650 Mesaj
Filozof - 750 Mesaj
Kahin - 1000 Mesaj
Bilgilendirdigin icin tesekkur ederim.

Her ne kadar mesaj sayisina gore olan unvanlar daha fazla ileti yazma konusunda motive etse de, unvanlarin mesaj sayisiyla degil, yazilan mesajin icerigiyle ilgili olmasini dilerdim. Fakat bunun da cok uygulanabilir bir sey oldugunu dusunmuyorum. Cunku bu da uyeler arasinda bir ayrimciliga, dislamaya; zeka, algi, bilgi, bilis, birikim ve tecrube seviyesine bir gondermeye neden olabilirdi. Bu guclugun ustesinden gelmek icin belki farkli unvanlar bulunabilirdi. Oneriye aciksaniz, oneride de bulunabilirim gerci.

Bununla birlikte 400 mesaj yazan bir uye gercekten de "sorgucu" olmayabilir. Yada 750 mesaj yazan bir uye "filozof" olmayabilir. Unvanlarin ileti sayisiyla iliskisi sadece daha fazla yazma konusunda motive edici guc olarak kullanilabilir. Yoksa mental durumlarini tanimladigini kimsenin iddia ettigini sanmiyorum. Insanlar memnunsa benim de itirazim yok suan.

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
Bana sorarsanız ünvana hiç gerek yok aslında. Mesela Ateistforumda bu tip şeyler yoktu ve kimsenin de umrunda deĝildi.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Bilgilendirdigin icin tesekkur ederim.

Her ne kadar mesaj sayisina gore olan unvanlar daha fazla ileti yazma konusunda motive etse de, unvanlarin mesaj sayisiyla degil, yazilan mesajin icerigiyle ilgili olmasini dilerdim. Fakat bunun da cok uygulanabilir bir sey oldugunu dusunmuyorum. Cunku bu da uyeler arasinda bir ayrimciliga, dislamaya; zeka, algi, bilgi, bilis, birikim ve tecrube seviyesine bir gondermeye neden olabilirdi. Bu guclugun ustesinden gelmek icin belki farkli unvanlar bulunabilirdi. Oneriye aciksaniz, oneride de bulunabilirim gerci.

Bununla birlikte 400 mesaj yazan bir uye gercekten de "sorgucu" olmayabilir. Yada 750 mesaj yazan bir uye "filozof" olmayabilir. Unvanlarin ileti sayisiyla iliskisi sadece daha fazla yazma konusunda motive edici guc olarak kullanilabilir. Yoksa mental durumlarini tanimladigini kimsenin iddia ettigini sanmiyorum. Insanlar memnunsa benim de itirazim yok suan.
Zamanında bu şekilde ayarladım ama önerileriniz varsa memnuniyetle dinlerim :)

evrenselbirey

Üye
Yeni Üye
Epistemoloji
Bana sorarsanız ünvana hiç gerek yok aslında. Mesela Ateistforumda bu tip şeyler yoktu ve kimsenin de umrunda deĝildi.

Ate.forumun yoneticileri kendi ateist uyelerini hatta ateist moderatorlerini nicin kovdu?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç