Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195,474 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
:) evet yurtdisindayim ama istanbula tatil yapmaya gittim ve gercekten secim yüzünden büyük bir cevre kirliligi yapildigini gördüm. Tüm sokaklar reklamlarla doldurulmus ve burda secimlerde asla göremeyecegim tuhaf seylerle karislastim orda.. Allah hepisiniz yarimcisi olsun.

amiiinn...tayyibin bir lafı var hani;burası muz cumhuriyeti mi diye...yahu git bak muz kabilelerine senin kadar kirletiyorlar mı şehirleri ondan sonra konuş..hakikaten yakışmıyor..

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Politikayi oldum olasi sevmem, secimlerde kötünün iyisini secmek anlamina gelir benim icin, Senin verdigin örnek üzerinden bicimlersem, siyasetciler duruma göre MUZ´a pek cok kavram yükleyebilir, menfaatler catismadiginda MUZ saglikli ve yararlidir, Menfaatlere ters düstügündeyse MUZ vatan haini bile olur.
(Yasasin liberal, menfatci, hain, uysal, ehli, dürüst, laik, cemaatkar, MUZ,,, :)
Ama haklarini yememek gerek, neyseki secmenlere oy versinler diye muz dagitilmiyor, sokaklar muz kabugundan gecilmezdi ve tabi sakatlananlarin sayisi secmen sayisini etkilerdi,, .. Izahi olmayan durumlarin mizahini yapmaktan baska care kalmiyor Sakal.

sakal

Kahin
Yeni Üye
artık pazaRTEsi gününü sevmek için bir sebebim var.. ;) gel pazaRTEsi gel !!!

ls2

Kahin
Onursal Üye
Selamlar,sevgiler [MENTION=2889]okur-yazar[/MENTION]..ve iyi geceler :)

sakal

Kahin
Yeni Üye
cumaRTEsiyi daha çok seviyorum pazaRTEsiyi boşadım

sakal

Kahin
Yeni Üye
ne sıkıcı bir gün..

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
inkinme?
bu kavram nedir?
bulunuz? düşününüz? neden?

ls2

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4768]Thetoyman[/MENTION]; teodise başlığında son yazdıklarına cevap yazıyordum ama o kadar zorlu bir konu ki içinden çıkamadım. birazda yorgunluktan olsa gerek pes ettim. zaten uzun yazmayıda başaramam kolay kolay. uygun bir zamanda yazabilirim umarım:)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
@Thetoyman; teodise başlığında son yazdıklarına cevap yazıyordum ama o kadar zorlu bir konu ki içinden çıkamadım. birazda yorgunluktan olsa gerek pes ettim. zaten uzun yazmayıda başaramam kolay kolay. uygun bir zamanda yazabilirim umarım:)

ben biraz yaptım bunu, bi karot ve açmaza sürdüm bu işi,
belki şah belki vezir;

Thetoyman

Yeni üye
Yeni Üye
@Thetoyman; teodise başlığında son yazdıklarına cevap yazıyordum ama o kadar zorlu bir konu ki içinden çıkamadım. birazda yorgunluktan olsa gerek pes ettim. zaten uzun yazmayıda başaramam kolay kolay. uygun bir zamanda yazabilirim umarım:)

Amman beyaa :) Uygun cevap bulursunuz verirsiniz. Amaç bilgi öğrenme,paylaşma

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Amman beyaa :) Uygun cevap bulursunuz verirsiniz. Amaç bilgi öğrenme,paylaşma

kusura bakmayın, postunuzu boyadım ama ben bugünlerde bunları yamzalı ve kounşmalı bilirim kendimi;
yani geçmişin düşünmüşü sorgulamışı olarak borç bilirim kendime; en çok bunları konuşmayı-açmayı bugünlerde;
susabilirimde susmayıda çok iyi biilirim;
lütfen belirtin;

Thetoyman

Yeni üye
Yeni Üye
kusura bakmayın, postunuzu boyadım ama ben bugünlerde bunları yamzalı ve kounşmalı bilirim kendimi;
yani geçmişin düşünmüşü sorgulamışı olarak borç bilirim kendime; en çok bunları konuşmayı-açmayı bugünlerde;
susabilirimde susmayıda çok iyi biilirim;
lütfen belirtin;

Açıkçası neyi anlatmam gerektiğini anlamadım. Teodise problemi ise zaten açtığım konuda belirttim.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Açıkçası neyi anlatmam gerektiğini anlamadım. Teodise problemi ise zaten açtığım konuda belirttim.

Ben yazdığım yorumlardan rahatsız oldunuz mu kuruntusu üretip kendi kendime ya da siz değilse bile
tanrıtanır ya da inanır arkadaşları belki rahatsız edebilecek şeyler yazdığımı düşünüp susma konusunda onlardan yardım istemiş olmalıyım;
forumda geçmiş konular taramıştım, tanrı konusunda hassasiyet tartışmaları taradım, sanırım her neyse üye ismi belirtmeyeceğim çok geçmiş konulardı,
Ben bunları taramak, okumak yazım tavrımla arkdaşları rahatsız ediyor olabileceğim düşüncesini düşünmeye itti ve yalnız çıkamadım işin içindne ve kaba saba posta da yazdım ne olur belirtin diye
ve postu siz açtınız beklediğiniz bu açılımlar değildiyse örneğin bilmiyorum;
gerçek şu ki burada bi suskunluk moderasyonu var;
ve diğerlerini beklentileri ölçülemiyor bunun içinden;
yerini kuruntular dolduruyor o zaman desem bu değil yanıt ama çok fazla bunları düşünür oldum;

size nasıl hitap etmeliyim bilmem ama rıfat ılgaz'ın bilsem ki si var şiir;
burayı suskun ve az yazımlı görüyorum, yukarı panoya bakıyorum yarısı benim adım, üye trafiği yok gibi,
benden önce varmış gibi;
kendimin kendi içimde trollüğünü sorgular oldum;
en çok benim adımsa kendime biçtim okkkayı-hokkayı; payı-puyu;
elimde matematiksel veri yok;
ama felsefe üslubunu açık düşünceden yana bozuyor olabilirim az çok görmeye başladım,
bi kaç şey daha var tabi, herşeye ve herkese her yazıma atlama olabilir bu, ama kendini bilmemek sonu;
öyleyse bende bunu kabul ederim, iyiside vardır ama bilmiyorum ama çok boğdum mu burayı;

yani bilsem ki siteye üye gelmemesi ya da yazmamasında payım var ya da büyük öyle yapacağım bende (bilsem ki şiiri) ama herkes bana düşüncelerini söylemeli; ya da ben öyle bi ara vermeliyim ya da bunun gibi şeyler işte

kendime borç biriktirip fatura kestim anlayacağınız;

ve ben burası kalkınsın, üye yoğuşsun buluşsun isterdim
ama ben buradayım ve kaç üye geldi ve kalıcı oldu yan ibütün sonuçlar beni de işaret ediyor;
ya da böyle değilse cevap bu yapı biz bi grubuz mu demeli, ya da kimlerse;
ya da eski üyelere çağrımı yapılmalı, kendi adıma profillerden mail atmayı düşündüklerim oldu;

deli köyün kavalcısını herkes bilir, ben köy sahibi değil deliyim benim kendime teşhisim bu;
köy boşaltılmış meydan bana kalmış sanki; ama ben yazmasam kavalcı çalar; hikaye buya
ben anlatıyorum ki köylü köyünde gerek;
derdim meramım budur;

gerçekten öğrenmemiz gereken sizler(herkes) yazmalısınız, benim düşüncem bu;

örneğin sizin ağzınızda bakla var gibi, ben tutup bunu yazıyorum;
dilinin altındaki bakla derler ya; anlatacaklarınız olmalı değil mi?
neden anlatmıyorsunuz ve dinlemiyoruz ki,
oturmuş olsak bi yerlerde üç kişi beş kişi üyelerde olabilir bu,
ben çok mu açık sözlüyüm bilmiyorum; cevap ne, ama
ve derinlik bekleme ve zamnsızlık ve acelesizlik seziyorum sizden ve bunun gibi şeyler;
bana bunlar çağrışıyor ve beni dinlendiyor;
erkenci hükümlerim bunlar;
çok yazmışım ben yine; su gibi akmış;

Thetoyman

Yeni üye
Yeni Üye
Ben yazdığım yorumlardan rahatsız oldunuz mu kuruntusu üretip kendi kendime ya da siz değilse bile
tanrıtanır ya da inanır arkadaşları belki rahatsız edebilecek şeyler yazdığımı düşünüp susma konusunda onlardan yardım istemiş olmalıyım;
forumda geçmiş konular taramıştım, tanrı konusunda hassasiyet tartışmaları taradım, sanırım her neyse üye ismi belirtmeyeceğim çok geçmiş konulardı,
Ben bunları taramak, okumak yazım tavrımla arkdaşları rahatsız ediyor olabileceğim düşüncesini düşünmeye itti ve yalnız çıkamadım işin içindne ve kaba saba posta da yazdım ne olur belirtin diye
ve postu siz açtınız beklediğiniz bu açılımlar değildiyse örneğin bilmiyorum;
gerçek şu ki burada bi suskunluk moderasyonu var;
ve diğerlerini beklentileri ölçülemiyor bunun içinden;
yerini kuruntular dolduruyor o zaman desem bu değil yanıt ama çok fazla bunları düşünür oldum;

Neden rahatsız olayım iyi yazmışsınız güzel yazmışsınız katıldığım yerler de var. Ben rahatsız olmuyorum birikimli biri olduğunuzu düşünüyorum. Ben teodis sorunu konusunu tarihsel olarak incelesin diye açmıştım (tamamen bilgi için yani) Çünkü tanrı kavramında tartışma olunca iş benim açımdan iyice pilav oluyor :)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Neden rahatsız olayım iyi yazmışsınız güzel yazmışsınız katıldığım yerler de var. Ben rahatsız olmuyorum birikimli biri olduğunuzu düşünüyorum. Ben teodis sorunu konusunu tarihsel olarak incelesin diye açmıştım (tamamen bilgi için yani) Çünkü tanrı kavramında tartışma olunca iş benim açımdan iyice pilav oluyor :)

tamam, kuruntulu iç seslerim var benim;

ve siz cevap yazarken mesajı açıp eklemeler yapmışım;
ve gülüyorum ; ne olacak sonum diye;
ya buraya üye getirmenin ama zoraki değil canı gönülden bi çekim oluşturmak gibi bilmiyorum ki;

ls2

Kahin
Onursal Üye
forumda geçmiş konular taramıştım, tanrı konusunda hassasiyet tartışmaları taradım, sanırım her neyse üye ismi belirtmeyeceğim çok geçmiş

Bundan rahatsız olanlar buraya uğramasın. benim böyle bir derdim yok ,olamaz :cool:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bundan rahatsız olanlar buraya uğramasın. benim böyle bir derdim yok ,olamaz :cool:

ama şimdi ben ne demeliyim ki,
buraya uğramasın olur mu ama;
din konusunda bel altı vurduğum düşünülebilir; bazen ben yapıyorum bunu olabilir ya da kişi gerçekten kırılabilir,
bazen fikir benimsetme hatasına düştüğümü mü sordum, galiba kendimde gözlemdim gibi,
öyle ise belirtmesi beni sevindirir belirttim sadece ve olabilir bu;
buradaki geçmiş tartışmalarıdan edindiğim izlenim yanı sıra kendi eski çekincelerimde bu yöndeydi; eskidne ciddi bi biçimde insanları incittiğini ve incitebileceğini hissederek yazamazdım gibi sanki;

ls2

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4768]Thetoyman[/MENTION]; güzel sohbetti bencede.teşekkürler. forumda yenisin ,ayıp olur düşüncesi ile herşeye cevap vermek zorunda hissetme kendini . yani cevap vermesen bile bozulmayız biz bu forumun müdavimleri:) rahat ol yani:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç