Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195,445 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
......................,.........................,

sakal

Kahin
Yeni Üye
donkişot bu başlık senin krallığın ama varlığın hiç hissedilmiyor nedense:)

sakal

Kahin
Yeni Üye
ilahi donkişot, ne yapalım elimizden gelen bu ))

biricik

Felsefe.net
Yeni Üye
Üye olalı çok zaman geçmese de fark ettiğim en büyük gerçek , Foruma üye sayısının çok fazla olmasına rağmen fikirlerini paylaşan ,katkıda bulunan arkadasların çok az sayıda olması Ve belirli kişiler olması .4528 üye içerisinden @sakal @flzf @meyelan @donkişot @dijital @seyrialemir @Phi @okur-yazar . Onlar da olmasa forum kapanacak . Teşekkürler katkılarınız için :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
yok [MENTION=4603]biricik[/MENTION] aslında bence tıkandı bişeyler konuşulmadık bişey kalmıyor bazen,birde ben gayet sığ olduğumdan kendi namıma ''arada boş konuşanlar kadrosundan ''alındım beni de saymayabilirsin yani.Ama güzel mekandır ,ışıklar, ambians ,kadro iyidir yani.Manzarasıda var mekanın hoşgelmişsin sende ,geç oldu ama.

biricik

Felsefe.net
Yeni Üye
yok @biricik aslında bence tıkandı bişeyler konuşulmadık bişey kalmıyor bazen,birde ben gayet sığ olduğumdan kendi namıma ''arada boş konuşanlar kadrosundan ''alındım beni de saymayabilirsin yani.Ama güzel mekandır ,ışıklar, ambians ,kadro iyidir yani.Manzarasıda var mekanın hoşgelmişsin sende ,geç oldu ama.

Hoşbuldum , boş konuşanlar kadrosu ?

meyelan

Filozof
Yeni Üye
? mi bakınız meyelan profil..neyse şaka maka derken yine görevimi ifa ettim [MENTION=469]flzf[/MENTION] bak çarpar zaten yalnız yaşıyoşun,Allah cezanı vermesin yamulursun filan durup duruken,off birsürü işim var ben gideyim .hoşçakalın gençler..

biricik

Felsefe.net
Yeni Üye
Sende hoşçakal meyelan.

Ne alakaysa , kim çarpacaksa geç kalmasın , tazeliği bozulur mazallah :) Buyursun gelsin.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=4475]mona[/MENTION] öğretmenler günün kutlu olsun sayın arkadaşım.tabi diğer öğretmenlerinde varsa aranızda..:)

mona

Yeni üye
Yeni Üye
çok incesin meyelan çok teşükkür ederim..

biricik

Felsefe.net
Yeni Üye
[MENTION=4475]mona[/MENTION] branşınızı öğrenebilir miyim?

mona

Yeni üye
Yeni Üye
benim branşım çocuk gelişimi :) okul öncesi eğitimi öğretmeniyim..syn biricik .bu arada foruma hoş geldiniz. Aktif katılımınızla foruma güzellik katmışsınız:)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4603]biricik[/MENTION] Forum üyelerinden bir kısmının, bazı üyelerin yazım dilindeki alaycı ve saygısız tavır nedeni ile bir süre sonra yazmaktan vazgeçtiklerini tahmin ediyorum çünkü çoğu zaman ben de ara vermeyi düşündüm fakat tamamen terk etmek hiç aklımdan geçmedi. Kişiler bazen tartışmıyor adeta kavga ediyor veya farklı düşünen kişilere hakaret ediyor v.s. Bu durum herkesin kabullenebileceği ya da tahammül edebileceği bir şey değildir doğal olarak bir süre sonra yazmaktan vazgeçiyorlar. Her üye kendi tavrını dengelemedikçe daha çok üye gelir daha çok üye de gider diye düşünüyorum. İnşallah zamanla bu sorun azalır.

biricik

Felsefe.net
Yeni Üye
benim branşım çocuk gelişimi :) okul öncesi eğitimi öğretmeniyim..syn biricik .bu arada foruma hoş geldiniz. Aktif katılımınızla foruma güzellik katmışsınız:)

Teşekkür ediyorum . Geçmiş öğretmenler gününüz de kutlu olsun . Mesleğinizde daimi başarılarınızı dilerim :)

biricik

Felsefe.net
Yeni Üye
@biricik Forum üyelerinden bir kısmının, bazı üyelerin yazım dilindeki alaycı ve saygısız tavır nedeni ile bir süre sonra yazmaktan vazgeçtiklerini tahmin ediyorum çünkü çoğu zaman ben de ara vermeyi düşündüm fakat tamamen terk etmek hiç aklımdan geçmedi. Kişiler bazen tartışmıyor adeta kavga ediyor veya farklı düşünen kişilere hakaret ediyor v.s. Bu durum herkesin kabullenebileceği ya da tahammül edebileceği bir şey değildir doğal olarak bir süre sonra yazmaktan vazgeçiyorlar. Her üye kendi tavrını dengelemedikçe daha çok üye gelir daha çok üye de gider diye düşünüyorum. İnşallah zamanla bu sorun azalır.

Sizi anlayabiliyorum , zaten aynı etkiye maruz kaldım .Ancak 3 beş tane çoluk çocuğun lafıyla da bu forumu bırakacağımı düşünmüyorum :) Umarım eğlenceli vakitler geçiririz. :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Selam arkadaslar, Hepinize keyifli bir hafta ve iyi aksamlar diliyorum. Biricik hosgeldin bu arada..

meyelan

Filozof
Yeni Üye
1 kayıtlı 214 misafir ,canım ülkemin güzel insanı ne araştırmacı çıktı bu saatte ,öğrenme azminizi alkışlıyorum :D

Birde kim nerde online bile tekrara düştü tarafımdan konular itibariyle ,hala söylenecek birşey kaldı mı ,yeni diyarlara akmalı,rüzgara bakmalı,deniz kokusunu almalı hemde bu saatte neyse burası karalama defteri değil sanırım..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç